Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Tevion MD 7078 VTS
 
Témaindító: Damian666, idő: Máj 29, 2010
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Damian666 hozzászólása Máj 29, 2010 /
 
Helósztok. Következő a problémám:

Van egy tevion MD 7078 VTS típusú tv-m amiből hiányoznak alkatrészek. Sajna fogalmam sincs mik voltak benne, mert úgy kaptam hogy a rossz alkatrészeket kiszedték belőle. Chassis : Schneider 3940-109040

Ha van valakinek rajza róla, vagy csak tudja mijen alkatrész van a primer részen, a q 102, és a sorvég tranzisztor q304 már az is nagy segítség lenne. előre is ezer köszönet!
(#) kadarist válasza Damian666 hozzászólására (») Máj 29, 2010 / 4
 
Szia!
Rajz:Bővebben: Link
(#) Damian666 válasza kadarist hozzászólására (») Máj 29, 2010 /
 
Nagyon szépen köszönöm ! Örök hálám.
(#) hangszoros válasza kadarist hozzászólására (») Máj 29, 2010 /
 
Huh Kadarist.
Nagy mágus vagy, hogy a Tevionról találtál hasznost.
Hülyére görcsöltem, magam ( mások is ) , hogy találjunk infot a Tevion CRM 2005 -ős CD-és autórádioról. Az USÁ ba valamilyen Scott néven futott.
Előlapott akartunk vadászni hozzá, vagy kapcs rajzott
Esetleg ebben is tudsz segiteni ?
(#) kadarist válasza hangszoros hozzászólására (») Máj 29, 2010 /
 
A Tevion az egy márkanév. Úgy, mint annak idején a Dyras volt. A legvátozatosabb bélés lehet egy Tevionban. A tévéknél az a szerencse, hogy lehet sassziszám (chassis) alapján keresni. Ebben a címben szereplő Tevionbanl is egy Schneider tévé lakozott.
Szét kell szedni ezt az autórádiót, és az alaplapon keresni kell valamilyen azonosítójelet, ami alapján el lehet indítani egy keresést.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem