Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alakfelismerő magszeparátor elektronika és szoftver?
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Lucifer válasza vargham hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Csak magszámlálóink vannak amiket egyszerre egyfajta magot tudnak pontosan számlálni.
(#) Lucifer válasza bbalazs_ hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Az a baj a hőkamerával, hogy bizonyos felbontás/framerate felett dual use-os terméknek minősülnek, így nem juthatnak ki az USA-ból. A Flir gyártja a legjobb polgári célra/áron elérhetőeket, ők meg amerikaiak.
A hozzászólás módosítva: Jan 7, 2017
(#) vargham válasza Lucifer hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Tudom. Van egy közös ismerősünk. Ezért is jutott eszembe a Digitroll a téma kapcsán.
A pontos számlálónak meg kell tudnia különböztetni a port a kisméretű magtól (pl repce), vagy éppen a maghéjtól, nem? Innentől már csak egy (néhány) lépés a válogatás.
Azt nem tudom, hogy ennek milyen gyakorlati haszna lehet, az eredeti kérdező az elején nem specifikált alkalmazási területet. Később csepegtetett néhányat, de még mindig nem egyértelmű, hogy milyen jelenlegi folyamatot szeretne kiváltani/egyszerűsíteni/gyorsítani vele. Illetve az sincs meghatározva, hogy feldolgozó üzemben vagy mobilan, gépre szerelve, például vetés közben akarja-e használni.
(#) Alien válasza Lucifer hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Amerikából elvileg megvan a kapcsolatom tudok behozni ezt azt..
(#) Alien válasza vargham hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Üzemben tökéletes lenne a válogatás, nem kell bonyolítani szerintem a vetőgépre aplikált verziót...
Konkrét kérdésre ha tudok szivesen válaszolok!
(#) nagym6 válasza vargham hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Idézet:
„meg kell tudnia különböztetni a port a kisméretű magtól (pl repce),”
Sok gyommag szinte teljesen egyezik a repcével méretre, alakra, színre.
(#) Alien válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 7, 2017 /
 
Akkor ide kellene valami infravörös vagy melegítéses vagy általam nem ismert módszert kifejleszteni ami alapján megoldható a kiválasztás...
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem