Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hegesztő inverter javítás
Lapozás: OK   57 / 57
(#) Chipmunk1960 válasza zolika1125 hozzászólására (») Ápr 15, 2017 /

Írtam 3-al feljebb, nem lehet olyan bonyolult, ha teszel fel képet a vezérlőről!Ha a Goggle nem segít a múzeumban próbálkozz, lehet még nem szkennelték be....
(#) kivancsi4 válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Ápr 15, 2017 /

Szia!
Lehet, a segítő szándékot, a HE tagoktól, nem is sok minden tartja vissza!
Lehet, hogy segítene a kérdezőnek a "Használati útmutató és szabályok" átolvasása és alkalmazása.
Igen a Google segítségével pillanatok alatt szinte minden utolérhető volt, még a huzaltovábbító motorhoz tartozó nyomtatott áramkör is, és az abból visszarajzolt kapcsolási rajz is.
(#) Chipmunk1960 válasza kivancsi4 hozzászólására (») Ápr 16, 2017 /

Szia, Így Húsvét táján nem volt időm, hogy keresgéljek helyette, van most "házi feladatom"
bőven, a francos u-contrelles vezérlőkkel. Különben is, ha mindent a szájába adunk, sose tanulja meg, hogyan kell a "sült galambot" levadászni!
(#) elektroby hozzászólása Csü, 0:27 /

Sziasztok!
Sikerült a hibás diódákat kicserélni és a távtartó-átvezetőket is visszaforrasztani és megerősítenem, amihez ebben a hozzászólásban kértem segítséget.
Ehhez ugye el kellett távolítani azt a sziló-szerű anyagot.
Mivel tudom azt pótolni, ami nem károsítja a nyákot és az alkatrészeket? (tudom, hogy már volt itt is róla szó, de nincs lelkierőm visszaolvasni 50+ oldalt)
(#) dokidoki válasza elektroby hozzászólására (») Csü, 8:21 / 1

Most mondhatnánk joggal, ha nincs kedved visszaolvasni, akkor használd a topikban a Keresőt.
De ha csak sziló vagy sziloplaszt szavakkal keresel, hoz eredményt. De nem leszel boldogabb tőle.
Mert találsz bár javaslatot, de rosszat. Én csak annyit tudok mondani ez miatt, Ne használj Ecetes Szilót, a kötéskor kiváló ecetsav nem barátja az elektronikus dolgoknak. A boltba mész, Neutrális - semleges típusút vegyél. Vagy valami lakkozáson törd a fejed. Plastik70, vagy körömlakk, al legalább acetonnal lejön, ha kell.
(#) Chipmunk1960 válasza dokidoki hozzászólására (») Csü, 10:20 /

Sziasztok, Én előbb lakkoztam, utána szilóztam. De állítólag a "penészmentes" nem bántja.De ezt nem tudom, eddig nem volt vele gondom. Gondolom mikor az oldószer elpárolog már nincsen maró hatása.
(#) Jociapi válasza Pe-Timber hozzászólására (») Csü, 13:16 /

Üdv :
Látom hogy neked is van egy ESAB géped . Nekem is van egy ESAB Buddy 180 -as tipusu csupasz panelom ventivel komplett müködöképesen zsir uj . Mi a terved vele ugyan is nekem csak a doboza kelllene ha eladnád ? .Ha igen akkor küldjél már róla néhány képet meg a belsö befoglaló méreteket ha lehetne ? De eladás is szóba jöhet ha érdekel . .Várom válaszod
Üdv : Jóska
Következő: »»   57 / 57
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Ápr, 23. Vas
7:26:00
Jelenleg 191 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu