Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás azaz, ingyen elvihető

Témaindító: öreg, idő: Jún 20, 2006
Témakörök:
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair! Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvételt preferál!
Lapozás: OK   131 / 131
(#) vteo válasza ronin75 hozzászólására (») Csü, 8:08 /

Szia,
2-3 db érdekelne.
Köszönöm.
(#) zoszka válasza ronin75 hozzászólására (») Csü, 9:40 /

Szia!
4-5 db érdekelne, személyes átvétellel.
Thx
(#) zsozso72 válasza ronin75 hozzászólására (») Csü, 10:44 /

Szia!
4-5 db engem is érdekelne futárral szeretném.
Üdv. Zsolt
(#) Johnycorp válasza ronin75 hozzászólására (») Csü, 11:16 /

Szia!

Amennyiben a többieknek elküldött darabok után még marad, akkor ismét érdekelné még ebből az eszközből.

Köszönöm!
(#) kly válasza Johnycorp hozzászólására (») Csü, 15:08 /

Ezek szerint műköndnek
(#) Johnycorp válasza kly hozzászólására (») Csü, 15:11 /

Nem igazán.

Az eddigiekből egy működött alapból.
A többinek sérült a tápdugó aljzata és / vagy szoftveresen nem indult el.
Egyenlőre 1-2 darabnál már sikerült a belső soros port segítségével új firmware-t tölteni.
Tesztelés alatt vannak, hogy valóban jó lett-e. Csak időm nincs rá a héten sok.
(#) Bakman hozzászólása Csü, 18:47 /

Sziasztok!

Három darab fűtőpanel ingyen elvihető. A panelek eredetileg kültéri berendezésekben az akkumulátorok melegen tartásáért feleltek. A képeken látható hőkapcsoló szobahömérsékleten nyitva van, kb. 10 - 5 °C-nál kapcsolja be a panelt. A lemez A2-es vagy A4-es rozsdamentes anyag, erre van ragasztva a konkrét fűtőlap.

A három csak egyszerre vihető Dusnokról, posta nincs. Jelentkezni értük csak ebben a témában.
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Csü, 19:58 /

Szia!
Engem érdekelnének, de megint csak az öcsköst tudom érte küldeni. Csak nem tudom mikor megy arra megint.
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Csü, 20:00 /

Rendben, a többit privátban.
(#) blaci hozzászólása Csü, 20:04 /

Sziasztok!

Sörkollektor építéshez elvihető Szegedről kb 800db mosott sörös doboz. Egy kis rész (max 50) már ki van furva. Készítettem fából egy befogót, ami megakadályozza, hogy fúrás közben szétvágd a kezed, ez is a szerencsés nyertesé lehet. Posta a mennyiség és a törékenység okán nincs. Lehetőleg egyben, vagy max két adagban személyesen viheti az, aki ebben a témában jelentkezik.
(#) antikzsolt válasza blaci hozzászólására (») Pé, 9:36 /

Szia. Küldesz a befogóról egy képet? Én is most állok neki egyet épiteni.
(#) blaci válasza antikzsolt hozzászólására (») Pé, 22:18 /

Szia!
Bocs, de legközelebb szerdán tudok képet küldeni. Amúgy egy négyzet alapú hasáb, ami ki van fúrva egy picit nagyobbra, mint a doboz átmérője, és belülre ragasztottam egy réteg filcet. Az alján és a tetején van egy egy lap, amin meg akkora a furat, mint amit a dobozon fúrni szeretnék. Ezek közül az egyik eltávolítható, hogy a dobozt bele tudjam tolni a helyére.
(#) polonkaig válasza polonkaig hozzászólására (») Szo, 16:09 /

Szikorapéter nem jött a cuccokért, így továbbra is elvihetőek ezek:
Ózdról elvihető hibás cuccok. Már nagyon foglalják a helyet, szeretnék megszabadulni tőlük. Mivel ingyen adom, nem fogom vinni sehova, sajnos érte kell jönni, és csomagolással sem akarok foglalkozni. Ha nem megy el, valószínű szemétben végzi.

2db FSP, 1db Seasonic, 1db Noname ATX tápegység, szerintem hibásak teszteletlenek.
HP C4280 tintasugaras színes multifunkciós nyomtató + tápegység, a patront hol érzékelte, hol nem, gyári patron nincs, nem próbáltam tovább.
3db hibás alaplap 2db 478-as foglalattal, 1db Abit NF7 valamilyen proci benne, az talán jó + zalman réz alu hűtő
2,5db hibás laptop 1db Lenovo G550, alaplaphibás, nem jó állapotban van, 1db HP 8510W vízkáros, nem néztem mi van ezekben, de hdd+ram biztosan nincs, 1db 8510p palmrest + alaplap, azt hiszem ez is hibás. +1 Fujitsu Lifebook E8210 LCD keret+kábel+wifi antenna+zsanér.
Következő: »»   131 / 131
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Máj, 28. Vas
3:07:42
Jelenleg 51 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu