Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   3 / 199
(#) zolee1209 válasza idlob hozzászólására (») Máj 22, 2008 /
 
Szerintem ez egyértelmű, hogy MINDEN HE-tagot várunk, akinak van kedve eljönni. Szerintem egy kisebb "Ki, mit épített" bemutató nem lenne rossz, mellette dumaparty. Valószínűleg jobb lenne egy helyen tartani az első ilyen rendezvényünket. Egy kisebb "alkatrészbörze" is beleférne, ha esetleg valakinek csere-berélni lenne kedve...
(#) Norberto válasza idlob hozzászólására (») Máj 22, 2008 /
 
Idézet:
„Aztán bunyó lenne, hogy hova melyik modi menne, gondolom mint VIP vendégek mindenki látni akarná őket.”


Hűha, ez nagyon sejtelmesen hangzott.
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Máj 23, 2008 1 /
 
Túl távolra nem ajánlatos rakni az időpontot több okból is.
Részint az addig üsd a vasat miatt , másrészről a nyár derekán szokásos kánikulacsúcs miatt. Szerintem a találkozó ideje valamelyik szombati napra kellene hogy essen. A Pecsa nem rosz ötlet. (és szombat piaci nap ) De egy töbszáz fős társaságnak nem kell engedély, vagy valami gyülekezési jogi nyavajába nem ütközünk?
(#) Doszpot válasza szamóca hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Úgy tudom, hogy kell szólni a rendőrségen, hogy pár ember összejönne, ebből az okból.
Erre ők adnak egy "engedélyt", hogy mehet a buli. Vagy szólnak, hogy bocs, akkor és ott már van valami más, és nem lehetünk ott.
(nálunk legalábbis bringás felvonuláshoz így kellett lefoglalni a főteret)
(#) Topi válasza Doszpot hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Tegnap Norbertóval kinéztünk egy jó helyet. Szentendrén van. Van szabadtéri és bennti fedett területen hely. Közelben van szállás lehetőség vidékiek számára (haza és odautazás időproblémáját megoldandó).
Szentendrére jár a HÉV, tehát budapestről normál tömegközlekedéssel el lehet jutni.
HÉV megállótól kb. 15 perc gyalog.

Már informálódom az önkormányzatnál.
(#) kocsgab002 válasza Topi hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Én is benne lennék, szívesen jövök.
Apropó...barátnőt lehet hozni?
Pestről 3 embert el tudok vinni kocsival bárhová, ahol lesz.
üdv
(#) Frankye válasza kocsgab002 hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Na, akkor szépen, sorban.
Idézet:
„Szegény Zenetom-ot kihagytad!”

Igaz, bocsánat! Természetesen Zenetom is bejön a listába.
Idézet:
„A vizsgaidőszakoknak általában globálisan június 20. körül vége van mindenhol. Ezutánra lehet szervezkedni”

Idézet:
„valamelyik szombati napra kellene hogy essen.”

Köszönöm, tehát júni vége felé, mondjuk június 28 (szombat)?
Idézet:
„A Pecsa nem rosz ötlet. (és szombat piaci nap)”

Erre gondoltam.
Idézet:
„Úgy tudom, hogy kell szólni a rendőrségen, hogy pár ember összejönne, ebből az okból.”

Ezt MPi-c barátunkkal letárgyalom, ha kell, szerintem Ő is szívesen jön(ne), és akkor a "belső ember" is megvan...
Idézet:
„Tegnap Norbertóval kinéztünk egy jó helyet. Szentendrén van. Van szabadtéri és bennti fedett területen hely. Közelben van szállás lehetőség vidékiek számára (haza és odautazás időproblémáját megoldandó).”

Nekem tökéletes! Szerintem nincs messze, és ha szállás is megoldott, akkor többségnek is biztos jó.
Idézet:
„Ha jöhetnek hozzám hasonló alsó-középkategóriás pákaforgatók akkor én is jelentkezem.”

Idézet:
„Szerintem ez egyértelmű, hogy MINDEN HE-tagot várunk, akinak van kedve eljönni.”

Idézet:
„Apropó...barátnőt lehet hozni?”

Természetes, hogy MINDEN HE tagot várunk szeretettel! (Alsó alsókategóriás pákaforgatókat éppúgy, mint a felső luxuskategóriás, iparszerűen forrasztókat... ) Barátnőt/feleséget pedig szinte kötelező! (Főleg a csinos, ifjú hölgyeket részesítjük előnyben... :hehe: )
Idézet:
„Aztán bunyó lenne, hogy hova melyik modi menne, gondolom mint VIP vendégek mindenki látni akarná őket.”

Idézet:
„Hűha, ez nagyon sejtelmesen hangzott.”

Ez tényleg elég "sejtelmesen hangzott!
Idézet:
„Pestről 3 embert el tudok vinni kocsival bárhová, ahol lesz.”

A Maglód-Budapest vonalról jómagam is tudok 3-4 embert vinni kocsival, ha a Szentendre megfelel. (Messzebbre nem indulnék kocsival, elvégre is a vonat nekem ingyenes... )
Tehát az eddigi lista, akik jönnének:
- Zenetom (nehogy megint kimaradjon! )
- Zolee1209
- Köbzoli
- JZoli
- Szamóca
- Doszpot
- Gg630504
- Mate78
- Idlob
- Kocsgab002 (+ barátnője)
- MPi-c (mint "belsős", reményeim szerint eljön)
valamint a HE "üzemeltetői csapata":
- Topi
- Norberto
- Vicsys (még nem jelezte, de tuti!)
- Deguss (ha a távolság nem akadályozza meg)
- Szabi (talán, de Nála objektív okok közbeszólhatnak)
- Sebi (mint Vicsys)
- Frankye (100+100%!!!)
(#) zenetom válasza Frankye hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
azt akkor nem lehetne megoldani, hogy hirderjtük az oldalon (mint a pólónál) hogy körlevél szerűen mindenki kap egy (acces vagy excel vagy ilyesmi) fájlt és abba beleírni akik jönnek, mert egy egyre több helyet fog foglalni itt az oldalon..?
/már megint alulra kerültem /
(#) zolee1209 válasza Frankye hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Nem lenne rossz a 28-a, csak akkor még lehet másnapos vagyok... És az úgy nem lenne szép tőlem! Valószínüleg mások is olyasmi időpontban tartják az érettségi bankettjüket.
(#) zolee1209 válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 23, 2008 /
 
Azt el is felejtettem, ha lehet barátnőt, vagy egyéb hozzátartozót magubkkal vinni, akkor én sem mennék egyedül!
(#) gulyi88 hozzászólása Máj 23, 2008 /
 
szevasztok
még nem mondom biztosra, de ha Szentendrén lesz, akkor valszeg énis jövök
(vagy jövünk "Biliskmer" cimbivel )

hy
(#) deguss válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 24, 2008 /
 
Épp javaslatot tettem Topinak, hogy küldjön egy körüzenetet, csak annyival: hogy Találka lesz, az időpontért és a részletekért látogass el a megfelelő aloldalra, ahol elő kell készíteni pár szavazást a felmerült helyszínekről (Mire van igény, füves rét, vagy csarnok), Mikor lenne jó, meg csomó egyéb részletről. (Legyen-e ilyen közösségi főzés/kaja...) Ezen aloldalon jó lenne pl. a jelentkezettek nevét látni.
Természetesen az én jelenlétemre is számíthattok.
(#) zolee1209 válasza deguss hozzászólására (») Máj 24, 2008 /
 
Az nagyon jó lenne, ha mindenki kapna valami értesítést arról, hogy mi is folyik itt ebben a topicban, mert szerintem nem nagyon figyelnek fel erre a témára. Ha megtörténik az értesítés, biztosan sokan látogatnak majd el ide! :yes:
(#) Topi válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 24, 2008 /
 
Azért nem lehet 21 ezer e-mailt csak úgy kiküldeni konkrétumok nélkül.
Addig amíg nincs valami konkrétabb elképzelés, nem baj ha csak a sűrűn ittlevők tudnak róla.
(#) szamóca válasza Topi hozzászólására (») Máj 25, 2008 /
 
Szerintem ha figyelemfelkeltés a cél, akkor a topic címét kellene megvastagítani, vagy a kiemelt fórumtémákba betenni. Ez már elég lenne, és nem kellene tartani a fél éve ide se bagózóktól, mint az E-mail-eknél.
(#) Kovidivi válasza Topi hozzászólására (») Máj 25, 2008 /
 
Írta valaki, hogy email értesítés-t kellene körbeküldeni.
Az a felhasználó is megkapná az emailt, aki nem kap az email-címére soha értesítést, és hírlevelet sem (pl. én)?
Köszi!
(#) abalazs hozzászólása Máj 25, 2008 /
 
Sziasztok!

Véletlenül láttam meg az aktív fórumtémák között én is ezt a fórumot. Kb. 10 éve voltam egy elektronikai találkozón a Petőfi Csarnokban tartottuk egy teremben. Páran hoztak magukkal kütyüket, amikkel jól elszórakoztunk, tanultunk egymás építményeiből, ötleteket szereztünk, és jól eltelt egy nap. Én is benne lennék egy ilyen találkozóban, ha olyan időpontra esik hogy nem kell melóznom, akkor rám is számíthattok.
Esetleg az iwiw-es HE klubbon keresztül lehetne körüzenetet küldeni. Igaz ott csak 440 tag van.
(#) zolee1209 válasza Topi hozzászólására (») Máj 25, 2008 /
 
Bár nem én kértem a módosítást, de azért köszönöm! Így biztosan többen látogatnak majd ide. :yes: (remélem)
(#) Frankye válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 25, 2008 /
 
Idézet:
„Írta valaki, hogy email értesítés-t kellene körbeküldeni.
Az a felhasználó is megkapná az emailt, aki nem kap az email-címére soha értesítést, és hírlevelet sem (pl. én)?
Köszi!”

Természetesen! Mivel ez ún. "kör-e-mail", így minden, regisztrált fórumtag részére kiküldhető. A hírlevél, hozzászólás-értesítő, személyes üzenet-értesítő e-mail választható.
(#) Kovidivi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 25, 2008 /
 
Köszi, megnyugodtam
(#) Tom025 hozzászólása Máj 26, 2008 /
 
Sziasztok!

Jó látni hogy szerveződik ilyesmi is, jönnék én is! Nekem is tetszik az egyetemes, Pesti (vagy Szentendrei) tali. Egy dolog nem tetszik, a június 28. mint felvetett időpont. Elsősorban magamra gondolok most, de ez másokra is vonatkozhat. Az utolsó szóbeli érettségi napja ugyanis júni. 27. Ez körülbelül maga után vonja azt, hogy 28.-án nem vagyunk szalonképesek, pedig úgy gondolom, vagyunk elég sokan ebből a korosztályból. Jó lenne ebből a megfontolásból egy héttel későbbre csúsztatni a dolgot, ha ez megoldható...
(#) Norberto válasza Tom025 hozzászólására (») Máj 26, 2008 /
 
Még semmi sehol nincs lefixálva, semmi sincs megbeszélve, szóval ebből fakadóan akár 3 hetet is lehet tolni rajta, vagy akár július közepén is lehet a "móka".

A lényeg, hogy minél több embernek megfelelő legyen a helyszín és az időpont is.
(#) Frankye válasza Norberto hozzászólására (») Máj 26, 2008 /
 
Pontosan! Mivel a Norberto barátom által megadott időpont utáni első hétvégét vettem figyelembe, ezt dobtam fel. De természetesen a következő hétvége, vagy bármelyik másik is éppen ilyen jó (lehet).
Tehát az új(abb) időpont-javaslatom: július 5-e (szombat). Ekkorra már a leginkább "elhajlottak" is visszatérnek (remélhetőleg) a függőlegeshez közeli állapotukba.
(#) lidi hozzászólása Máj 26, 2008 /
 
Szentenrei az jó lenne, de hol is lenne ez pontosan ?
(#) zolee1209 válasza Tom025 hozzászólására (») Máj 26, 2008 /
 
A 28-ai időpontra tett megjegyzésem.
ITT
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 27, 2008 /
 
Éppen ezért tettem egy másik javaslatot ebben a hozzászólásában.
Nevezetesen a 2008.
Idézet:
„július 5-e (szombat). Ekkorra már a leginkább "elhajlottak" is visszatérnek (remélhetőleg) a függőlegeshez közeli állapotukba.”
(#) zolee1209 válasza Frankye hozzászólására (») Máj 27, 2008 /
 
Olvastam. Illetve a hozzászólásomat is Tom025-nek szántam, egyetértve a 27-ei ballagási bankett ártalmaival.
(#) Tom025 válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 28, 2008 /
 
Én is épp ugyanezt mondtam, a téma túltárgyalva..
(#) Frankye válasza Tom025 hozzászólására (») Máj 28, 2008 /
 
Nos, miután "minden" félreértést kitárgyaltunk:
Megfelel mindenkinek a július 5-i dátum?
(#) kocsgab002 válasza Frankye hozzászólására (») Máj 28, 2008 /
 
nekem teljesen jó.
Akkor már csak a programokat és a helyszínt kell kitalálni. Viszont sietni kellene mert az 5 hét nagyon hamar eltelik. Esetleg valami programjavaslat?
pl : Ki mit épített bemutató, adok-veszek-csere-bere, vetélkedő (ismerd fel a modikat )
helyszínt tekintve kültér vagy beltér, kajalehetőség, esetleg bogrács
egyáltalán egy vagy két nap, ha kettő akkor szálláslehetőség..ezeket kellene megbeszélni, és nagyon gyorsan kiküldeni a mailekat mindeninek.
üdv
Következő: »»   3 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem