Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás azaz, ingyen elvihető

Témaindító: öreg, idő: Jún 20, 2006
Témakörök:
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair! Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvételt preferál!
Lapozás: OK   130 / 130
(#) ronin75 válasza Johnycorp hozzászólására (») Vas, 21:25 /

Most akkor én ne küldjek neked?
(#) tbarath válasza ronin75 hozzászólására (») Vas, 21:42 /

Szia,

Szerintem küldj neki, aztán ha tőlem "nem fogy el" akkor majd elküldöm neki én is neki ami nálam maradt fölöslegben.

Más: mindenkinek válaszoltam aki írt privát.
(#) Johnycorp válasza ronin75 hozzászólására (») Vas, 21:50 /

De igen. Küld légyszíves.

Csak jeleztem igényemet, hogyha tbarath-nál még maradna a többiek kérései után, akkor érdekelne abból is.
(#) Gobe54 válasza tbarath hozzászólására (») Hé, 9:25 /

Ha maradt még 1-2 db, elmennék érte a XIII. kerületbe.
(#) oxygen hozzászólása Hé, 12:47 /

Sziasztok

Csepelről (sportpálya magassága) elvihető a képen látható monitor és tv. Elvileg mindkettő működik, a monitor kissé csökkent fényerejű, a tv távirányítója pedig viseltes. Nem postázom, félretenni jövő hét keddig tudom, akkor lomtalanítás, ha addig nem mennek el, repülnek. Itt írjatok, ne privátot. Köszönöm az érdeklődést.
(#) sargarigo hozzászólása Hé, 14:03 /

Egy pár engem is érdekelne az AP-kből! Nem tudom ilyen lapos antenna van-e hozzájuk? Természetesen postát fizetem!
(#) ronin75 válasza sargarigo hozzászólására (») Hé, 16:06 /

Szia, pár darab még van, antenna, táp nincs hozzájuk.
(#) vyky válasza tbarath hozzászólására (») Hé, 20:50 /

Szia.2 engem is érdekelne,13 kerben melózok. Írok privit. Persze csak ha van még?
(#) tbarath válasza vyky hozzászólására (») Hé, 22:48 /

2 félretéve Gobe54, másik kettő vyky fórumtársnak. Mivel ma túladtam 5-ön és 3 nekem is kellene, ezért kifogytam.
Következő: »»   130 / 130
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Máj, 23. Kedd
5:12:32
Jelenleg 82 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu