Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kenwood KRF-V4070D erősítő probléma
Lapozás: OK   3 / 5
(#) Ace_S válasza proba hozzászólására (») Feb 28, 2008 /
 
hehe majd felhangositom akkor teljesen, remelem hogy nemszolal meg ) sztem a hangfal csatlakoztatast nemigazan lehet elrontani bar kitudja. Sztem ebbol jovoheten szerviz lesz, tudtok esetleg vmi helyet? vagy ha vmelyikotok esetleg bevallalja
(#) Ginuwine hozzászólása Feb 28, 2008 /
 
csasztok nemtudjatok hogy mien vegfokkal lehet helyettesiteni a STK499-120 at lecci irjatok surgos elore is kosz
(#) Ace_S válasza Ginuwine hozzászólására (») Feb 28, 2008 /
 
sztem hivdd fel oket, bar naluk csak 240es van, de lehet h betudnak szerezni, de helyettesitot biztos tudnak adni
(#) Ginuwine válasza Ace_S hozzászólására (») Feb 28, 2008 /
 
de en szlovakiabol vok es nemhiszem hogy leszallitjak az arut vagy megis???
(#) Ace_S válasza Ginuwine hozzászólására (») Feb 28, 2008 /
 
őőőőő nemtudom, egy telefont meger
(#) Ginuwine válasza Ace_S hozzászólására (») Feb 28, 2008 /
 
en a www.avelmak.sk rol rendelek mert 2vegfok kel az egyik ott van de a masik az nincs es bekene lokni egy olyat a helyere ami jou csak nemtoom milyet azon is gondolkoztam hogy ket egyformat de akkor a wattja az nem csokkenhet le???ha nemolyat teszek bele??elore is kosz
(#) Ace_S válasza Ginuwine hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
ehhez mar nemertek
(#) Ginuwine hozzászólása Feb 29, 2008 /
 
nemtudja valaki ha a hifibe nem olyan veghokot teszek be mint ami volt elotte akkor csokkenhet a wattja illetve novekedhet???
(#) proba válasza Ginuwine hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
Sokmindentől fűgg. Általában olyat szoktam bele keresni ami bekötésileg azonos (általában ugyanazon család kisebb vagy nagyobb testvérét) Ha a tápfeszültséget nincs módodban változtatni (növelni) ,illetve a hangszóró impedanciáját nem változtatod akkor a kimenő teljesítmény nen növelhető (természetesen ha a kissebb testvért rakod bele akkor a katalógus szerinti mértékben csökken. ) Ha mást építesz bele ,a tápfeszültség és a hangszóróimpedancia akkor is korlátozza a kivehető teljesítményt . Amugy meg az éppen beépített végfokozat adatlapja a mérvadó ( ha nagyobb teljesítményű akkor sem biztos hogy ezt ki tudod hozni belőle ,ha kisebb akkor meg értelemszerűen csökken.)
(#) Ginuwine válasza proba hozzászólására (») Feb 29, 2008 /
 
kosz szepen de akkor szerinted mivel lehet helyettesiteni eg STK499-120 as vegfokot ha tudod lecci ird le elore is koszi
(#) Ronin válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Ezen az oldalon Bővebben: Link helyettesítőnek írják a STK499-290E helyett a STK 411-240E/220E típusút. De hogy a lábkiosztása és a kapcsrajza megegyezik e a 290E-nek a 120-assal, azt nem tudom, mert semmit sem találok róla. Ha valamelyest értesz hozzá, akkor akkor meg tudod nézni a lábkiosztását a tiédnek. Itt egy kép a 411-220-asról. Persze azt is jó lenne tudni mekkora tápfeszről jár a tiéd.
(#) Ginuwine válasza Ronin hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Kosz de nekem egy olyan kene ami biztosra megpasszol es nem kel talalgatni hogy most vajon jou e vagy nem ha tudsz kerlek segits keresni valami helyetesitot a www.avelmak.sk oldaon mert 2 vegfok kel nekem kel nekem egy STK407-090E ez meg is van az avelmakon az 282sk de kel megegy egy STK499-120 de ez mar nincs rajta az avelmakon arra gondoltam hogy ket egyformat lokni bele csak nemtoom hogy a labkiosztas egyforma e nekem egy olyt kene keresni ami azonos labkiosztasu ha tudtok segitsetek nagyon koszonom elore is

melekeltem egy kepet hog miet keresek ez az eredeti de ha van helyetesito akkor az is jo

stk.jpg
    
(#) Ace_S hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
beszervaltam egy multimetert, esetleg merjek vmit? hatha segit
(#) Ginuwine hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
Csasztok.van nekem egy autoba valo erosito es az lenne a gond hogy ha mindent osszekotok es ha rakotom a subwoofert akkor valahogy mintha nembirna olyan hangot ad ki mint a szivdobogas es nembirja a subwoofert nemtudom mi lehet a baj mar csereltunk kondenzatort mert nem volt jou meg 1 diodat is mert megvolt repedve de kicsereltunk mindent es akkor is csak szivdobogas hallhato nemtudom mi lehet a baj ha tudjatok segitsetek elore is kosz
(#) Ginuwine hozzászólása Márc 1, 2008 /
 
ja meg itt vannak a kepek az erositorol es meg az is hogy ha rakotom a subwoofert akkor vilagit rajta a CAUTION piros dioda nemtudom mi lehet a baj
(#) aflmor válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
Kenwood KRF-V4070D erősítő probléma a topic címe/témája. Miért nem a megfelelő helyre írsz?
...egy nullával többet nyomtattak az "erősítőd" tetejére "200W" ... 5A-os biztivel?
"szívdobogás" -> nem EKG az?
(#) Ginuwine válasza aflmor hozzászólására (») Márc 1, 2008 /
 
most miert vagy ilyen en nemakartam ezert ujj topicot nyitni erosito ez is meg az is es mit neveted ki nekem jou az az erosito is es mi bajod vele lecci ha tudjatok mi a baja akkor irjatok
(#) _ampervadasz_ válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Helló! valósznűleg a tápegységben van a probléma ne nagyon próbálgasd mert ha sokat köszöntgeted akkor végfokod ememeli kalapját.
(#) _ampervadasz_ válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
meg kellene nézned hogyan van kiépítve a táp. mert ott szállt el vmi. a szétrepedt dióda csak annak a jele hogy nem kicsit terhelted tul.
(#) proba válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Hát ha nem értesz hozzá (nem próbálkoztál még ilyennel ,és/vagy nem akarod kidobni inkább service ) egyébként a végfoka szokott tönkremenni vagy az egész kapcsolóüzémű rész (bár ekkor terhellés nélkül is veri a biztit.Ha volt benne rossz kondi akkor a táprészben illik kicserélni az összeset(bár attól függ mitől ment tönkre.)
(#) Ginuwine válasza proba hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
helou. a tapreszben ezt nemnagyon vagom es mitol lehetett tulterhelve elotte szepen ment minden nem is volt most hasznalva kb egy fel evig most raktuk ossze es befustolt szetkaptuk volt benne egy megrepedt dioda es 1rosz kondi a vegfok elott es akkor most mit is kel tennem???
elore is kosz
(#) Ginuwine válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
a rosy diodat es a kondit mar csereltuk de akkor is ez a hang hallhato
(#) Ginuwine válasza proba hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
kapcsolo uzemu resz az most hol van mert nemugrik be nagyon de ha elmondod akkor lehet rajovok es tudsz nekem segiteni lecci ird le mit lehetne csinalni vele elore is kosz
(#) proba válasza Ginuwine hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
Hamár ennyire ragaszkodsz hozzá , legalább a belsejéről egy fénykép bejelölve hogy hol volt a kondi meg a dióda.(mellékesen, nem fordított tápot kapott? ,vagy lehet hogy tényleg rossz a subwofer?)
(#) Ginuwine válasza proba hozzászólására (») Márc 2, 2008 /
 
a subwofer nem rosz mert ezt savos hangszoroval is csinalja ezt a hangot a fenykepet majd felteszem es elore is kosz a tapot csak egyenesen az akurol vettuk le egy biztin keresztul
(#) Ace_S hozzászólása Márc 4, 2008 /
 
Na megjavult, egy 10esembe kerult, nem en mentem erte aztmondjak egy kis 3 labu barna mutyur lett zarlatos.
(#) aflmor válasza Ace_S hozzászólására (») Márc 4, 2008 /
 
Nem szégyenlősek! ...enyit elkérni.
(#) Ace_S hozzászólása Márc 4, 2008 /
 
ja es oo nemtudom hogymukodik ez de tobb embernek lehet adni 50 pontto a segitsegert? Igaz h nem itt a forumon kerult megoldasra, de nagyon sokat segitettetek tobben is amiert nagyon halas vagyok, es mivel nincs mas eszkoz hogy megkoszonjem igy koszonnem meg!
(#) blader91 hozzászólása Márc 6, 2008 /
 
Sziasztok


Nekem van egy kiss problémám.Van egy erősítőm és az lenne a baja ha adok rá hangerőt akkor torzít a jel mit kellene vele csinálni.Megpróbáltam mindent ezt cserél azt cserélni, de nem jött össze.

Schneider hifi concept TEAM 6030A erősítőnek a kapcsolási rajzát akkor küldj üzenetett erre az e-mail címre:blader91@citromail.hu


Nagyon megköszönném
(#) jamekka hozzászólása Máj 2, 2008 /
 
Sziasztok!Nekem Kenwood KRF-A4030-as erőpstőm van és nagyon meg vagyok vele elégedve, de pár éve letőrt sajna a hangerő szabályzó gomb.Ami bele is törött a belső panelba...Ki szeretném cserélni a belső panelt csak nem tudom pontosan milyen név alatt keresem a netenmi a pobtos meghatározása és hol tudnák hozzá jutni?köszönöm
Következő: »»   3 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem