Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2600 / 3550
(#) SALáta válasza kérdező hozzászólására (») Jún 15, 2016 /
 
Pedig vannak jó cuccok vízbázisúba, van amit ajánlanak fa játékok kezelésére is. Én meg abba hiszek hogy veszélyes is lehet mert mi is vízbázisúak vagyunk. Szóval amikor fújok akkor felveszem a maszkot. Rettenetes előnye az oldószere. Könnyű kimosni. Anno hangfalak alapozására is vízbázisút használtunk. Én semmi hátrányát nem látom a számomra egyértelmű szigorúan maszkba dolgozunk vele fújásnál dolgot kivéve.
(#) cupika97 hozzászólása Jún 16, 2016 /
 
Nemtudja esetleg valaki, milyen autókulcs lehet a képen? A tulajdonosához kellene visszajuttatnunk.,
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2016
(#) zolika60 válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 16, 2016 /
 
Talán valamilyen VW csoportos autó másolt kulcsa a balra fent látható. A gyári kulcs nem pont ilyen, de a tolla olyannak tűnik.
(#) elektroncso hozzászólása Jún 16, 2016 /
 
Sziasztok.
Én sem vagyok normális. Tegnap fáradt voltam, délután miután leírtam a fele leckémet lefeküdtem egy kicsit aludni. A kicsiből két és fél óra lett. Miután fél kilenckor felkeltem leírtam a leckém maradékát (összesen kb. 3 A4-es oldalt kellett másolni szlovákul, nyelvtani hülyeségeket). Persze este nem tudtam elaludni, most (illetve múltkor) Pécsett vettem Wass Albert könyveket, tegnap éjszaka az Elvásik a veres csillag című regényét teljesen elolvastam (281 oldal). Reggel fél hatkor feküdtem le aludni, fél hétkor meg persze nem tudtam felkelni. De megérte, nagyon jó könyv.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2016
(#) zolika60 válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 16, 2016 /
 
A Funtinelli boszorkányt olvastad már? Alig tudtam letenni, négy nap alatt olvastam el, pedig nem rövid és dolgoznom is kellett.
(#) Alkotó válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 16, 2016 1 /
 
Miből gondolod, hogy ez bármilyen autó kulcsa. Sokkal inkább lakatkulcs + ajtózár + bringalánc kulcsának nézem.
A kocsikulcsok nem ilyenek, legalábbis amiket én vezetek az egyik se hasonlít egy kicsit sem.
A kocsik kulcsa nagyobb mint egy átlagos kulcs, és sokszor gombok is vannak rajta, meg biztonsági csip is. Mellékeltem egy képet -most kattintottam- amin felül egy kocsikulcs, alul egy csúcsminőségű ajtózár kulcsát látod. A méret elég jól megítélhető.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2016

kulcsok.jpg
    
(#) elektroncso válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 16, 2016 / 1
 
Még nem, láttam az üzletben, de nem vettem meg (kicsivel több mint 10 000Ft-ot hagytam ott a könyvüzletben). Most (múltkor) Pécsen a Farkasverem, Halálos köd holtember partján, Elvásik a veres csillag, Eliza és a Magyar örökségünket vettem meg, utóbbi kettőt még nem olvastam. Régebben pedig a Magukra hagyottak, Adjátok vissza a hegyeimet és a Jönnek című műveit olvastam. Egy-két könyvet olvastam másik híres erdélyi írótól, Nyírő Józseftől, mégpedig a Uz Bence, Kopjafák, és belekezdtem a Néma küzdelembe. Kedvenc íróm Fekete István, tőle neki sem állok felsorolni, olyan sok könyvet olvastam.
Szeretek olvasni. Sokat. Persze rengeteg szakkönyvet is olvasok. Mondjuk számítógépen viszont nem szeretek olvasni. A fórum még rendben van, sok a tördelés benne, még egy képekkel illusztrált szakcikk is olvasható, de regényeket nem volnék képes digitálisan olvasni.

Mindig azt szokom mondani, hogy értékpapírt vásároltam.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2016
(#) cupika97 válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 16, 2016 /
 
(#) zolika60 válasza cupika97 hozzászólására (») Jún 17, 2016 /
 
Ezért írtam, hogy valami másolt VW csoportos autóé lehet a bal felső. Nekem kettes Passatom van, az is hasonló, a műanyag részt leszámítva. Egészen a Bogár végétől a kilencvenes évekig hasonlóak a VW kulcsok. Meg a Seat is biztosan, a Skodára nem esküszöm.
(#) zolika60 válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 17, 2016 / 1
 
Elolvashatod így is. Bár a könyvet lapozgatni sokkal jobb érzés. Nagyon szerettem olvasni régebben én is, de mostanában valahogy kevesebb idő jut rá sajnos. A nyugdíj meg messze van, ha egyáltalán lesz valaha olyan.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 18, 2016 /
 
A bal oldali ketyere micsoda?
(#) szamóca válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 18, 2016 /
 
(#) pjg hozzászólása Jún 18, 2016 /
 
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Jún 18, 2016 /
 
Nem vigasz, tudom, de máshol is leépítették a vasutat; pl. Balaton. A nagy vasútfelújításban összedől a Balatonfőkajári állomás (is). Látok "érdekes" dolgokat, mikor utazom.
(#) morzsa15 hozzászólása Jún 19, 2016 /
 
Sziasztok!

Nem tudom hova forduljak de ide írok írtam egy cikket de semmilyen vissza jelzést nem kapok hogy mi nem jó benne hogy ki kerülhessen az oldalra nem értem.. Esetleg valaki járt már így?
(#) Buvarruha válasza morzsa15 hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Hétvége van.
(#) szamóca válasza morzsa15 hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Stilisztikailag kijavítgattam, de majd valamelyik mikroprofesszor még átnézi szakmailag.
(#) morzsa15 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Igen, én is javítottam benne sok hibát meg ki is egészítettem csak azt hittem hogy valami vissza jelzést kapok róla ha esetleg valami nem jó vagy ilyesmi.
(#) szamóca válasza morzsa15 hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Maradt nekem még vagy 50 azért.
Akkor kapsz visszajelzést, ha valami baj van vele. Ha rendben találtatik, akkor engedélyezve lesz a láthatósága.
(#) morzsa15 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Jahh értem, köszi!
Jó munkát hozzá!
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2016
(#) Bakman válasza morzsa15 hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Helyesen: jah.
(#) szamóca válasza Bakman hozzászólására (») Jún 19, 2016 / 3
 
Úú!..

oroszlán.jpg
    
(#) Bakman válasza szamóca hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Helyesen ja, manapság jah, de semmiképpen sem jahh.
(#) zolika60 válasza Bakman hozzászólására (») Jún 19, 2016 / 2
 
Helyesen igen. Legalábbis ebben az országban.
(#) Buvarruha válasza Bakman hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
A jó meg hjaóó.
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2016
(#) Bakman válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 19, 2016 /
 
Ott a pont!
(#) zenetom hozzászólása Jún 21, 2016 /
 
Őőő. Nem is tudom....

reklám...png
    
(#) nedudgi válasza zenetom hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
A megjelenő AdChoices hirdetések jól mutatják, ki milyen oldalakat látogat sűrűn.
A hozzászólás módosítva: Jún 21, 2016
(#) zenetom válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
A Google valóban figyeli a böngésző szokásokat, de azt figyeltem meg, hogy itt HE-n abszolút nonszensz reklámok jelennek meg, még véletlenül sem szoktam ilyen oldalakra tévedni. Továbbá az adblocker mindig be van kapcsolva (leszámítva itt, meg még 2 technikai jellegű oldalon). Azt tudni kell, hogy végtelenül reklám ellenes vagyok, gusztustalan, ami a mai világban megy. Ennek ellenére a HE-n kikapcsolom az adblockert. De most megint betelt a pohár, szóval egy darabig visszakapcsolom.
(#) kameleon2 válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Olyannyira jól megítélhető, hogy már másolom is - jó lesz az autódhoz biztos ? Viccet félretéve... azért óvatosan posztolgassatok kulcsokat. Ezt mint vagyonvédelemhez konyító mondom.
Következő: »»   2600 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem