Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   748 / 962
(#) velegiistvan hozzászólása Jún 26, 2017 / 1
 
Mit mond a metrikus csavar az ágyban? Még egy menet, és megszakadok.
(#) nagym6 válasza velegiistvan hozzászólására (») Jún 26, 2017 /
 
Nem csak a csavarnak van ilyen gondja.
(#) granpa válasza velegiistvan hozzászólására (») Jún 26, 2017 /
 
A Whitworth vagy Lőwenhertz csavarok jobban bírják?
A hozzászólás módosítva: Jún 26, 2017
(#) Massawa válasza granpa hozzászólására (») Jún 26, 2017 /
 
Ha metrikus anyába dugod öket, akkor biztosan.
A hozzászólás módosítva: Jún 26, 2017
(#) konyak6 hozzászólása Jún 26, 2017 /
 
Ha van anya, akkor van lánya is.

images.jpg
    
(#) szucsistvan123 válasza konyak6 hozzászólására (») Jún 26, 2017 /
 
És fia?
(#) Ivan93 válasza konyak6 hozzászólására (») Jún 26, 2017 / 2
 
Van sokféle. Nekem még tanították is. Bővebben: Link
Más tette fel ide, de így találtam meg.
(#) elektrorudi válasza Ivan93 hozzászólására (») Jún 27, 2017 /
 
Ez nagyon jó volt!
(#) Gafly hozzászólása Jún 27, 2017 / 11
 
- Halló! Sarki Pizza?
- Nem Uram, ez Google Pizza!
- Óh, bocsánat, akkor rossz számot hívtam...
- Nem Uram, jó számot hívott! Csak a Google megvásárolta az üzletet.
- Oké. Akkor szeretnék rendelni...
- Rendben Uram. A szokásosat?
- Hogyhogy a szokásosat? Ön ismer engem?
- Az adatbázisunk szerint a legutóbbi 12 alkalommal Ön vastag tésztájú pizzát rendelt sajttal, kolbásszal és szalonnával.
- Igen, pontosan. Most is azt szeretnék...
- Uram, javasolhatnék most valami mást? Egy finom salátatálat?
Jégsalátát sárgarépával, ruccolával és paradicsommal?
- Micsoda? Utálom a zöldségeket!
- Elnézést Uram, de hadd hívjam fel a figyelmét, hogy túl magas a koleszterin szintje!
- Micsoda? Ezt meg honnan veszi?
- A telefonszáma alapján be tudtuk azonosítani, és így hozzá tudunk férni az Ön orvosi laboratóriumi eredményeihez az utóbbi 7 évből.
- Oké, de akkor sem akarom a zöldségeket. Egyébként pedig ne féltsenek, mert szedek gyógyszert a koleszterin szintemre!
- Bocsánat Uram, de nem rendszeresen szedi azt a gyógyszert! A kereskedelmi adatbázisunk szerint az utóbbi 4 hónapban mindössze egyszer vásárolt egy 30 tablettás csomagot az Ön utcája végén található gyógyszertárban.
- Ugyan már, ez semmit sem bizonyít... Egy másik gyógyszertárból vásároltam a többit.
- Ne haragudjon Uram, de ez sem lehet, hiszen nem látjuk ezt a kiadást az Ön bankkártya adatbázisán.
- Készpénzzel vásároltam, nem bankkártyával.
- No de a banki elszámolásán sem látszik, hogy ennyi készpénzt felvett volna!
- Vannak más készpénzes forrásaim is!
- Na de Uram! Az adóbevallásában ez nem szerepel. Reméljük, hogy nem tagadott le valami bevételi forrást az Adóhatóság elől!?
- HAGYJON ENGEM BÉKÉN, MENJEN A FENÉBE!
- Sajnálom Uram, de remélem megérti, hogy ezeket az információkat mi kizárólag az Ön érdekében gyűjtjük és használjuk!
- ELÉG! Elegem van a Google-ból, facebook-ból, twitter-ből, whatsapp-ból és a többiből. Ki akarok szállni! Elmegyek egy lakatlan szigetre, ahol nincs Internet, kábel TV, és senki aki folyamatosan figyelne és kémkedne utánam!
- Megértem Uram! De fel kell hívjam a figyelmét, hogy ehhez előbb meg kell újítania az útlevelét, mivel az 6 héttel ezelőtt lejárt...
(#) zsoltee0001 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2017 /
 
Ez már sajnos nem vicces
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 27, 2017 / 3
 
Van ilyen nálunk a tőlem pár utcával odébb lévő bankban is. Bemegyek pár perces ügyemmel, egy lejárt jelentéktelen összeget akartam számlámra áttenni. Hölgyike nekilát, közben megjelenik rejtett helyiségből egy bankember, egyenesen hozzám jön, kávéval kínál. Rádöbbentem, ez valami gyúrás, erőltetés előtti befolyásolhatóság növelő cselekedet. Az emberke hosszú győzködésbe kezdett, hogy ne azt csináljam amit akarok, hanem más valamit. Miért? Mert... és elkezdte mondani vásárlási szokásaimat részletesen. Ez az egész 1 órát tartott folyamatos ellenállásommal, tízszer elmontam, hogy az egész dumája engem nem érdekel, nem lehetett lelépni, durva nem akartam lenni (annak kell lenni). A lényeg, hogy amikor bementem a bankba, a hölgyike leadta számítógépen az infót a dumás embernek, aki azonnal megnézte gépén az általuk összeállított infókat rólam, és támadásba indult.
Előbbiből kiindulva elképzelem, anyakönyvvezető következőt mondja az előtte álló jegyespárnak. Jancsi ne a jegyesed Juliskát vedd feleségül, ajánlom Eszterkét. Nagyobb a dudája, hozománya, kevesebbet eszik, hidegtűrő, csendes, évi 200000Ft. megtakarítás Eszterkével. Vagy esetleg Juditka, rövid távon gazdaságosabb, kopasz nem költ fodrászra, viszont ezért drágább vastagabb sapka kell télen, és kockázati tényezője magasabb hosszú távon, a molett ruházkodása is drágább.
(#) peti333 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 28, 2017 /
 
Erre sokan azt hiszik, hogy mindenkit egyenként "megfigyelnek", holott csak nagy mintákat keresnek, és tömegében keresik az adatokat. Volt a történet, a nőről, aki vásárolt egy adott üzletben, ahol egy számítógépes rendszer kezelte a vásárlási szokásokat, és egyszer csak a szokásos kuponfüzetben a szokásos tételek helyett, pelenka volt, kézfertőtlenítő, bébitápszer, stb, tipikusan várandós nőknek való dolgok. Ugyan a nő nem tudott róla hogy terhes, de a megváltozott vásárlási szokási miatt a rendszer már tudta, hogy milyen trend várható, várhatóan milyen termékeket fog vásárolni.
Persze a bank az egy teljesen más történet, én is ültem a bankfiókban 50 percet, hogy felvegyek egy kisebb összeget készpénzben, közben az ügyintéző hölgy folyamatosan bombázott, hogy ilyen befektetés, olyan befektetés, stb.
Ez tényleg undorító magatartás. Nem azért megyek a bankfiókba, hogy kielemezzék, mennyit keresek és mire költöm.
(#) nagym6 hozzászólása Jún 28, 2017 /
 
Vigyázat!

00.jpg
    
(#) elektrorudi válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 28, 2017 / 3
 
Idézet:
„Jancsi ne a jegyesed Juliskát vedd feleségül, ajánlom Eszterkét. Nagyobb a dudája, hozománya, kevesebbet eszik, hidegtűrő, csendes, évi 200000Ft. megtakarítás Eszterkével.”

... és téged erre rá kell beszélni?! Ha ennek csak a fel igaz, Juliska szóba se jöhet!
(#) nagym6 válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 28, 2017 / 3
 
Idézet:
„Ha ennek csak a fel igaz, Juliska szóba se jöhet!”
Kimaradt, Juliskánál nincs anyós. Ez mindent visz.
(#) Bakman hozzászólása Júl 1, 2017 /
 
Valahol egy autópálya pihenőben, a mosdó kézmosója feletti tükrök között, lásd melléklet. Valamiért egy Fábry Sándortól származó történet részlete jutott eszembe.

Orvosi vizsgálaton:
- Kérem, vetkőzzön le derékig, nyaktól lefelé!


Labmosas.jpg
    
(#) Gafly hozzászólása Júl 2, 2017 / 1
 
(#) Remci hozzászólása Júl 3, 2017 /
 
Ma láttam egy autószerelőnél.
(#) Kari55 válasza Remci hozzászólására (») Júl 3, 2017 /
 
A jó munkához idő kell, a rosszhoz, mégegszer annyi.
Lassan járj, tovább érsz.
(#) sonajkniz válasza Kari55 hozzászólására (») Júl 3, 2017 /
 
Nálam 3 féle munka rendelhető.

Olcsó.
Gyors.
Jó.

Ezekből egyszerre 2 választható!
(#) elektroncso válasza Kari55 hozzászólására (») Júl 3, 2017 / 1
 
Én azt szokom mondani, hogy a gyors munkához idő kell (ja, ha sietsz úgyis elrontod és kezdheted elölről).
(#) Kari55 válasza elektroncso hozzászólására (») Júl 4, 2017 /
 
Idézet:
„A jó munkához idő kell, a rosszhoz, mégegszer annyi.”


Én is ezt írtam, mert újra kell kezdeni.
(#) nagym6 hozzászólása Júl 4, 2017 / 4
 
Fémkereskedő ismerősömhöz bevittek egy táblát eladni, mint hulladék vas. A poén, hogy éppen ő a fémkereskedő tette ki ezt a táblát a főútra, saját magát hirdetni. Azt mondja, az első pofon talált, másodikra elfutott.
Analfabéta lehetett a fémtolvaj, mert a táblára írva a fémkereskedés teljes címmel, ahova ostobája vitte a lopottat eladni.
(#) elektrorudi válasza nagym6 hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Így van ez, ha a hóhért akasztják!
(#) Kera_Will hozzászólása Júl 5, 2017 /
 
Ez ám az igazi fejlesztői környezet :
High voltage labor

(#) Bakman válasza Kera_Will hozzászólására (») Júl 5, 2017 /
 
Elrettentő példának tökéletes.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Júl 5, 2017 /
 
A minyonok nyelvére fordít angolból ez az oldal... ->Bővebben: Link
(#) Gafly hozzászólása Júl 5, 2017 /
 
Pont aktuális, nálunk éppen 30 fok van...
(#) lokátoros válasza Gafly hozzászólására (») Júl 6, 2017 /
 
Szia,
Kösz a tippeket, jégakkut és fagyasztott ásványvizet tettem a ventillátor elé. Ez működik, csak az a baj hogy gyorsabban kell cserélnem mint ahogy megfagy a következő adag
(#) sonajkniz hozzászólása Júl 7, 2017 /
 
Következő: »»   748 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem