Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   191 / 199
(#) mineral válasza Topi hozzászólására (») Jún 7, 2017 /
 
Köszönöm mindenki nevében az információkat!

Születésnaposoknak ingyen belépő jár? Nem dehogy. Így is jelképes az összeg.
De pont aznap lesz a születésnapom. Így csak ha délelőtt is de beugrom majd a találkozóra.
(#) Frankye válasza mineral hozzászólására (») Jún 7, 2017 /
 
Akkor Te hozod a tortát!
(#) elektroncso hozzászólása Jún 7, 2017 / 1
 
Sziasztok.
Idén is szeretnék öngerjesztő módon egy kis Ki mit építettet összehozni a találkozóra. Mivel tavaly kicsit későn dobtam fel az ötletet így (legalább is remélem, hogy ezért) nagyon kevesen vettek részt benne. Összesen három munka volt, kettő az enyém így egy kicsit egyhangú volt számomra.
Jó volna, ha idén egy kicsit többen bekapcsolódnának. A rendes börze mellé jó volna egy ötletbörze is, ahol tapasztalatokat cserélhetünk, ötleteket meríthetünk egymás munkájából. Én a vobbulátoromat fogom felvinni, amivel idén az Országos Konstrukciós Versenyen első helyezett lettem. Ha valaki ki akarja próbálni hozzon egy rezgőkört ami 100kHz-45MHz tartományon belül van és lemérjük. Sajnos a marker generátor nem működik benne és hitelesítve sincs még,így csak indikálást ígérhetek. A tavalyihoz hasonlóan egy-két hosszabbítót tudok felvinni a Ki mit építetthez, hogy legyen villany is a munkáknak.
U.i.: Rövid kapupántcsavarért idén is lehet jelentkezni nálam privátban, ha valaki úgy érzi kell neki egy-két zacskó 10mm hosszú M6-os kapupántcsavar az szóljon rám privátban, viszek neki.
(#) bakos13gab válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Idézet:
„A rendes börze mellé jó volna egy ötletbörze is, ahol tapasztalatokat cserélhetünk, ötleteket meríthetünk egymás munkájából.”


Az első alkalmak erről szóltak, azután valahogy elhalt ez a része. Jó lenne újra felhozni.
(#) Topi válasza elektroncso hozzászólására (») Jún 8, 2017 / 1
 
Támogatom a dolgot, a találkozó kiírásába beletesszük, hogy lesz akkor Ki mit épített bemutató.
(#) elektroncso válasza Topi hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Köszönöm. Remélem minél többen leszünk.
(#) öregszaki válasza Topi hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
sziasztok! szept.23-án Puskás börze is lesz. Lehet hogy nem szerencsés.
(#) Gafly válasza öregszaki hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Szerintem ez kőbe van vésve.
Olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen az időpont.

Korán ki kell menni a börzére (ami rádasul nem is nagy börze, csak a szokásos), utána húzás a HE találkozóra.

Autó nélkül is csak annyi, hogy ki kell sétálni börzéről az 1-es villamoshoz.
Onnan meg leszállva, besétálni a HE találkozóra.
(#) Frankye válasza Gafly hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Így van. Ha "kőbe vésve" nincs is, de a helyet és az étkeztetést jó előre le kellett egyeztetni, e miatt most már nehéz lenne módosítani az időponton. Ahogy Gabi is írta: nem "nagybörze" lesz, szóval az sem veszít olyan sokat, aki nem megy el oda, de a HET helyszíne tényleg nincs olyan nagyon messze a Puskástól, hogy mind a kettő ne lenne lejárható.
(#) Gafly válasza Frankye hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Nézzük a jó oldalát: Aki messziről jön, az egyből két programot tud abszolválni egy útiköltséggel.
(#) weend hozzászólása Júl 17, 2017 /
 
Ráadásul a roncsderbi kéthetente megrendezésre kerül, ellenben HE találkozó évente csak egy van.
(#) öregszaki válasza öregszaki hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Rendben van, de én csak egy helyen tudom kipakolni a vackaimat, és nem fogok átköltözni a másik helyszínre, mint a múltkor a Bókay kertben traktorral
(#) granpa válasza öregszaki hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Azt a Bókay-sok szúrták el. A Te döntésed, hogy a Puskásban, vagy az Egressyben pakolsz ki. ~100-an szoktunk lenni a HE Találkozón; szerintem az sem rossz helyszín.
Csőmérőd jó már?
(#) mineral hozzászólása Júl 26, 2017 /
 
Sziasztok! Idén is lesz lehetőség elektroncsövek mérésére? Van egy pár csövem (Regent 60-as erősítőben) amit szeretnék megméretni/ellenőrizni, hogy jók-e.
(#) boti2 válasza mineral hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Szia! Épp átépítés alatt van a uTracer, ha addig elkészülök vele, akkor viszem, ha van rá igény.
(#) Németh Lajos hozzászólása Júl 26, 2017 /
 
Sziasztok!
Bocs a tudatlanságomért az idén is kell regisztrálni?
Üdv: Lajos
(#) Gafly válasza Németh Lajos hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Szerintem igen, de még nagyon messze van az időpont, és nem nyílt meg a regisztrálási lehetőség.
(#) mineral válasza boti2 hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Rendben köszönöm.
(#) Németh Lajos válasza Gafly hozzászólására (») Júl 26, 2017 /
 
Köszönöm figyelni fogom.
Üdv: Lajos
(#) bluefive hozzászólása Aug 7, 2017 /
 
Sziasztok! Idén lesz HE találkozó? Valaki tud róla információt?
Én sehol sem látom meghirdetve.
(#) pucuka válasza bluefive hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
Ehhez mitszólsz?
Kereső használata!
(#) bluefive hozzászólása Aug 7, 2017 /
 
Nagyon jó ötlet!
Ha neked beadja mikor lesz és hol linkeld be légyszi! Köszi.
(#) elektroncso válasza bluefive hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
Amúgy lesz, az előzetes hírek alapján szeptemberben. Hamarosan fel fog biztosan kerülni a cikkek közé is.
(#) elektroncso válasza bluefive hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
Pucuka amit belinkelt ott van piros betűkkel, hogy Találkozó 2017. Olvasd át az utolsó pár oldalt, Topi oda írta ki a mikort, miért és hogyant.
(#) bluefive hozzászólása Aug 7, 2017 /
 
Hát nem lettem sokkal okosabb, de a lényeg hogy lesz, és majd valamikor Szeptemberben...
(#) ronin75 válasza bluefive hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
(#) mikldesign válasza bluefive hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
Szerintem igazad van, az időpontot nem lenne szabad eldugni, egyébként szeptember 23. Javasolnám a sasszemű moderátor uraknak, hogy a bannerra tetessék ki, hogy 2017 szept. 23 HE találkozó!! Hát nem?
(#) jani1987 hozzászólása Aug 9, 2017 /
 
Viszek trafó lemezt ha kell valakinek. A veszprémi melóhoz beraktam őket a táskába de buktam így haza megyek.
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2017
(#) Moderátor hozzászólása mikldesign hozzászólására (») Aug 9, 2017
 
Egyelőre ide, a sárga mezőbe kiírtam. A többit Topi intézi majd, gondolom.
A téma címét is módosítottam.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 11, 2017 /
 
Elfekvőbe lesz valakinek HEP251 illetve HEP801? Ha van valamim elcseréljük.
Következő: »»   191 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem