Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SIGMA as 103 fényújság
 
Témaindító: HANUMAN, idő: Okt 27, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) HANUMAN hozzászólása Okt 27, 2011 /
 
Tisztelt Kolegák

Kaptam egy SIGMA futó ledes fényújság készüléket, de nem tudom programozni mert a leírását elhagyták.
Kérlek benneteket hogy segítsetek egy programozási leírást adni mert a távirányító gombjairól nem boldogulok. Valamikor a METRO áruházban lehetett kapni, tehát a pontos tipusa: SIGMA AS 103 piros ledes futó fényújság.

Köszönöm
(#) nedudgi válasza HANUMAN hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
(#) HANUMAN válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Kedves nedudgi

Amit küldtél egy jóval fejlettebb változat, ilyen gombok
a kis as 103-on nem nagyon vannak. Attól félek hogy
a meglévő szöveget nem tudom visszaállítani ha belekezdek próbálkozni. Mindenesetre a semminél több
úgy-hogy, köszönöm.
(#) nedudgi válasza HANUMAN hozzászólására (») Okt 27, 2011 /
 
Mindenesetre próbálj körülnézni azon a favotech oldalon, én csak vaktában kettyintettem valamire.
(#) dizi válasza HANUMAN hozzászólására (») Nov 3, 2011 /
 
Szia
nekem is van ilyen készülékem és a leírása is meg van. ha érdekel küldj üzit.
(#) HANUMAN válasza dizi hozzászólására (») Nov 3, 2011 /
 
dizi !

Hogyne érdekelne, * köszönöm
(#) dizi válasza HANUMAN hozzászólására (») Nov 3, 2011 /
 
Úgy gondoltam írsz egy privátot,
meg próbálom szkennelni vagy fotózni és e-mailba elküldeni.
Gondolom erről van szó.
Viszont teló számot ne írj ide mert még valaki zaklatni fog.

SIGMA.jpg
    
(#) HANUMAN válasza dizi hozzászólására (») Nov 3, 2011 /
 
ez az DIZI

hi, igen a kis füzetke tartalma érdekelne, azért írtam telót
mert meghívhálak egy málnára, ha már foglalkoztál a cuccal, a jelszó: a tápegység gyártója és a készülék pontos áramfelvétele lesz, amit a leolvashatsz a fényképeken látható berendezésekről.
Várom a hívásodat
(#) dizi válasza HANUMAN hozzászólására (») Nov 4, 2011 / 1
 
Csak magát a készüléket kaptad, vagy meg van mindene?
Tápegysége egy normál trafós dugasztáp azaz nem kapcsolóüzemű a feszültsége 5 volt 1000 ma.
Az a baj, hogy leírás nélkül nagyon bonyolult programozni szinte lehetetlen.
A többit majd otthonról,mert most Pesten melózom.
(#) sir1robin hozzászólása Jún 5, 2012 /
 
Megoldódott az AS 103-as problémád?
(#) HANUMAN válasza sir1robin hozzászólására (») Jún 7, 2012 /
 
Igen, a DIZI kolega elküldte a használati utasitást.
(#) sir1robin hozzászólása Jún 7, 2012 /
 
És nem kívánod esetleg eladni?
Hozzám került egy AS 103-as hogy programozzam be,de 5 voltos táp helyett tévedésből 12 voltot adtam neki.Szénné égtek benne az IC-k.Így most próbálok keresni egy másikat.Üdv...
(#) Vankujpapa hozzászólása Jún 8, 2012 /
 
Üdv! Az én problémám hogy van egy ilyen fényújságom, viszont nincs meg hozzá a távirányító! Valami ötlet-felvetés? kölcsönbe valaki? ))
(#) sir1robin válasza Vankujpapa hozzászólására (») Jún 8, 2012 / 1
 
Nagytiszteletű Vankujpapa!
Nálam gyűlnek a SIGMA kijelzők és távirányítók,csak az a baj hogy nem kompatibilisek egymással.A Lutra klub mintájára SIGMA klubot nyitok,és kedvére párosíthatja mindenki ezt az elfuserált berendezést.
Üdv...sir1robin
(#) HANUMAN válasza sir1robin hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Üdv, Sajnos nem tudom eladni, mert nem az enyém, sőt feladatom csak annyi volt hogy: mondjam el hogy kel programozni.
(#) sir1robin válasza HANUMAN hozzászólására (») Jún 18, 2012 /
 
Kösz a választ!
(#) Vankujpapa válasza sir1robin hozzászólására (») Jún 26, 2012 /
 
Tehát ha jól értelmezem hiába van egy AS 103-as kijelzőm, nem biztos hogy egy másik, egyébként ehhez való távirányítóval fel fogom tudni programozni???
(#) sir1robin válasza Vankujpapa hozzászólására (») Jún 26, 2012 /
 
Tapasztalataim szerint több verzió készült egy termékből.
Nem elég az,hogy AS-103,hanem a hátulján található fényes matricán látható kiegészítő jelzéseket is figyelembe kell venni.Van nálam 2 db ASC 105-ös,kívülről egyformák,belülről pedig teljesen más.(a távvezérlőjük is)
Üdv..
(#) PLaci hozzászólása Márc 2, 2013 /
 
Sziasztok!
Ez már tényleg hobbi elektronika, de remélem valaki tud segíteni. Van nekem egy ilyen órám/fényújságom.
Elrontottam A képen már a rossz állapot látható. Régen úgy működött, hogy sokkal nagyobb számokat mutatott (alul felül csak 1 sor volt sötét, és mutatta a másodperceket is. A kettőspont sem ilyen volt, hanem egy 3x3-as négyzet. Elrontani úgy sikerült, hogy a hozzá adott programban van olyan lehetőség, hogy éjszakára lecsökkenti a LED-ek fényerejét. Na én ezzel kísérleteztem és egy feltöltés után teljesen elsötétedett kijelző. Csak úgy tudtam visszahozni, hogy belementem a dátum/idő almenübe a programba és újra feltöltöttem rá. Sajnos azóta csak így működik.
Ha valaki esetleg ért hozzá (vagy van neki otthon ugyan ilyen szerkezete) kérem segítsen visszaállítani az eredeti formát.
Köszi előre is!
(#) Meki hozzászólása Márc 31, 2013 /
 
Van egy Sigma ASC 334,futó fényes reklám táblám.Sajnos se CD-m,se kábelem nincs hozzá.A távirányító is hiányzik. Megtudná valaki mondani hogyan tudnám életre kelteni,programozni ? Köszönöm.
(#) Laczy17 hozzászólása Okt 16, 2013 /
 
Üdv, nekem is kellene egy leírás valaki esetleg el tudná küldeni?

Előre is köszönöm!
(#) davexx hozzászólása Nov 5, 2014 /
 
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek kiolvasott Eprom tartalma ASC 105-ösből?
Az enyém sajnos megsérült
(#) Telodoki hozzászólása Ápr 3, 2015 /
 
Sziasztok!

Korábban volt már erről szó. Én is kaptam egy sigma as 103 készüléket. De nincs hozzá használati utasitásom. Valaki el tudná e küldeni nekem????

Előre is köszönöm!
(#) kzzoli hozzászólása Nov 22, 2020 /
 
Üdvözletem,adott egy fényújság,bekapcsol működik..de sajnos nem tudom programozni,a Next vezérlő csatlakozóját nem tudom hogy bekötni, usb ...csatlakozó kellene rá,vagy valami ötlet hogy tudnám programozni?Köszönettel:
Panelon:ez van:KS-258 Ver 1,7 SMALL MULTI-Line CPU BOARD

Panel...jpg
    
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem