Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   903 / 1117
(#) Doky586 válasza pipi hozzászólására (») Okt 4, 2020 /
 
Akkor ez olyan volt mint rádió-adás technikában a műterhelés..
(#) Poli válasza Doky586 hozzászólására (») Okt 4, 2020 /
 
Nem néztem utána, de próbáltam mindkét fajta megoldást, a kábel CAT5e.
(#) Epu2 hozzászólása Okt 5, 2020 /
 
Üdv! Azt hittem, hogy a Chrome problémája, de már gyanús mindenki. Sem a Fácsén, sem itt, nem követi a böngésző a hivatkozást. Az oldalt még eltalálja de a topikot nem. Itt a piros keret is kezd elmaradozni. Gondoltam másik, M$ saját böngészőjét használom Ugyan az. Az operát nem tudom, mert ott már új Fácse fut és azt nem én használom. Ismerős jelenség? A gép most lett újratelepítve. Na ez is egy vicc. A 7-es kibírt másfél-két éves. A 10-nél idén ez már a harmadik. igaz abból két adatlopás volt a főindok. Mert a 10-es nagyon biztonságos, vagy mi.
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2020
(#) xxxyyy válasza pipi hozzászólására (») Okt 5, 2020 /
 
Sokan tényleg nem értenek hozzá, és már itt is belefuthatsz rezezett vas-ba ha villanyszerelési üzletben veszed.

Tudnék én is mesélni, de majd egy másik topikban...
(#) Laci66 hozzászólása Okt 5, 2020 /
 
Sziasztok!
Van Öngyógyító Vinyó, vagy mi erre a magyarázat???

Hoppá!.jpg
    
(#) xxxyyy hozzászólása Okt 5, 2020 /
 
Antikzsolt:

Nem hiszem, hogy általános lenne a problémád. Ha minden Windowsos telepítés így működne, akkor szerintem már feltűnt volna nekünk is. >100 Win10-es gépet felügyelünk és van olyan céges ügyfelünk, ahol többen is egy mobil netet használnak.
Mivel eddig eszembe sem jutott részletesen monitorozni ezt a dolgot nem tudom megmondani, hogy mennyi lenne a normális, de pár napig figyelni fogom a saját céges notebookomon.
Mobil nettel fogom én is használni, a zseb-routerem pedig számolja a forgalmat.

Víruskeresőt mit használsz?
(#) erbe válasza Laci66 hozzászólására (») Okt 5, 2020 /
 
116 nap alatt 1454 indítás nem szép dolog. Jelentősen csökkenti a merevlemez élettartamát.
(#) xxxyyy válasza Laci66 hozzászólására (») Okt 5, 2020 /
 
Futtattál rajta felületellenőrzést? A HDSentinel állapotjelentése sok esetben egy kalap *** sem ér, mert csak a S.M.A.R.T adataira támaszkodik. Több kukás winyóra is ítra ki nekem annó a 100/100-at, le is szoktam róla.

A HE oldalán tiltott a káromkodás és a vulgáris szavak használata!
A hozzászólás módosítva: Okt 6, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Doky586 válasza Laci66 hozzászólására (») Okt 5, 2020 /
 
4.6-os verzió..?
5 éves? vagy öregebb?
ne viccelj hogy felfedeztél egy élő dinoszauruszt...
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2020
(#) xxxyyy válasza Doky586 hozzászólására (») Okt 6, 2020 /
 
Egy 10 éves HDD tesztelésénél nem biztos, hogy ez nagy gond. Persze ha azóta a programot jelentősen fejlesztették az más. Sokat évekig etalonnak tekintették a "HDSentinel képét", miközben olyan HDD-n indították el, amely részben, vagy egészben évekig nem volt használva.
Volt olyan esetem többször is, hogy egy 100/100-as HDD egy felületellenőrzés után (csak olvasási teszt, de másik progival) 15% alá esett hirtelen...
(#) antikzsolt válasza xxxyyy hozzászólására (») Okt 6, 2020 /
 
Igen volt a win10 használva.
(#) xxxyyy válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 6, 2020 /
 
= A Win10 beépített víruskeresőjét használod?
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Okt 18, 2020 /
 
Egyszer minden jó véget ér... Ma ezzel fogadott az Adobe Flash!
Létezik-e ehhez valami "Adobe független" alternatíva? Nem kellene végleg elveszíteni.
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2020
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Manapság már semmi sem használja a Flash playert, így nem fogod hiányolni.
(#) Tomi111 válasza kadarist hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
...csak pl. itt ezen az oldalon a segédprogramok között az ellenállás érték számoló...
(#) Doky586 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Meg kell nyomni az uninstall gombot. Én már évekkel ezelőtt megtettem.
(#) dara válasza Doky586 hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Nekem is ez jött elő,de akkor mi van helyette?Vagy mit lehet helyette használni?
(#) Udvari Zsombor válasza Tomi111 hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Jogos! Uygan nekem egy "Adobe független" program biztosítja a Flash fájlok offline futtatását, de a fennmaradó online tartalmakhoz (játékok) is kellene valami alternatíva, ugyanis emiatt nem tölthetek le "mindent", hogy használható maradjon...
dara-nak teljes mértékben igaza van! Egyáltalán van-e valami helyette??
(#) kadarist válasza Tomi111 hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Ez nem a te problémád, hanem az oldal fejlesztőjének gondja, ha egyáltalán van itt ilyen poszt. Addig is használj más online programot, más weboldalról.
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Nem csak itt lehet probléma, hanem egyéb, online játékokat tartalmazó oldalakon is! Alternatív megoldás egyértelműen a felhasználónál kell, hogy továbbra is használni tudja a felt maradt tartalmakat!
(#) tiggersoft válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
A játék, amivel évek óta játszom online, szintén Flash alapú volt. Amikor jött a hír, hogy kivégzik a flash-t áttértek WebGL alapokra, egy darabig elérhető volt mindkét verzió párhuzamosan, aztán a flash süllyesztőbe került. Nem tegnap volt...
(#) Tomi111 válasza kadarist hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Én nem használtam eddig sem, csak fenn volt a gépen, mindig frissített. Csak épp egy másik topicban írta valaki, hogy nem megy az ellenállás számoló. Kipróbáltam, automatikusan nem indult, csak ha engedélyeztem a flash.
(#) bbb válasza tiggersoft hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Én a kongregate.com oldalon szoktam játszani. Sok játék már html5 alapon nyugszik ott, de csak a fejlesztők egyéni preferenciáján múlik, hogy a flash alapú játékukat átírják-e, vagy nem foglalkoznak vele többet.
Sajnos el kell fogadni, hogy a flash is már történelem, a web életében nem is az első olyan technika, ami a múlt ködébe fog veszni (shockwave ismerős még valakinek?). Az egyébként, hogy megszűnik a támogatása év végén, nem jelenti automatikusan, hogy nem is lehet többet használni. Csak erre a célra külön kell tartani egy nem frissülő böngészőt flash pluginnel. Illetve a kongregate a Supernova SWF Enabler kiegészítőt javasolja használni ilyen tartalmakhoz.
(#) Udvari Zsombor válasza bbb hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Ezt találtam: BlueMaxima's Flashpoint. Ez tulajdonképpen egy saját keretprogrammal őrzi meg a klasszikus Flash játékokat. A "Flashpoint Infinity" verzió letöltése javasolt, mivel a teljes (Ultimate) kicsomagolva 480 GB(!) helyet foglal. Az "Infinity" telepített alap mérete csak 1.8 GB, ami persze a használat során hízni fog.
Idézet:
„(shockwave ismerős még valakinek?)”
Nekem igen. Max. ~15 régi .dcr fájl lehet nekem letöltve. Akármennyire hihetetlenül hangzik, a jó öreg Internet Explorer alá még simán telepíthető a Shockwave Player a kőkorszaki letöltések offline futtatásához, ezen kívül pedig már egyáltalán nincsen támogatása!
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2020
(#) Ronin válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Én innen szoktam letölteni. : Bővebben: Link Bár Neked lehet a legújabb verzió van már.
(#) Udvari Zsombor válasza Ronin hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Ezek szerint igen, nekem a legújabb van. Az az érzésem, hogy alternatív forrásból telepítve is fogja észlelni a helyzetet és ugyanúgy tiltani fogja magát. bbb által javasolt "Supernova SWF Enabler" beépülő jó ötletnek tűnik, csak sajnos a Firefox verzióra egyenlőre még várni kell.
(#) Doky586 válasza Ronin hozzászólására (») Okt 18, 2020 /
 
Felesleges szándékosan biztonsági lukat ütni a pajzsunkon és hátsó bejáratot nyitni az ellenségnek..
Inkább uninstalláljuk, és ne használjuk a ráépülő gagyi alkalmazásokat se.
(#) Kari55 hozzászólása Okt 20, 2020 /
 
Sziasztok.

Van egy Asrock P488+ alaplap amire feltettem a Win7 rendszert, szépen működik, csak a kikapcsolákor kékhalál fogad, majd újraindul és indítási opciókkal "-csökkentett mód, csökkentett mód hálózattal, csökkentett mód parancssorral, és a windows normál módban indítása -" Azután a Betöltés után "A Windows súlyos hiba után állt helyre.

És a hibaüzenet:
"Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: cf
BCP1: 977CF9CC
BCP2: 00000000
BCP3: 977CF9CC
BCP4: 00000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\102020-22046-01.dmp
C:\Users\Neni\AppData\Local\Temp\WER-48140-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt"

Hogyan tudnám normál leállításra bírni?
Köszönöm előre is.

Ja és az újra indításkor is, nem csak leállításkor.
(#) usane válasza Kari55 hozzászólására (») Okt 20, 2020 /
 
Valamelyik driver-el van baj. Hogy melyikkel az a dump fájlból esetleg kideríthető lenne. Vagy rakd úra mindet.
(#) Kari55 válasza usane hozzászólására (») Okt 20, 2020 /
 
Azt a .dump fájt hogyan/mivel tudnám megnyitni?
Következő: »»   903 / 1117
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem