Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » t630 szétszerelés
 
Témaindító: miklosch, idő: Márc 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) miklosch hozzászólása Márc 6, 2006 /
 
Remélem ért valaki a telefonokhoz is egy keveset! Csak annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet leszedni a Sony Ericsson T630 előlapját, mert nekem nem nagyon sikerült!
Köszi!
Ha nem illik ide a téma, akkor légyszi töröljétek!
(#) Tomee válasza miklosch hozzászólására (») Márc 6, 2006 /
 
Vidd be a westendbe a sony ericcson márkaboltba.
Szerintem ha szépen megkéred őket akkor leszedik neked.
(#) miklosch válasza Tomee hozzászólására (») Márc 6, 2006 /
 
áh, nem hiszem, hogy csak ingyen leszednék... csak ki akarom tisztítani, mert már nehezen érzékelnek a gombok...
ha kiveszem az akkut, alatta van két csavar, ha azokat kicsavarom, az alja kiszabadul, de a tetejénél rartja valami, ott nem tudom, hogy mit kezdjek vele... széttörni még nem akarom...
(#) whisky válasza miklosch hozzászólására (») Márc 7, 2006 / 4
 
Nézd meg ezt az oldalt: www.pappfer.hu
Itt minden megtalálható a fórumban a SonyEricssonokról (többek között a szétszerelés)
Egyébként ha leszeded a hátulját, akksi ki, utána valami kis lapos csavarhúzóval a fényképező mellett kicsit megemeled a műanyagot mind a két oldalon egyszerre (mellékelek képet, hogy hol keresd a kis karmokat, amik tartják a felső részét), ha ez sikerült, ki tudod szedni az antennát (kicsit felfelé tolod, meg kell emelni a kam mellett ezt is).
A 4 sarokban van a 4 csavar, ezeket sokan azt mindják, hogy speckó csavarhúzóval lehet csak kiszedni, de valóljában elég egy megfelelően keskeny, és hegyes lapos csavarhúzó (kis órás cucc).
Már le is jött az előlap...
Arra figyelj, hogy a kijelző és a billentyűzet kábelokon fog lógni, nehogy megdérüljenek(főleg az LCD)
(#) whisky válasza whisky hozzászólására (») Márc 7, 2006 /
 
sokan azt mindják = sokan azt mondják
megdérüljenek = megsérüljenek
(#) miklosch válasza whisky hozzászólására (») Márc 7, 2006 /
 
köszi, majd megbóbálom! Amúgy nem speciális csavarhúzó, bárhol meg lehet kapni, egy sima torx 6-os, semmi extra!
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem