Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Olcsó LCD
 
Témaindító: source2, idő: Okt 23, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) source2 hozzászólása Okt 23, 2005 /
 
Ezt a linket egy oldalon találtam, nem tudom mi igaz belőle, de ez az LCD :

  1. "NEW) HITACHI 9.4" COLOUR LCD SCREEN: Hitachi brand, Part # LMG9200XUCC. These high resolution colour LCDs are brand new laptop displays. Resolution: 640x480 VGA, Brightness: 70, Screen size: 9.4", Panel type: STN, Dimension: 154mm x 205mm. There are not easy to connect or drive to.   "


15 Ausztrál dollár, ami annyi tesz hogy mai árfolyamnak megfelően 2366,7 Ft nak felel meg.

Itt a bolt címe ahonnan rendelni lehet:
http://www.oatleyelectronics.com/displays.html
(#) source2 válasza source2 hozzászólására (») Okt 23, 2005 /
 
találtam megegyet:
Idézet:
„Large 640 x 200 B.W. Graphic LCD Display. Made by Epson part #P3000 13100, these were made for an IBM laptop computer. They feature a 20 pin edge connector, various IC"s, a 10.8" x 4" active area and a slide port for contrast control. These are brand new in factory packaging. They are similar to the Epson EG7001. prime - top quality. Sorry, no info or hookup diagram available. Blowout Price! G14876”


Na ez még olcsóbb: 2 amcsi dollár, ami 420 Ft

Itt a bolt még mást is lehet kapni occsón: http://www.goldmine-elec-products.com/prodinfo.asp?number=G15318&va...item=7

szerintetek ilyet ide az istenhátamögé is hoznak ? ha igen kb mennyiért?
(#) source2 válasza source2 hozzászólására (») Okt 23, 2005 /
 
EZ nem semmi :

"We ship our products all over the world. "
Mindehova exportálunk, erre következő oldalon:

"Merchandise from our company can only be shipped to the following countries:"

A tőlünk vásárolt árut csak a következő országokba tudjuk küldeni:

Hát természeten Magyaroszág mért lenne közte
(#) mikado válasza source2 hozzászólására (») Okt 23, 2005 / 4
 
"There are not easy to connect or drive to."

Na itt a lényeg...
(#) source2 válasza mikado hozzászólására (») Okt 23, 2005 /
 
ezt már én is olvastam, és a fórumon is írták hogy nem lehet vezérelni, de a msáikhoz van vazérlő is csak oda gyártatni ekll a nyákot (4 rétegű) a vezérlőhöz (AVR MCU kkal) a géppel pedig soros porton kommunkál, de vannak ,ás olcsó cuccok is pl másfajta karakteres LCD ék pl 1*24 karakteres 240 Ft ért az nem is olyan rossz az itteni 3000 Ft hez képest pl: 2x40 karakteres 4000 Ft ért az itteni 7000 helyett Ilyesmikre gondoltam, kár hogy itt nincs ilyern MO-n
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem