Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   131 / 649
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Máj 25, 2017 /
 
Rendben, a többit privátban.
(#) blaci hozzászólása Máj 25, 2017 /
 
Sziasztok!

Sörkollektor építéshez elvihető Szegedről kb 800db mosott sörös doboz. Egy kis rész (max 50) már ki van furva. Készítettem fából egy befogót, ami megakadályozza, hogy fúrás közben szétvágd a kezed, ez is a szerencsés nyertesé lehet. Posta a mennyiség és a törékenység okán nincs. Lehetőleg egyben, vagy max két adagban személyesen viheti az, aki ebben a témában jelentkezik.
(#) antikzsolt válasza blaci hozzászólására (») Máj 26, 2017 /
 
Szia. Küldesz a befogóról egy képet? Én is most állok neki egyet épiteni.
(#) blaci válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 26, 2017 / 1
 
Szia!
Bocs, de legközelebb szerdán tudok képet küldeni. Amúgy egy négyzet alapú hasáb, ami ki van fúrva egy picit nagyobbra, mint a doboz átmérője, és belülre ragasztottam egy réteg filcet. Az alján és a tetején van egy egy lap, amin meg akkora a furat, mint amit a dobozon fúrni szeretnék. Ezek közül az egyik eltávolítható, hogy a dobozt bele tudjam tolni a helyére.
(#) polonkaig válasza polonkaig hozzászólására (») Máj 27, 2017 /
 
Szikorapéter nem jött a cuccokért, így továbbra is elvihetőek ezek:
Ózdról elvihető hibás cuccok. Már nagyon foglalják a helyet, szeretnék megszabadulni tőlük. Mivel ingyen adom, nem fogom vinni sehova, sajnos érte kell jönni, és csomagolással sem akarok foglalkozni. Ha nem megy el, valószínű szemétben végzi.

2db FSP, 1db Seasonic, 1db Noname ATX tápegység, szerintem hibásak teszteletlenek.
HP C4280 tintasugaras színes multifunkciós nyomtató + tápegység, a patront hol érzékelte, hol nem, gyári patron nincs, nem próbáltam tovább.
3db hibás alaplap 2db 478-as foglalattal, 1db Abit NF7 valamilyen proci benne, az talán jó + zalman réz alu hűtő
2,5db hibás laptop 1db Lenovo G550, alaplaphibás, nem jó állapotban van, 1db HP 8510W vízkáros, nem néztem mi van ezekben, de hdd+ram biztosan nincs, 1db 8510p palmrest + alaplap, azt hiszem ez is hibás. +1 Fujitsu Lifebook E8210 LCD keret+kábel+wifi antenna+zsanér.
(#) jefflynn hozzászólása Máj 28, 2017 /
 
Ingyen elvihető néhány darab 12V-os halogén spot izzó, és a hozzájuk való trafók. Van hagyományos nehéz vasas és elektronikus is. Csak egyben, csak személyes átvétellel a XIV. kerületben.
(#) Robin2 válasza jefflynn hozzászólására (») Máj 28, 2017 /
 
Szia, engem érdekelne, köszönöm.
(#) jefflynn válasza Robin2 hozzászólására (») Máj 28, 2017 /
 
Ok, a tied. Megírom a részleteket priviben.
(#) vteo válasza oxygen hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Köszönettel, elhozom őket.
(#) oxygen válasza vteo hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Rendben, a tied a két cucc.
(#) brato hozzászólása Máj 29, 2017 /
 
Rögentengépből nagyfesz egyenirányíto elvihető
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2017
(#) Poli válasza brato hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Honnan?
(#) BarnaPili válasza Poli hozzászólására (») Máj 29, 2017 / 2
 
Ott írja,hogy röntgengépből.... Rögtön tüdőszűrés után
(#) Johnycorp válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 29, 2017 / 1
 


Eddig csak gyógyszert és kötszert kellett vinni az egészségügyi intézményekbe magával a betegnek.

Most már alkatrészt is?
(#) Poli válasza BarnaPili hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Igazad van, én kérdeztem szegényesen, arra voltam kíváncsi Pécsről, vagy Győrből.....
(#) brato válasza Poli hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Leselejtezett röntgengépből. Szelénlemezes egyenirányító.
Békéscsaba.
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2017
(#) pjg válasza brato hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
A cső nincs meg? Érte mennék.
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2017
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Hozd el a szelént nekem Zsákára.
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
OK. Felfér a Schwalbéra?
(#) pjg válasza brato hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Gálfynak kell. Elmennék érte. Mekkora terjedelmű?
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Gép nélkül valószínűleg.
Ha géppel együtt van, akkor annak meg van kereke (Schwalbe vonóhoroggal ).
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Minek egy színésznek szelénegyenirányító?
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Kerékpár után lehet kötni utánfutót. Schwalbe után nem. Pedig van gyári vonóhorog és utánfutó. Ja! a kerékpár országúton 50-nel mehet. A Schwalbe NEGYVENNEL!
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2017
(#) pjg válasza granpa hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Anno a HTV-nél gyártottak galvanizáló tápegységet. 3fázisú trafóról 3 fázis szelén egyenirányító. 6000 A. Egy egy fázis bő 1 m2-es fiókban 10x10cm-es lapokból összeállítva.
(#) brato válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
3 db 30x30 cm-es bakelitlapra van szerelve, maga a szelén kb 1x1 cm lapokból álló "rudak". Egy lapon van vagy 10 rúd. Holnap lefényképezem ha akarod.
(#) pjg válasza brato hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Mikor mehetek érte?
(#) dB_Thunder válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Idézet:
„kerékpár országúton 50-nel mehet”

Jogilag tudtommal nem lehet kerékpárral vontatmányt vontatni, ja és csak 40 mehet a bringa is!!
(#) lazsi válasza dB_Thunder hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Nekem egy rendőr mondta egy "esemény" vizsgálata során, hogy kerékpárra nincs sebességkorlátozás... Bár nem országútról, hanem lakott területen, közútról és járdáról volt szó. Hozzáteszem: egyéb baromságokat is mondott...
(#) tbarath válasza lazsi hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Akkor vagy ő is rosszul tudta, vagy hülyeséget beszélt. Illetve az is lehet hogy a gyakorlatra utalt, mert a gyakorlatban sajnos a biciklist nem büntetik meg ezért (sem), és ezért közülük nagyon sok ezt a szabályt (is) le....ja.
(#) ptesza válasza tbarath hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
De csak az akiben van annyi erő. Amúgymeg autósként a táblák kb felét sem szokták figyelembe venni. Pl 30-as, előzni tilos, stb
Következő: »»   131 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem