Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   188 / 199
(#) gernerakos hozzászólása Aug 11, 2016 /
 
Üdv!
Ha van valakinek esetleg elfekvőben kék orosz fúrógéphez tokmánykulcsa, elfogadnám. Persze fizetek is érte.
(#) nÁnÁ hozzászólása Aug 11, 2016 / 1
 
Sziasztok!

Mostanában relatív sokat foglalkozok arduinoval. Ha van rá igény viszek fel laptopot, pár modult, gombmátrix, RTC stb. és lehetne ott programozgatni, tapsztalatot cserélni. Így kialakulhat egy kis ki mit hogyan oldott meg, vagy éppen mit hogyan lehet megírni, megoldani beszélgetés. Vagy éppen tudunk segíteni megírni egy-egy cél függvényt másoknak (pl. 32 bites számot eepromban tárolni). Találkoztam idősebb szakival, aki elektronikában nagyon jártas, de még soha nem kódolt egy sort sem, nekik az arduino tökéletes lehet, akár érdekesség szinten is.
Természetesen, ha több ember tud hozni ilyen eszközöket akkor még jobb.
Ez lehetne akár a "ki mit programozott asztal".
(#) gerleimarci válasza nÁnÁ hozzászólására (») Aug 11, 2016 /
 
Én tudok vinni egy pár arduinot, esetleg még USB-TTL átalakítót és USBasp programozót.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2016
(#) gerleimarci válasza nÁnÁ hozzászólására (») Aug 11, 2016 /
 
Egy arduino-s Bluetooth távirányítós autót is tudnék vinni, ha valaki hozna 4db 18650-es nagyáramú akksit vagy 4s RC akksit kipróbálni. Amik voltak, azok sajnos átmentek szakadásba(nem bírták a gyors kisütést).
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2016
(#) rockersrac válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 11, 2016 /
 
Egy töltő biztosan érdekelne engem is, de lehet inkább kettő. Akku alatt mit kell érteni jelen esetben?
(#) kocsgab002 válasza rockersrac hozzászólására (») Aug 11, 2016 /
 
Elmondod a telefonod típusát, és én viszek egy hozzávaló akkut.. (feltéve ha Samsung)
(#) elektroncso hozzászólása Aug 12, 2016 / 1
 
Sziasztok.
Úgy látszik megoldódott az utazási gondunk. Végül Ákos barátomra bízzuk magunkat egy 24 órás csoportjegy "társaságában". Elgördült az utolsó akadály is a találkozó elől.
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat.

A csavarok félre vannak téve azoknak akik kértek (Einstein-2 zacskó, Temela-1 zacskó). Ha még valakinek kell szóljon bátran, van bőven.
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2016
(#) Gafly válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Idézet:
„Ha még valakinek kell szóljon bátran, van bőven.”

Van ingyen vihető is, meg tombola is...
Majdnem mondtam, hogy hozzál nekem is, de én még a 2015-ös zacskót sem bontottam ki eddig...
(#) elektroncso válasza Gafly hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Az ingyen elvihetőbe mindenképp viszek, úgy mint tavaly 6 zacskóval. Csak ha esetleg valakinek biztosan szüksége van rá, akkor annak szívesen viszek külön, biztos ne maradjon hoppon. Tombolához nem érzem elég értékesnek.
(#) Gafly válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Idézet:
„Tombolához nem érzem elég értékesnek.”

Értem a szempontodat, de még mindig jobb egy zacskó csavart nyerni, mint semmit.
Pont most gondolkozok én is azon, hogy mit csomagoljak tombolára, mert nincs képem üres kézzel menni. Felesleges CB rádióm/12V-os PC-m meg éppen nincsen, ráadásul gyalog is megyek. Azt hiszem, amit viszek, az üvegben lesz
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2016
(#) Frankye válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Idézet:
„Tombolához nem érzem elég értékesnek.”

A tombolának nem az érték a lényege, hanem a "meglepetés". Persze, idén is biztosan lesznek értékes ajándékok/nyeremények is, de mindig szokott lenni ilyen, hogy "egy zacskó fehér LED, egy zacskó ellenállás", és hasonlók.
(#) rockersrac válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Sony xperiam van, így akkor buktam a dolgot. De a töltőre vevő lennék.
(#) Frankye válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Egy Samsung Galaxy J5-höz akkura és headsetre vevő lennék én is, ha lehetséges.
(#) kocsgab002 válasza Frankye hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Természetesen, este 8ig le lehet adni a rendeléseket.
(#) Zoli_bácsi válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Idézet:
„Tombolához nem érzem elég értékesnek.”


Ez nekem új. Lesz tombola?

Ha igen, néhány elektrolit kondenzátort, alkatrész tároló szortiment műanyag dobozt fel tudok ajánlani.
(#) Sam Seed válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
A vegen meg meggondolom, hogy menjek -e. Talän alulmarkecinges ez a resze a talälkozonak. Legaläbb nemmegy, csak olyan aki tenyleg nerdnek erzi magät. Granpa pörköltje is elmarad. A fene.
(#) szikorapéter válasza Sam Seed hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Én nemtudnék a nemre gondolni,az első találkozókor úgy a szivembe lopta magát az a légkör,a találkozón a sok ember,a sok nevető arc,és persze a finom étel.
(#) Norberto válasza Sam Seed hozzászólására (») Aug 12, 2016 / 1
 
Az tény, hogy az első pár találkozó a színtiszta lelkesedésről és egymás motiválásáról szólt, hogy miért is menjünk ki, sorra jöttek az ötletek, egymás biztatása, minden, százával. Akinek nem tetszik vagy nem hinné, lapozgassa az első 30-40 oldalt, ozt ámuljon. Voltak, akik külföldről képesek voltak idevezetni, oda-vissza 1000-1500 km-t, csak ezért. Lehet, hogy csak az újdonság varázsa miatt, de más is volt még ott anno...
(#) Sam Seed válasza Norberto hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Ertem. Enis voltam tavaly. Azt hisszem van is fennt galeriäm.
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2016
(#) gyuszo hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
Lesz Wifi lehetőség az iskola területén ?
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
No most akkor kérdezem, hogy lesz-e tombola, vagy sem?
(#) Tjanicsek hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
Sziasztok,
érdekelne hogy szabadtéren lesz vagy épületben? Mennyire lehet megközelíteni kocsival a helyet? Azért kérdezem, mert árulni szeretnék. Nem mindegy hogy a harmadikra kell felhordani a sok szajrét, vagy ki tudom rakni a kocsi mellé aszt jónapot.
(#) Sam Seed válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Biztosan lesz. Mindig szokott. ., ha mästnem mindenki beajänlja amit leboltolt elöre az ingyenelvihetöbe. Granpa is beszäll a tampex tampondobozaival.
(#) kocsgab002 válasza Tjanicsek hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Olvass vissza kérlek, ott van minden. Iskolában, bent.
(#) titi hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
Sziasztok!

Most töltöttem ki a jelentkezési lapot, de én csak kb. 11:30-12:00 között érek oda autóval, be fogok tudni menni, vagy kapuzárás van?
(#) Temela válasza titi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Az kor függő és egyéni, hogy mikor van...kapuzárás
(#) granpa válasza titi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Pont akkor osztják az ebédet, jókor jössz. Nincs kapuzárás.
(#) madzagos válasza granpa hozzászólására (») Aug 12, 2016 / 1
 
Én fekszek,mindjárt itt van 03:30. Akkor kelek!Indul a vonat a talira.
(#) titi válasza Temela hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Mókagömböt nyalogattál? De jogos... ☺
(#) Temela válasza titi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Ja! Mit értünk, ha már a viccet sem?
Következő: »»   188 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem