Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető

Témaindító: öreg, idő: Jún 20, 2006
Témakörök:
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair! Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvételt preferál! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!
Lapozás: OK   203 / 203
(#) OFK hozzászólása Szo, 10:26 /

Pedig milyen egyszerű lenne:
Tegyük fel, ide azt is be lehetne írni, hogy mi kellene nekem, és valakinek akkor jut eszébe, hogy hoppá!, neki van olyanja otthon elfekvőben, és xy részére ide felteszi. Pedig addig eszébe sem jutott, hogy felajánlja.
Lyóvanna, csak 1 ötlet vót, tudom, hogy ellenkezik a szabájzattal...
(#) krauszkrisztian válasza OFK hozzászólására (») Szo, 10:33 /

Én kb fél éve csináltam egy ilyet, de a moderátor törölte, mondván, hogy már van ilyen topic.
Pedig nem is ezt a nevet adtam meg neki. Nem értem, miért nem tetszik ez senkinek...
(#) otvenkilenc hozzászólása Szo, 10:57 /

Win laser 4 nyomtató elvihető. Elvileg működik, de nekem nincs hozzá meghajtószoftverem, ezért nem próbáltam ki. Csak személyesen. Ha nem kell el megy bontásra.
(#) bbb hozzászólása Szo, 16:39 /

Dunakesziről (esetleg Óbudáról) elvihető két Panasonic VHS videomagnó, mindkettő mechanika nélkül (kellett az alkatrész). Merthogy a legutóbb is csak a vita volt belőle, hogy sorsoltam, ezért marad az aki kapja marja fajta elvitel - s csak személyesen.

Az egyik egy NV-SD300, a másik egy NV-SD450.
A hozzászólás módosítva: Szo, 16:41
(#) pucuka válasza OFK hozzászólására (») Szo, 20:03 / 1

Viszont vidáman beírhatod az apróhirdetések közé (Keresek), ahogy más is teszi.
(#) sevenhill válasza vargham hozzászólására (») Szo, 20:36 /

Helló Vargham! Küldtem P.Ü-t.
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») 8:39 /

Sziasztok. Ide írnék segítségért. Lazsival beszéltünk hogy hogy és mikor legyen akkor az átvétel de se telefonszám semmi hogy el tudjam érni, azt sem tudom pontosan hova menjek Pesten ami azért nem kis szó főleg hogy vidékről utazok fel. Valaki esetleg tudna adni egy címet vagy valamit? Egy mobilszám volna a legjobb. Persze privátba ne itt a fórumon csak itt kérném a segítségeteket.
(#) Triger válasza szikorapéter hozzászólására (») 9:12 /

Szia. Magánvéleményem: szerintem várd meg, amíg jelentkezik. Én sem örülnék, ha mások küldözgetnék a telefonszámom. Nincs benne semmi rossz, csak azért mégse.
(#) szikorapéter válasza Triger hozzászólására (») 9:13 /

Az okés de 9:30-kor indulnék Pestre de ha nem ír akkor felesleges. Viszont mivel nem saját kocsival megyek ismerőssel gurulok fel így nem nagyon tudok várni vagy megyek vagy nem.
(#) attika válasza bbb hozzászólására (») 12:01 /

Szia.
A két videó erdekelne.
A többit privátban.
(#) Kari55 válasza szikorapéter hozzászólására (») 12:24 /

Az adatlapján küldhetsz neki üzenetet. Az nem jó?
(#) szikorapéter válasza Kari55 hozzászólására (») 13:12 /

Már küldtem de pár napja nem volt fent. Már mindegy lecsúsztam a mostani utat majd akkor másik hétvégén felugrok Pestre.
Következő: »»   203 / 203
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu