Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   186 / 199
(#) Frankye válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Oké, akkor a találkozón találkozunk! Köszi!
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2016
(#) ronin75 válasza elektroncso hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Szia, nem tudom milyen erőnléti állapotban vagytok, de 3,5km a legyőzendő táv, ez kb. 40 perc gyalog.
(#) Kera_Will válasza ronin75 hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Ha pedig mindenképp buszozni szeretnétek és nem akartok átszállni.Akkor
kb 1,5 km egyenes, Kerepesi úton való séta a 77es troli és a Keleti pu között (Stadionok metró megállóig felszíni gyalogos közlekedéssel).
Onnan a troli pedig elvisz titeket a sulihoz .Az Egressy-térig utaztok és leszálltok.
A 77es troli a BSA mellett indul .
Így nem kell csak 2 jegy / fő.
Sajna járművem nincs .
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2016
(#) jani1987 válasza Kera_Will hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Van gps. Németbe jól jött. Sygic névre hallgat.
(#) VJ72 válasza Kera_Will hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Szia!
Nem kell túlbonyolítani 133E busz Tisza István tér, séta.
BKK
(#) granpa válasza VJ72 hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Az a séta 2 villamosmegálló; és akármelyik busz (~5-féle), ami a Bosnyák tér iránt megy.
Kera Will: az 3 trolimegálló, nem kevés gyaloglás.
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2016
(#) Kera_Will válasza VJ72 hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Rendben akkor Bosnyák tértől 3 4 sarok séta nem 1.5 km csak a fele / harmada lehet és a Keletitől indul a busz .
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2016
(#) gernerakos válasza granpa hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Ha tömegközlekedéssel mennek, én elkalauzolom őket
(#) madzagos hozzászólása Aug 9, 2016 /
 
Üdv!
Ha van valakinek eladó PICKIT 2-ese és a találkozóra jön vevő lennék rá!
(#) velegiistvan hozzászólása Aug 9, 2016 /
 
Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy autóval elviszi a találkozó helyszínére a versenyművemet? Olyan nagy lett, hogy nem tudom kézben bkv-n elvinni. Kb. akkora, mint egy atx-es ház, de csak magasságra, kiterjedése szinte nincs a rövidebbik oldal mentén.
Péntek este a xx. és VIII. kerületben tartózkodom, ha valaki itt felveszi, megköszönöm. Az is jó. Szombaton a XX. kerületben leszek reggel, innen indulnék a találkozóra. Így ha valaki ide tud érte és értem jönni autóval, természetesen az is megfelel nekem. Aki segít, annak odaajándékozok egy fet- és akkuhibás aksis fúrót töltővel együtt, meg egy korsó sört.
(#) velegiistvan hozzászólása Aug 9, 2016 /
 
Ha valakinek azok közül, akik jönnek a találkozóra, van már nem használt nyomatékszabályzós aksis marokcsavarhúzója, megvenném tőle.
(#) velegiistvan válasza velegiistvan hozzászólására (») Aug 9, 2016 /
 
Bocs, azt kihagytam, hogy a fentebbiek miatt szükségem lenne a hazahozatalra is. Nem sajnáltatásból írom, hanem, hogy ha felmerül valakiben a kéárdés, tudja rá a választ:
A család egyetlen jól látó tagja elviszi aznap az autót, így meg vagyok lőve. ő sem tud segíteni.
(#) nÁnÁ hozzászólása Aug 9, 2016 /
 
Sziasztok!

A találkozón lesz lehetőség HE Store-ból előre megrendelt csomagot átvenni?
(#) Frankye válasza nÁnÁ hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Nem tudom, most lesz-e ilyen, általában nem szokott lenni.
(#) Gafly válasza Frankye hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Pontosabban folyamatosan jelentkezik igényként, de soha nem teljesül (és ennek gondolom oka van).
Akár pólót és bögrét is lehetne venni, még esetleg előzetes rendelés nélkül is
(#) gerleimarci hozzászólása Aug 10, 2016 /
 
Üdv!
A 9 órai kezdés mit takar? Ha kések egy kicsit (negyed/fél órát) miről maradok le?
(#) BEMcorp válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Szerintem a pakolásról...
(#) Gafly válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Idézet:
„A 9 órai kezdés mit takar?”

Sajnos még nincs nyilvánosságra hozva a menetrend (csak a "nyilvános" kapunyitás és zárás), valamint az első kajálási időpont következtethető ki az eddigiekből.
(#) Frankye válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Lévén, hogy nincs szigorú, kötött program, valóban leginkább csak a pakloásról maradsz le, ahogy BEMcorp is írta.
(#) Frankye válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Póló, bögre, toll, óra, és hasonlók általában szokott lenni, de az alkatrész-rendelés átvétele/átadása kicsit körülményes volna, ezért nem szokták kihozni a találkozókra. Feltehetőleg ez most sem lesz másként...
(#) Topi válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2016 / 1
 
A menetrend a találkozó lapján megtalálható:
Bővebben: Találkozó 2016
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2016
(#) Topi válasza nÁnÁ hozzászólására (») Aug 10, 2016 / 1
 
Nincs lehetőség a HESTORE-ból rendelt csomagot átvenni. Műszaki okokból (HESTORE-os számlázás, pénztár, POS terminál, stb.) sem egyszerű, illetve azért a HESTORE a cég egy teljesen másik önálló divíziója, így az ügyfélszolgálatot / csomagátvételt kiköltöztetni nem a legegyszerűbb feladat.

Nem azt jelenti, hogy nem merült fel, és nem igyekszik a HESTORE csapata ezt megoldani, de ezen a találkozón biztosan nem lesz. Tekintettel arra, hogy mennyi-mennyi új lehetőséget tartogat az Egressy mint helyszín, nem elképzelhetetlen, hogy jövőre már megoldódik ez a feladat is.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 10, 2016 /
 
Anyagi okból választanom kellett a találkozó és a négy napos családi kirándulás közt amibe nővérem kölcsön támogat. Ez évbe sajnos nem találkozok veletek.
(#) szikorapéter hozzászólása Aug 10, 2016 /
 
Ha valakinek esetleg volna egy fölösleges eprom égetője,és megválna tőle nagyon örülnék neki ha felkeresne a találkozón.
(#) Frankye válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Akkor majd jövőre. Reméljük, legalábbis.
(#) nÁnÁ válasza Topi hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Köszönöm!
(#) Einstein hozzászólása Aug 10, 2016 /
 
Valaki a találkozóra hoz majd por halmazállapotú vas kloridot eladásra?
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2016
(#) Norberto hozzászólása Aug 10, 2016 / 3
 
Az jutott eszembe - persze nyilván hülyeség - amint olvasgattam az elmúlt pár oldalt, hogy nem kellene-e lassan egy listát összedobnotok, igények <> felajánlások témakörben? Pl. közzétenni a Google Drive-ban egy ilyen táblázatot, és mindenki beírhatná nick-hez kapcsolva, hogy mit keresne, mit igényelne, és vele szemben ott lenne, ki mit tud vállalni, hogy visz. Csak egy kósza ötlet.
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2016
(#) Gafly válasza Norberto hozzászólására (») Aug 10, 2016 /
 
Idézet:
„ki mit tud vállalni, hogy visz. Csak egy kósza ötlet.”

Határozottan előremutató ötlet...
Itt van például rögtön egy "vinni" való:
Idézet:
„A család egyetlen jól látó tagja elviszi aznap az autót, így meg vagyok lőve. ő sem tud segíteni.”

Mondjuk olyan fórumtárs is van, aki fizikailag mozog nehezen...
Volt olyan is, hogy aki egy irányból jön, az jöhet együtt (akár csak a vonattól, hogy odataláljon).
Idézet:
„közzétenni a Google Drive-ban”

De miért pont ott, amikor itt van ez a remek fórum?
(#) Norberto válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2016 / 1
 
Idézet:
„De miért pont ott, amikor itt van ez a remek fórum?”


A fórum remek, és sokat köszönhetünk neki, de a támogatás az nem aktív mindennek a kivitelezéséhez. Nincs, aki jó és kényelmes felületet adhat ehhez a kis ötlethez. Ez egyértelmű. Nem atomtengeralattjáró bonyolultságú a téma, én se úgy gondolok rá, most sorolom a miérteket.

Azért a Google Drive, mert az egy, azaz egyetlen hely. Itt a hozzászólások csak 5 percig szerkeszthetőek. A Google Drive a link ismeretében a világ végéig. Nem kényelmes, ha mindig új hsz-ben frissítjük a listát, előbb utóbb átláthatatlanná válhat, ha egyre több az igény, sor, felajánlás, stb. Táblázatos formát ide nem lehet beilleszteni hsz-ként. Újabb táblázatot meg mindig mindenki által feltöltögetni sem praktikus, mert hogy oldod meg, hogy valaki véletlenül ne a legutolsóba nyúljon bele? Így információ veszhet el, ami nem kellemes...

Szóval, ez a hozzászólásokban való listás kommunikáció nem lenne kényelmes, nem gyors, nem frappáns, nem elegáns, nem lehet konzisztens.
A hozzászólás módosítva: Aug 10, 2016
Következő: »»   186 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem