Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   129 / 642
(#) tbarath hozzászólása Máj 17, 2017 /
 
Ingyen elvihető BNC porvédő kupak, ilyen: Bővebben: Link
100-nál kevesebbet nem érte meg rendelni, viszont 20-30 darabnál többre nemigen lesz szükségem, nagy ráhagyással se. (Ha mégis, akkor szívesen megküzdök majd ezzel a problémával
Szóval 70-80 fölösleges, ha valakinek szüksége van rá akkor jelezze itt, hogy kellene neki 5-10-20 akárhány darab. Kérlek "elfér nálam a fiókban" jeligére ne jelentkezz be mindért, mert nálam is elfér, csak szeretném ha használva is lennének ha már legyártották.

Aztán: dt9205m (zöld) típusú multi összekarcolt kijelző előtti plexivel. Ez működik, de sose fogom használni.

Továbbá van némi szemét is, hátha hasznos valakinek:
- szétszedett dt830 jellegű olcsó multi, valami oka biztos volt hogy szétszedtem de már elfelejtettem hogy mi az
- dt9205a (fekete) típusú multi, kb. ingyen kaptam, kipróbálásnál valami nem stimmelt vele, de már elfelejtettem hogy mi volt. Mutatott életjeleket.
- valamilyen p3 lap, proci, 128 vagy 256 memóriával és egy - azt hiszem - pci videokártya. Amikor legutóbb használtam (10 éve?) akkor működött.

Csak személyes átvétel Budapesten, 9. és 13. kerület. Ha valakit valami érdekel akkor írjon itt, aztán üzenetben majd megbeszéljük a többit.
(#) ironmen válasza tbarath hozzászólására (») Máj 17, 2017 /
 
A dt9205m-et sem küldöd postán? az most jól jönne...
(#) forma3 válasza tbarath hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Szia!

A két dt9205-öt (akár holnap/vagyis ma) el tudnám vinni.
(#) teszti válasza tbarath hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Szia!

Ha megmaradnának a multik akkor érdekelne engem is. A dt830-ért külön elmennék.
(#) tbarath válasza ironmen hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Bocs, de nem postázom. Ha tuti cucc lenne postáznám, de nem tudom kitől is mit kapott ez, hogy "összecsikaródott" a kijelzője, én már így kaptam kézhez (refund is lett belőle). Szóval nem szeretném hogy akár csak a postaköltséget is elbukja valaki, ha pl. holnap feldobja a talpát.
(#) tbarath válasza forma3 hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
OK, írok privátban.
(#) tbarath válasza teszti hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
A dt830 szét van szedve, nem tudom hogy össze lehet-e rakni, hogy működni fog-e, stb. Még senki se jelentkezett érte, ha így is kell akkor a tiéd.
A másik kettőre előtted jelentkezett forma3, ha nem viszi el akkor a tiéd.
(#) ironmen válasza tbarath hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Oké, rendben igazad van.
(#) ftirius válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Szia! Engem érdekelne a monitor, ha még aktuális.
Anti
(#) Gobe54 válasza ftirius hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Még aktuális. Már csak a jövő héten lesz időm átadni, mert vidékre kell utaznom. Kedd vagy szerda fél3 magasságában Újpessten.
(#) ftirius válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 18, 2017 /
 
Rendben, előtte jelentkezem.
(#) kly hozzászólása Máj 19, 2017 / 3
 
Kb 50db 5ghz wifi bridge antennák,kábelek,switchek
Jó nagy kupac semmit sem tudok róla.
Elvihető ingyem. Verőcéről
Citromos sört elfogadom
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Máj 19, 2017
(#) dB_Thunder válasza kly hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Ha nem is az összes , de pár darab, akár másokkal összeállva érdekes lenne számomra is.
Az a baj hogy kicsit kívül esik vonulási útvonalamon...
(#) ronin75 válasza kly hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Engem is érdekelne, hétvégén érte tudnék menni.
(Akit még érdekel jelezze és futárral el tudom neki küldeni.)
(#) dB_Thunder válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 19, 2017 / 1
 
Engem érdekelne! Fehérvár mellett lakom, most 7végén Bács megyében leszek!
Igazából egyenlőre egy jó erős körsugárzó, vagy szektornak való érdekelne!
(#) kly válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 19, 2017 / 1
 
Ok akkor a tiéd. Itthon vagyok barmikor jöhetsz. Kuldöm a számom.
(#) Johnycorp válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 19, 2017 /
 
Amennyiben marad még az eszközökből, akkor engem is érdekelne, akár több darab is.
Már amennyiben tudtok segíteni a futárral való elküldésben, mert Szegeden lakom.
(#) tbarath válasza Johnycorp hozzászólására (») Máj 20, 2017 /
 
Ha valaki eljuttat belőle Pestre (szállítást persze fizetem) akkor engem is érdekelne néhány dolog ebből a hálózatos dobozból.
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Máj 20, 2017 /
 
Nem jött ezekért a jelentkező, újra vihető.
(#) tbarath hozzászólása Máj 21, 2017 / 1
 
Úgy alakult, hogy ronin75 fórumtárs adott nekem egy tucatnyi AP-t ezekből.
Ez nekem túl sok, ha valaki 9ker/13ker körül értejönne annak szívesen adok belőle.
Akit érdekel itt a fórumban vagy privát üzenetben keressen, naponta legalább 1x próbálok felnézni ide. (Ha esetleg 24 órán belül nem reagálok akkor bocsánat, dolgom van, amint úgy alakul visszajelzek.)
(#) Johnycorp válasza tbarath hozzászólására (») Máj 21, 2017 /
 
Privát ment.
(#) Poli válasza tbarath hozzászólására (») Máj 21, 2017 /
 
Szia!
1-2 darabra beneveznék.
(#) ronin75 válasza Johnycorp hozzászólására (») Máj 21, 2017 /
 
Most akkor én ne küldjek neked?
(#) tbarath válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 21, 2017 /
 
Szia,

Szerintem küldj neki, aztán ha tőlem "nem fogy el" akkor majd elküldöm neki én is neki ami nálam maradt fölöslegben.

Más: mindenkinek válaszoltam aki írt privát.
(#) Johnycorp válasza ronin75 hozzászólására (») Máj 21, 2017 1 /
 
De igen. Küld légyszíves.

Csak jeleztem igényemet, hogyha tbarath-nál még maradna a többiek kérései után, akkor érdekelne abból is.
(#) Gobe54 válasza tbarath hozzászólására (») Máj 22, 2017 /
 
Ha maradt még 1-2 db, elmennék érte a XIII. kerületbe.
(#) oxygen hozzászólása Máj 22, 2017 /
 
Sziasztok

Csepelről (sportpálya magassága) elvihető a képen látható monitor és tv. Elvileg mindkettő működik, a monitor kissé csökkent fényerejű, a tv távirányítója pedig viseltes. Nem postázom, félretenni jövő hét keddig tudom, akkor lomtalanítás, ha addig nem mennek el, repülnek. Itt írjatok, ne privátot. Köszönöm az érdeklődést.
(#) sargarigo hozzászólása Máj 22, 2017 /
 
Egy pár engem is érdekelne az AP-kből! Nem tudom ilyen lapos antenna van-e hozzájuk? Természetesen postát fizetem!
(#) ronin75 válasza sargarigo hozzászólására (») Máj 22, 2017 / 1
 
Szia, pár darab még van, antenna, táp nincs hozzájuk.
(#) vyky válasza tbarath hozzászólására (») Máj 22, 2017 /
 
Szia.2 engem is érdekelne,13 kerben melózok. Írok privit. Persze csak ha van még?
Következő: »»   129 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem