Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Plasma TV fekete csik a kijelzőn
 
Témaindító: promixi, idő: Jún 5, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 2
(#) promixi hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Sziasztok!
Van egy 127 cm plasma tv-m a napokban megjelent rajta egy kb 4 cm es függöleges fekete csik tud e valaki ötletet mondani? vagy ajánlani valakit aki ezt megjavitaná. A tv 1,5 éves full hd .
Köszönöm.
(#) zsoltee0001 válasza promixi hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Akkor az még garanciás, nem?
Ha nekiborult valami akkor cumi van
(#) Görgő válasza promixi hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Szerintem szervíz. Megütötted, vagy mit csináltál vele? Debreceni vagy? Ha igen, itt van pár hely...


De próbálkozhatsz így is.
(#) promixi hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Köszi a gyors választ. de a kijelzö nem sérült.
Az also szallagbekötésnél van kontakt hiba . volt több is azokat sikerült kivennem . de ez az egy benne maradt. olyan szerelö kellene . aki ilyet javit.
köszi. amugy hodmezövásárhelyen van a készülék.
(#) zsoltee0001 válasza promixi hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Szia
Én is vásárhelyi vagyok, egy ismerősöm LCD monitorokat javít, ha gondolod megadhatom a számát
Üdv
(#) promixi hozzászólása Jún 5, 2010 /
 
Szia!
Megköszönném a segitséged .
üdv.
(#) zsoltee0001 válasza promixi hozzászólására (») Jún 5, 2010 /
 
Küldtem az üzenetet.
(#) promixi hozzászólása Jún 11, 2010 /
 
Sziasztok !

SAMSUNG TV DVB-T TÁMOGATJA . MEG TUNÁ VALAMI MONDANI HOGY MIT JELENT " A MEREVLEMEZ NEM TÁMOGATOTT " HD ADÁSNÁL VAN HANG DE KÉP HELYETT EZT IRJA KI
KÖSZÖNÖM .
(#) kadarist válasza promixi hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
Szia!
Mi a készülék pontos típusa? Lehet, hogy az MPEG4-es rendszert nem támogatja.
(#) promixi válasza kadarist hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
SAMSUNG PS50A550
(#) kadarist válasza promixi hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
Ez a készülék külső set top box-ot igényel a magyarországi DVB-T vételhez. Önállóan nem alkalmas az MPEG4-es DVB-T vételre.
(#) promixi válasza kadarist hozzászólására (») Jún 11, 2010 /
 
RENDBEN . KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGED.
KELLEMES NAPOT
ÜDV.
(#) boxtif hozzászólása Szept 20, 2010 /
 
Sziasztok,pákatársak.
Adott egy LG pazma tv, szerintem Y buffer baja van, a panelon az egyik proci által meghajtott sorok kb 5 centi sötét, néhol fehér csíkokkal, folttal.
Lehet csak azt a procit, vezérlő ict cserélni, sok mindent nem tudok mérni, 80 voltot megkapja, mint a többi.Köszönöm a segítségetek.
(#) csabant hozzászólása Feb 13, 2011 /
 
Sziasztok!
Samsung LCD TV - LE32A558 - as tipus igényel külső set top box-ot a magyarországi DVB-T vételhez? Leírásban, dobozon stb. nem találtam utalást arra, támogat-e mpeg4-et, de igy alapbol nem látható rajta semmiféle magyar adó (nemcsak HD - más se), annak ellenére, hogy a csatornákat (m1hd...stb.) regisztrálja, s néhol hang is van.
"a merevlemez nem támogatott" feliratot nézhetem csak. Polaritás változtatását antennán már próbáltam.
A tunerje biztos működik, mert szlovák adást azt fog, csakhogy nekem az nem kell...
Előre is köszönet a felhomályosításért!
(#) koga2 hozzászólása Feb 24, 2011 /
 
Üdv nekem valamiért 4 bites szint hajlando csak adni a tv és iszonyuan sötét a kép nameg kék és zöld pixelpontok futkorásznak állando jellegel rajta.
A jelenség két éles pukkanást követöen jelentkezett kijelzöhiba nincs.
Ja még annyit hogy én a x-sus panelen gyanakszom a fényeröért felelös rész hibájára mert hogyha a fényerö potit lejebbveszem és csak a kontrasztot adom rá akkor jön csak be így a kép ahogy leírtam. Mi mehett tönkre megerösítést szeretnék.
(#) Denso hozzászólása Aug 11, 2011 /
 
Sziasztok

Van egy Orion plasma tv-m 106cm-es kb 3-éves 1 éve megjelent bal szélén egy zöld színű függőleges csík az még nem is volt zavaró de most megjelent bal szélétől kb 5cm-re egy függőleges kék színű csík is...
Valaki tud nekem segíteni mi baj lehet?
Ja és a csík kb 1mm lehet.
Kérlek benneteket aki tud az segítsen köszönöm
Üdv: Denso
(#) karaszbandi válasza Denso hozzászólására (») Aug 11, 2011 /
 
Haldoklik a kijelző. Kontaktos a fóliakábel, ami nem javítható. Amíg megy, kínozni kell utána kuka.
(#) Koree válasza Denso hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
A kijelzőnek annyi.Az előttem szólóval egyetértek.Nekem egy éve a Samsung LCD monitorom produkált hasonlót csak nekem citromsárga csík volt.Gariban kicserélték a kijelzőt benne.
(#) Denso válasza karaszbandi hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Nagyon köszönöm Mindenkinek a segítséget.
Lehet kijelzőt kapni vagy nem éri meg cserélni?

Üdv:J
(#) Pigi válasza Denso hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Ha lehet is kapni nagyon drágák a kijelzők.
(#) Btilla22 hozzászólása Okt 10, 2011 /
 
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Van egy Toshiba 42WP36P Típusú 106 cm-es plazma tvm és egy függőleges feketecsík van a képernyő jobb oldalán, így vettem hibásan a készüléket, valakinek van valami ötlete hogy lehetne megjavítani?Egyébként nagyon szép kép van rajta és tökéletesen működik!

*
(#) Btilla22 válasza Btilla22 hozzászólására (») Okt 12, 2011 /
 
Ha valaki tud segíteni akk írjon légyszi *

57-orig.jpg
    
(#) sk3tch hozzászólása Okt 18, 2011 /
 
Nekem egyből 5 fekete függőleges csíkom van egy plazmatvm képernyőjén, ez milyen hiba lehet? kb pont szimetrikusan ugyanakkora sávokban helyezkednek el. Valamelyik panel csere segít? Hallottam itt fóliakábel konktaktot, az miért nem javítható, meg mitől romlik el?
(#) karaszbandi válasza sk3tch hozzászólására (») Okt 18, 2011 1 /
 
Azért nem javítható, mert nem javítható.

Mitől romlik el? Csak!
Ha nem romlana el, akkor nem vennél 3 évente 300zeres TV-t!
(#) sk3tch válasza karaszbandi hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
Köszi a hasznos választ
(#) karaszbandi válasza sk3tch hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
Ezt pedig komolyan írtam!
(#) sk3tch válasza karaszbandi hozzászólására (») Okt 18, 2011 /
 
Van ott egy ilyen panel ami a függőleges dolgokért felel és megy belőle a szalagkábel, annak a cseréje nem lehet megoldás?!?
(#) gergobmwe30 válasza karaszbandi hozzászólására (») Okt 18, 2011 / 2
 
Fóliakontakt: Hivatalosan nem javítható, de én megjavítottam...
Vagy bejön vagy nem...Gondoltam nagy kárt nem tehetek már benne. 50" Samsung tv. 1 db csík volt benne (a másikban 2) de sikerült megjavítani. Mind2 tv azóta is szupi...
Eljárás: régi kazettás magnóból termeltem ki gimikülsejű kereket a dörzshajtásból, kb. 30-40mm, és gumi a pereme. Kapott tengelyt meg nyelet, mint egy derelye-vágó. A fóliát hőléggel felfűtöttem, minden mást mellette papír+alufóliával letakartam, nehogy bajt csináljak. Óvatosan, nem túlhevítve, de azért melegedjen fel rendesen. Majd a gumihengerrel szépen átnyomkodtam...
Érdekes megoldás, gondolom most sokan a fejüket vakarják. De! Kicsit olcsóbb volt, mint venni másik tv-t..

Én azt mondom, egy próbát megér, bár felelősséget nem vállalok, ki hogy csinálja, mit tesz még netán ezzel tönkre.(erősen nyomja, eltörik az üveg, a panel megreped, akármi). Ez csak egy ötlet, ami nekem bejött.
Csak saját felelősségre!
(#) karaszbandi válasza gergobmwe30 hozzászólására (») Okt 18, 2011 1 / 1
 
Na pont **
(#) gergobmwe30 válasza (») Okt 18, 2011 / 2
 
Sejtettem hogy nem fog tetszeni...
Én kérek elnézést... Felvetődött bennem hogy nem is kellene írni, de gondoltam hátha segíthet is akár... Tudom, hogy részemről sem volt egy szakmailag korrekt javítás, de működik... Tökéletesen... Olyan mint a gyári...
Ezért ne vessetek meg, csak próbáltam egy hibás készüléket(szervíz adta vissza, hogy javíthatatlan, én igy kaptam mind2-t) megmenteni a zúzóból...
Következő: »»   1 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem