Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Víz és a PC, avagy vízhűtés házilag
 
Témaindító: (Felhasználó 518), idő: Okt 15, 2005
Lapozás: OK   6 / 6
(#) martin66789 válasza martin66789 hozzászólására (») Ápr 27, 2014 /
 
És a cső amit találtam ( Cristallo Extra Al az van a csőre írva ) ki bírja a fagyállóból a glikolt ?
(#) dB_Thunder válasza martin66789 hozzászólására (») Ápr 27, 2014 /
 
Nagyon egyszerű a képlet, úgyis van sok fagyállód beáztatod a csövedet egy hétre tömény glikolba és meglátod hogy jó lesz e. Gyanítom valamennyit keményedni fog..

Átfolyásmérőt lehet házilag is csinálni, csak nehéz kulturált formába önteni, meg a rászánt idő többe lesz mint amennyit ér...
(#) martin66789 válasza dB_Thunder hozzászólására (») Ápr 27, 2014 /
 
Egy kisebb darabot ( kb 15Cm-es)darabot levágtam róla és bele is tettem, majd meglátom mi lesz vele egy hét múlva.
(#) kuner hozzászólása Dec 26, 2022 /
 
Szerintetek autó elektromos üzemanyag szivattyú mennyire lenne alkalmas vízhűtéshez? Ami van, abból főzünk alapon...
(#) mateatek válasza kuner hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
Talán inkább szerezzél be egy szolenoid szivattyút. Száraz-nedves porszívókban és kávéfőző gépekben találhatsz rájuk.
(#) Bakman válasza kuner hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
Az ilyen szivattyúkba bele van számolva az üzemanyag kenése, könnyen lehet, hogy a víz miatt idő előtt elfáradna.
(#) deebo válasza Bakman hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
A tiszta benzin nem a jó kenőképességéről híres, a glikol-os víz sokkal jobban ken és úgyis azt kellene használni. Az már más kérdés, hogy baromi hangos lenne.
(#) antiktelefon válasza kuner hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
Hardveraprón hibás aio hűtők szoktak fillérekért lenni, merlinhardvernek is írhatsz, most adott el 10dbot egyben 30e-ért.
Nagy folyadékszállítás kell azért és nem árt ha nem ordït, illetve auo eseten a vizesblokk is adott meg egy radiátor is, csak bőviteni kell, ha akarod.
Üzemanyag szivattyú baromi hangos azért.
(#) dB_Thunder válasza mateatek hozzászólására (») Dec 26, 2022 / 1
 
Idézet:
„egy szolenoid szivattyút.”

Azt hallgasd te otthon!
(#) kuner válasza antiktelefon hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
Amit kipróbáltam vízzel, az meglepően csendes volt. A hangjával nem lenne baj.Folyadékszállításnak a - mért érték -200L/óra még elég is lehet. Szerintem legalábbis.

A legfonttosabb, hogy bírhatja-e a vodka-etilénglikol keveréket?
(#) antiktelefon válasza kuner hozzászólására (») Dec 26, 2022 /
 
Mire akarsz ilyen hűtőközeget?
1300W-osnpcn és több kWos bányász gépen is desztvizes hűtő van némi padlófűtés adalékkal.
Senki nem fogja vakon megmondani mennyire vegyszerálló az.
A vodka meg remélem vicc, abban annyi egyéb meg cukor van, hogy beáll meg eldugul az egész rendszer.
Akármilyen meglepő, de vízhűtés darabokból lehet a legjobb vízhűtéses gépet csinálni.

Néztél te adatlapot? D5 1500l/h DDC 1000l/h. 200l az semmi.
A hozzászólás módosítva: Dec 26, 2022
Következő: »»   6 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem