Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás azaz, ingyen elvihető

Témaindító: öreg, idő: Jún 20, 2006
Témakörök:
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair! Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvételt preferál!
Lapozás: OK   115 / 115
(#) Tomee válasza goreny hozzászólására (») Kedd, 21:00 /

Továbbra is van egy monitor és egy nyomtató ami egy Cappy fejében elvihető....
Ha egyben elviszed a kettőt akkor csak egy Cappy, de ha külön - külön akkor egy - egy Cappy az "ára" ...
(#) Szasza9668 válasza Tomee hozzászólására (») Kedd, 21:48 /

Helyileg ha budapesti akkor érdekel!

El is tudok érte menni!

Üdv!
(#) bundibacsi hozzászólása Sze, 17:40 /

Tatabányáról ingyen elvihető egy Lg porzsák nélküli porszívó.A motor rendszeresen túlmelegedett az utóbbi időben illetve 2x lett rajta szakadás javítva,tehát motor cserére szorul vagy felújjításra.Postázni nem szeretnèm.

IMG_1909.JPG

(#) Tomee válasza Szasza9668 hozzászólására (») Sze, 20:18 /

Melyikre pályázol?
A nyomi lehet, hogy elkelt. - foglalt...
Tehát jelenleg a monitor a szabad préda.
Üdv
(#) Szasza9668 válasza Tomee hozzászólására (») Sze, 22:04 /

Mindkettő ha kiderül mi lesz a nyomival.

Köszi!
(#) gb197 hozzászólása Pé, 20:06 /

Két kis hangszóró ingyen elvitető.
(#) CsemanAttila válasza bundibacsi hozzászólására (») Szo, 10:07 /

Hello. Ha valahogy megtudjuk oldani engem érdekelne a porszívó. Köszi
(#) Gabó hozzászólása Szo, 14:54 /

Van 2 nagy doboz könyv és újság, meg 2 doboz VHS kazim, amit szívesen odaadnék akinek kell. A könyvek meg az újságok nem elektronikai tartalmúak, csak asszony válogatott. Helyileg Gödöllőn.
(#) antikzsolt válasza Gabó hozzászólására (») Szo, 15:08 /

Milyen stílusú könyvek?Krimi, scfi stb... ?
Válaszodig foglalnám.
A hozzászólás módosítva: Szo, 15:09
(#) Gabó válasza antikzsolt hozzászólására (») Szo, 15:10 /

Írtam privátba
(#) Bakman hozzászólása Szo, 16:41 /

Nagyot!

Egy eBay-es eladó összekeverte a csomagokat, olyan dolgot küldött amit nem rendeltem meg, nekem nincs rá szükségem, így ingyen vihető. Elvileg küldi a megrendelt alkatrészeket de ez most mellékes.

EM84-re hajazó varázsszem (öt db.) és egy DC 12 V-tal működő meghajtó. A csöveken valamilyen lerakódás van, rozsdamaróval nedvesített ronggyal könnyen eltávolítható, az egyiket megtisztogattam. Kipróbáltam az összes csövet, működnek, ugyanakkor megjegyezném, hogy az elektronika és a csövek minősége az óborzasztó és a határeset között van valahol...

Vihető továbbá öt db. gyári panel. Igazi 78LSxxx temető, pár Z80-as processzorral, EPROM-mal, TO-3 -as tokozású alkatrésszel. Felhívnám az alkatrészbányászok figyelmét, hogy az IC-k kétoldalas, furatgalvános panelben vannak, az IC-k lábai pedig a forrasztási oldalon hajtogatva vannak gyárilag, tehát a kitermelés nem egyszerű feladat.

Játékszabályok: Csak személyesen vehető át a csomag, előre egyeztetett időpontban Dusnokon, esetleg útban Ausztria felé át is adom személyesen hétfőnként hajnalban az 51 - M8 - M6 - M0 - M1 útvonalon valamelyik lehajtónál. 6:10 magasságában már Győrnél vagyunk). Posta, futár nincs. A panelek és a csövek csak egyben vihetőek.

Jelentkezni a dolgokért csak ebben a témában!
A hozzászólás módosítva: Szo, 16:42
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Szo, 16:44 /

Szia!
Ha nem sűrgős tőle megszabadulni, akkor az öcsém szokott Dusnokon járni, el tudná hozni.
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Szo, 16:53 /

Ön nyert, a többit privátban.
(#) antikzsolt válasza Gabó hozzászólására (») Szo, 17:47 /

Átgondoltam. Köszönöm de mégsem kell.
Következő: »»   115 / 115
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Feb, 27. Hé
5:45:58
Jelenleg 94 fő olvassa az oldalt