Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   189 / 199
(#) Alkotó hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
Minden évben számítok rá, de eddig nem valósult meg. Többünk, különböző okokból nem megy el a találkozóra (én pl. emberbaráti érzésből, egyszerűen nem terhelem rá magamat a civilizált társadalomra, tudva, hogy ön és közveszélyes vagyok). De ettől még érdekel mi történik ott, és erről a sok esetben semmitmondó fotók alig adnak információt.
Mivel ma már sokak zsebében HD kamerák lapulnak, javasolnék egy mozgó-képes anyagot is megosztani. Gondolom a Youtube-on lévő rengeteg értéktelen anyag között, elférne egy ilyen témájú videó is. Ha egyetlen embert ez nagyon megterhelne, akkor készüljön több kis anyag, amit egy hozzáértő rakjon össze egyetlen filmmé.
(#) Topi hozzászólása Aug 12, 2016 / 1
 
1. Ahogy Granpa mondja, nincs kapuzárás, illetve ha be is van hajtva a kapu (mert kérték, hogy a csúcsidőn kívül be legyen), akkor is be lehet jönni, csak szólni kell

2. Tombola szelvényt kiosztunk, az elmúlt évekhez hasonlóan fog zajlani a tombola, felajánlások és HE relikviák találnak gazdára. Az új helyszín miatt a tombola időpontja nincs kőbe vésve, ennyi apró szabadsága lesz a dolognak, nem tudjuk az új étkezési megoldás mennyi ideig fog tartani. Ezért nem is tartalmazza a pontos időpontot a találkozó kiírásában az ütemezés. Ezért nem is volt nagy dobra verve, nehogy bárki feleslegesen cipekedjen.

3. Zárt térben lesz a rendezvény, nem emeleten, nem kültéren, nem kell aggódni. (bár ezt is tartalmazza a találkozó leírása és a térkép, Tjanicsek nézd meg kérlek)

4. Szerencsére most is akadnak bőven akik nagyon-nagyon messziről látogatnak meg minket, jó lesz mindenképp
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2016
(#) titi válasza granpa hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Jaja, gondoltam felmegyek pestre, eszek egy jót, aztán irány vissza...
Remélem lesznek CNC-s kollégák, lesznek kérdéseim...
(#) Temela válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
"... ars poetica..." , na meg a civilizált társadalom , milyen az, amelyik nem tolerálja a "csudabogarakat" ?
(#) Topi válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Bár nem én vagyok az első, aki ezt szóvá teszi, de magam részéről szívesen látnálak a találkozón
(#) Topi válasza Tjanicsek hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
(#) Temela válasza Topi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Nem írtad a méretarányokat, hogy cca. mennyi ha a terület?
(#) Tyrannosaurus hozzászólása Aug 12, 2016 /
 
Sziasztok ! Úgy alakult ,hogy a párom és én még se tudunk menni. Nem tudom ezt szokták-e jelezni, de gondoltam nem árthat. Jó szórakozást mindenkinek!
(#) Zoli_bácsi válasza titi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Idézet:
„Remélem lesznek CNC-s kollégák, lesznek kérdéseim...”


Lesznek.

Más:

Összeszedtem némi tombola felajánlást:

- alkatrész tároló doboz (műanyag)
- Snap-In típusó elkó
- Sorkapcsok Nyák-os (3P)
- 5 pólusó Tuchel aljzat (Nyák-os)
- Nagyáramú BTAxx diódák
- Műszerdoboz gumiláb (4db+egy kicsi műanyag dobozka)

"Turi" elnevezésű Alkatrész Turkáló (nagyon vegyes új alkatrészek - kb 2kg)

Ezzel a turi-val kapcsolatban szeretnék egy asztalt kérni. (Fogalmam nincs, hogy mire ömlesztem ki...) Egy tálca féleség nagyon jó lenne.

Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Aug 12, 2016
(#) Topi válasza Temela hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
29 x 17 méter, kb. 0.05 ha
(#) Temela válasza Topi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Ez, akkor biztosan a terem mérete. , de oda is kell találni. Az erdőn át nem rövidebb?
(#) Topi válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Lesz asztal pluszban, ma is voltunk egyeztetni, kértünk még a létszám növekedése miatt asztalokat.

A kütyübemutatóknak is lesz helye, de aki ilyet tervez, mindenképp hozzon magával hosszabbítót / elosztót.
(#) Sam Seed válasza Topi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Elektronikai talälkozo, de eloszto nincs- csak csöteszter, meg robotkar..
(#) Topi válasza Sam Seed hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Lesz azért, mi is viszünk bőven, de a tapasztalat azt mutatja, elosztóból sosem elég
(#) Sam Seed válasza Topi hozzászólására (») Aug 12, 2016 / 1
 
Mentö lesz a helyszinen? Bizonyos elosztoszäm felett, mär kötelezö. MInt a piacon a 70 kilo disznotepertö utän.
(#) Zoli_bácsi válasza Topi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Remek, köszönöm szépen!

Viszek egy TIL kijelzős órát a kütyübemutatóra, talán majd valaki megszán egy szabad 230-as aljzattal...
(#) elektroncso válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
Hat férőhelyes elosztót viszek, meg egy "T" elosztót plusz egy hosszabbítót is (na meg egy átalakítót, hogy be is tudjam dugni ). Ebből nekem egy konnektor kell, a többi öt üres. EU univerzális dugócsatlakoztatható hozzájuk.
(#) Zoli_bácsi válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
(#) elektroncso válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 12, 2016 /
 
A legutolsót koromra való tekintettel kihagynám.
(#) SzervízMacska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Galaxy Alpha-hoz egy akkura vevő lennék...
Esetleg Galaxy Camera (EK GC-100) szintén akku.
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) norbiv8 hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Sziasztok! Hol lehet autoval bemenni? Minden zarva.
(#) Topi válasza norbiv8 hozzászólására (») Aug 13, 2016 /
 
Csak be van hajtva, az ajto nyitva, csak ki kell akasztani a fulet .
(#) Koncsar hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Köszönjük TOPI, jól éreztük magunkat.
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) gernerakos hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Nagyon jó volt a találkozó, most voltam először de nagyon tetszett. Köszi mindent!
(#) kameleon2 hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Köszönöm szépen! Jó volt veletek , újra. Már várom a következőt !
(#) rockersrac hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
A két csőtesztelö kinél volt? Az egxik tudom hogy Gyuláé volt, a másik illetö ki volt?
(#) magery hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Jó kis találkozó volt, beszereztem ezt-azt. A kaja is jó volt csak kicsit ropogós volt a burgonya. Várom a képeket.
(#) Topi hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Először is, köszönjük szépen mindenkinek a részvételt Az alapján, amennyi elismerő szót kaptunk idén, úgy tűnik elégedettek voltatok, nagyon nagy öröm ez számunkra.

Idén próbáltuk ki először ezt a foodtruck dolgot is a HE találkozón, és a visszajelzések alapján mindenkinek nagyon tetszett, illetve bár őket is meglepte, hogy sokkal-sokkal többen jöttetek, mint amennyi előzetes jelentkező volt (emiatt a krumpli állaga és a hirtelen megnövelt kaja mennyiség nem volt hibátlanul összhangban), az ízét és a lebonyolítást szerencsére nagyon sokan dicsérték, ez mindenképp hasznos visszajelzés nekünk. Emellett annyi dicsérő szót kapott a kávé rajongóktól a kávé lehetősége és íze is, hogy úgy hisszük jövőre is invitáljuk a Kanálgép foodtruck csapatot az ellátmány biztosítására

A versenyzők ez évben is csodákat hoztak, és amellett, hogy okozott a versenyhez adott extra csomag némi fejtörést, a legtöbben gond nélkül vették az akadályt, és maradéktalanul, különböző helyekre beleépítették a szerkezetükbe

A tombolához érkezett külön felajánlásokat is nagyon szépen köszönjük.

Az is jól látszott, hogy a csipet-csapat nagyon gyorsan bevetette magát az új helyszínbe is, és a pozitív visszajelzések alapján szinte biztos, hogy jövőre is ugyanezt a lehetőséget választjuk a HE találkozó helyszínéül, és már csak az új látogatóknak kell a táblákat és nyilakat követniük mi, merre van
Örömmel láttuk, hogy a saját kijelölt parkoló területet is szépen, rendben birtokba vettétek.
Aki árnyékos fás területre vágyott, az is megtalálta az udvaron, aki a nyüzsgésre az pedig a tornateremben érezhette otthon magát.
Nektek is hála, idén végre a kijelölt időbeosztás is remekül működött. Az időjárás is kegyes volt hozzánk, bár most egyébként sem kellett aggódni, hogy megázunk

Egy szó mint száz, köszönjük szépen mindenkinek, aki részt vett a 2016-os HE találkozón, szuper volt, a fotók pedig a megszokott helyükön landoltak részemről:

Kukkants bele - fotók
(#) Németh Lajos hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Sziasztok!
Most értem haza Dorogra. Jól éreztem magam, sok eddig ismerős, de nem látott kollégát ismertem meg.
Köszönöm a lehetőséget, ha jövőre lesz megint tuti hogy jövök (nem fenyegetni akartam)
Üdv: Lajos
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
(#) gyuszo hozzászólása Aug 13, 2016 /
 
Örülök, hogy részt vehettem a rendezvényen, köszönöm a szervezők munkáját és mindenkinek, aki hozzájárult , hogy jól sikerüljön . A helyszín tökéletes volt .
Akik a versenyen részt vettek, tetszett, hogy a munkájukba egy kis vidámságot, humort is belevittek.
Jó volt ismerősökkel találkozni, beszélgetni . Mindent köszönök, jövőre, ugyanitt.
A hozzászólás módosítva: Aug 13, 2016
Következő: »»   189 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem