Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2709 / 3546
(#) Gafly hozzászólása Feb 23, 2017 /
 
Ez a macskalizátor nagyon jó

1st_macs.PNG
    
(#) szamóca hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Srácok!
Szeretném megvenni ezt a DVD-t, de nincs Ebay-hez Paypal lehetőségem.
Kérdezném, hogy van-e valaki aki megvenné, és annak átutalnám az összeget a számlájára, ő pedig a címemre lerendelné a lemezt?
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) CIROKL válasza szamóca hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
3 perc alatt lehet csinalni paypal hozzaferest .
(#) szamóca válasza CIROKL hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Azért kérem, mert nem tudom a jelszavamat. Tudom, csináljak új email fiókot, regizzek újra bla, bla, bla, de megkérdezem előbb. Ha nem, hát nem.
(#) enree hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Sziasztok!
Nem rég volt Erdőkertesen 3D nyomtató találkozó, az említett kütyükön kívül meg lehetett tekinteni a SZIE mérnök tanoncai által épített gokartot is, amely képes magától parkolni és az összes olyan komfort és biztonsági funkcióval rendelkezik, ami a mai modern autókra jellemző. Készült egy kis videó az eseményről. Ha minden igaz, lesz jövőre is hasonló rendezvény, akinek van kedve, iratkozzon fel a youtube csatornámra, így időben értesülhet a dologról.
(#) Ivan93 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 25, 2017 / 1
 
Megveheted sima kártyás fizetéssel is, úgy nem jó?
(#) zoly15 válasza szamóca hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Nem feltétlen kell Paypal fiók hozzá. Én is úgy vásárolok a bankkártyámmal ,mintha hitelkártya lenne
(#) pucuka válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Vannak bótok, ahol a Pay Palt favorizálják, a biztonság miatt. A Pay Pal -nál azonosítva van a vásárló, a bankja, így nem lehet lopott hitelkártyával fizetni, ha csak később derül ki, hogy a kártya le van tiltva. Gondolom.
(#) Petyaa hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Üdv mindenkinek! Kollégámnak a Wayteq x985BT gps-ére tettem vel iGO primot, európa TomTom térképpel, viszont az a furcsa benne, hogy amikor beállítom a célt nem mindig mondja az irányt.
Igaz eddig még csak szobában az ablak mellett próbáltam. Hiába megfelelő a jel beszélni nem mindig akart még
Mi lehet a gondja vajon?
(#) Koncsar hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Sziasztok!
Keresem a Rossmann zenéjét jó minőségben, de Ncore on sem találom. Valaki?
https://www.youtube.com/watch?v=Vmn0lNXSXwQ
(#) Bakman válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Manőver előtt beszél, egyébként csendben van. Ha nem mozogsz, nem fog irányítani. Mit is mondhatna? Indulj már végre?
(#) Petyaa válasza Bakman hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Az előbb már egész jól belejött, hogy manőver előtt beszélt, de most megint csendben lett. Nyilak vannak, de néma lett Eszter megint
Na holnap beteszem a kocsiba és éles teszt
Simán mondhatna ilyeneket egyébként. Amúgy tegnap a telón használtam hazafelé jövet, és amikor 20 percig is kussba volt, eszembe jutott hogy beszélhetne 5-10 percenként valamit hogy el ne aludjon az ember. Vagy valami humorosat bevághatna időnként
(#) Kovidivi válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 25, 2017 / 1
 
Ja. Az első héten humoros. Aztán már az agyadra megy. Kollégám GPS-e így van beállítva. Ha beszélgetünk, akkor is beleszól "humoros" beszólásokat, nem hagy érvényesülni. A másik, hogy hibás a véletlenszám generátora, mert van, hogy egymás után percenként jön valami szöveg. A 10. "ott repül egy döglött varjú" már nem vicces, a "még egy kicsit, még egy kicsit, most pedig nézd meg mit csináltál" pedig elsőre sem volt vicces. A telefon csörgés, utána pedig a: "Nem veszed fel? Biztos a feleséged hív" pedig egyenesen idegesítő. A "de cuki kiskutya" se volt soha vicces. Kérdeztem már, hogy át lehet-e állítani normál üzemmódra, azt a választ kaptam, hogy igen, de már úgy megszokta, hiányozna neki a sok agysokkolás. Ez van.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) jani1987 válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Nekem offline térképes Sygic program van androidra. Még nem tévedtem el vele.
(#) pjg válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 25, 2017 / 1
 
Kapcsold gyalogos módra és menj el sétálni. Kicsit hűs a levegő, de jobban fogsz aludni.
(#) pjg válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Nekem volt egy roma hang. Azon dőltünk a röhögéstől pár hétig. De mikor bevitt a kukoricásba megszüntettem a GPS-t. Szépen kivan táblázva minden.
(#) andras99 válasza Koncsar hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Szia!
Itt megtalálod, igaz nem ingyen.
(#) Petyaa válasza pjg hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Leszedtem magam is, beállítottam a próba hang működik, de utána már nem beszél.
(#) Petyaa válasza pjg hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Kössz a tippet, ez eszembe sem jutott.
(#) Petyaa válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Egyébként ez az ébrenléti funkció milyen márkájú / szoftverű navigáción futott?
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) Kovidivi válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Nem tudom. Valami ősrégi cucc, kis kijelzővel, szaggatós képpel, béna billentyűzettel (a-tól elkezdve z-ig szépen sorban felsorolva az összes betű, semmi qwerty...). Ami rossz, azzal nem nagyon foglalkozok. Ez nem ébrenléti funkció volt, hanem a felidegesítés legfelső szintje. Eltévedt a gps, nem tudtuk merre kell menni, erre elkezd pofázni a csaj folyamatosan, mint hogy keresné a megfelelő utat. Beszélgetés közepén belekezd a saját történetébe. És tudod mit tudsz csinálni ilyenkor? Csendben maradsz. Megalázó, hogy beleszólnak a mondandódba, és még te megadod a tiszteletet a gps-nek, kivárod míg végigmondja, majd folytatod a történetet. Sok féle szövege van a csajnak, de ezek közül van pár, amit unásig ismételget, van olyan is, amit fél év alatt 1x hallottam, tehát nincsenek egyenletesen elosztva a szövegek. Hiba az egész.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) Petyaa válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 26, 2017 /
 
Mondjuk meg tudlak érteni, én sem bírtam volna, meg utólag jobb is hogy nincs a mobilban sem ilyen funkció.
(#) Petyaa hozzászólása Feb 26, 2017 /
 
Jelentem a gps beszélt, habár párszor elhangzott hogy újratervezés...nem hallgattam rá

Egy kis autómosás link
(#) Petyaa válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 26, 2017 /
 
Egyébként tudom már milyen hang kellene gps re...Palik Lászlós
(#) granpa hozzászólása Feb 27, 2017 /
 
Szevasztok!
Már megint nem tudok rákeresni egy felhasználóra: hogyan kell? Variáltam mindenféleképp, de nem jött össze. A témát nem tudom, melyikben volt.
Köszönöm: Kálmán
(#) szikorapéter válasza granpa hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Idézet:
„user: granpa”

Próbáld így.
(#) zolika60 válasza granpa hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Jobb oldalt felhasználók és beírod a felhasználó nevét
(#) pjg válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
A kettőspont és a név közé nem kell szóköz.
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Ez is volt. A Peti-féle is. =0
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2017
(#) granpa válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
A legutóbbi h.sz.-át keresem. Nekem nincs alsó idézőjelem, az hol van?
A hozzászólás módosítva: Feb 27, 2017
Következő: »»   2709 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem