Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Renault elektronika
 
Témaindító: Ifjbockgaben, idő: Dec 12, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   4 / 24
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 27, 2017 /
 
nem ,nincs semmi hibakod benn
(#) eSDi válasza david10 hozzászólására (») Ápr 27, 2017 /
 
Ha 64bites Win7-en megy, akkor 10 alatt is fog. Az ECU az Delphi gyártmány de többet nem tudok róla. Azzal sosem volt gond.
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 28, 2017 /
 
Sziasztok egy hasonlo programot mint az auto doctor csak ami teljes verzio hibakodolvaso tudtok mondani?
(#) david10 válasza fibbrizzo hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
Milyen átalakítóhoz? ELM327-hez?
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2017
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 28, 2017 /
 
igen
(#) david10 válasza fibbrizzo hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
Számítógépre vagy telefonra?
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 28, 2017 /
 
telora van ,számitogépre kell
(#) david10 válasza david10 hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
Az ELM327 csak a motor és annak is leginkább az emissziós adatait kezeli, esetleg lehet törölni a motorvezérlő hibáit, visszaállítani a szervizciklust, én ezt a programot kaptam CD-n:
https://mega.nz/#!V9kXyCjL!vsGiqXu_upjL-Hylh4uRopj0RUR3BBcmFtxXMr211Ts
A hozzászólás módosítva: Ápr 28, 2017
(#) fibbrizzo válasza david10 hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
köszi
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 28, 2017 /
 
renault clio 2 motor szerelésben jártas szakember segitségét kérném .
(#) eSDi válasza fibbrizzo hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
Mi a gond még a meglévőn kívül? De, ha tényleg szerelésről van szó, akkor inkább ->ide<- regisztrálj be.
(#) fibbrizzo válasza eSDi hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
uj lambdaszondákat kapott elöl hátul univerzálisat és eggyik se müködik ,elektronikai autoszerelö illesztette össze a kábeleket ,
(#) eSDi válasza fibbrizzo hozzászólására (») Ápr 28, 2017 /
 
Ezzel még nem volt bajom, meg szerintem amúgy sem szokott baj lenni vele (nyilatkozni nem tudok benzines terén, dízelnél az EGR szokott bekormolódni, ha nincs rendesem megjáratva néha). A bekötése pedig nem egy egetverően bonyolult feladat (mondjuk ez nem jelent semmit, meg az autóvillanyász végzettség sem néha). A neten fent van, meg szerintem ki is lehet mérni simán. Van két vezeték ami a fűtés, egy jelföld és maga a jel vezeték.
(#) david10 válasza fibbrizzo hozzászólására (») Ápr 29, 2017 /
 
Szerintem építsd meg ezt, ez a DDT2000-hez van, majdnem a can clip-el egyszinten van, tudol vele hibakódot olvasni, valós értékeket olvasni, adaptálni és kódolni.
(#) fibbrizzo hozzászólása Ápr 30, 2017 /
 
Renault clio 2 ismét ,köszönöm hogy irtatok a kérdéseimre ,a hibakod olvasás után p0130 ,p0141,p0500 vagyis Lambdaszonda áramkör alacsony feszültségszint (1.hengersor 1.szonda), Lambdaszonda fűtés áramkör (1.hengersor 2.szonda), Járműsebesség érzékelő A.Két hibakod olvason is néztem ugyanaz ,valahol sérült az áramkör vagy rosszul vannak bekötve a szondák ?
(#) fibbrizzo hozzászólása Jún 6, 2017 /
 
Renault clio 2 p0130 hibakod Lambdaszonda áramkör (1.hengersor 1.szonda)ez a hiba jött ki rajta ,Lambdaszonda hibás elöl hátul és sorba probálom bontott szondákat bosch ntk és eggyikkel se müködik ,Lehet hogy nem is a szondákkal van baj?
(#) eSDi válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Ha jól emlékszem, mutattál egy-két képet a durva gányolásról, amit a szondák bekötésén végeztek. Ha az még nincs megoldva, hogy mit, merre, miért és hogyan kötösgettek, akkor hiába is próbálod szerintem. Oldd meg a fejtörőt, vagy vissza kell állítani a gyári kötéseket és utána elkezdeni előröl a hibakeresést.
(#) fibbrizzo hozzászólása Jún 8, 2017 /
 
Ujjabb gond a clioval idöpontom van már a villamos szerelöhöz viszont este jöttünk a kocsival és mind a két elsö lámpa hol égett hol nem kialudt azt vissza .valahogy hazaértünk vele de utközbe még a müszerfalon a zárlat lámpa is kigyulladt ,Ma az elsö lámpákat megnéztem és mind a két lámpa foglalata megolvadt és az égök lábain is a forrasztás ,eddig ilyen gond nem volt ez mitöl lehet ?
(#) antikzsolt válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Az foglalat csere lesz. Nekem is elolvadt a bal oldali foglaltatott. Rossz érintkezés volt.
(#) fibbrizzo válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
értem ,köszi
(#) bbb válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Vegyél kerámiát, párszáz forint a homasitában...
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Én 850Ft/darab áron vettem.
(#) fibbrizzo hozzászólása Jún 9, 2017 /
 
A clio jobb elsö keréknél a lökhárito alatt van egy tartály az pontosan mi mert kivolt kötve se csö se semmi rajt ?
(#) antikzsolt válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Aktívszén szűrő. Benzingőzt szűri le
(#) fibbrizzo hozzászólása Jún 14, 2017 /
 
üdv mindenkinek ,sikerült a clioval minden ,volt egy jo villamossági szerelönél és fél nap alatt helyre vágta ugy hogy minden müködik a lambdaszondátol a lámpákig ,és köszönet mindenkinek akitöl tanácsot kaptam ,
(#) david10 válasza fibbrizzo hozzászólására (») Jún 15, 2017 /
 
Szia,
Mivel volt a baj? Lambda szondával, vezetékkel vagy mivel?
A hozzászólás módosítva: Jún 15, 2017
(#) fibbrizzo hozzászólása Jún 16, 2017 / 1
 
egy biztositék elment attol nem volt jo a lambdaszonda müködése .
(#) fibbrizzo hozzászólása Aug 7, 2017 /
 
Sziasztok ,segitség kéne renault clio 2 uhc immo problémában ,3 dik uhc cseréltem nemrég és ezis egy hétig birta ,ujat nem veszek mert elakarom adni a kocsit ,az elsö uhc -én behalt az elektronika a 2-dik meg ami benne van ugyanugy immo problémás ,tekergetni kell jobbra balra kulcsot mig jo .kérdésem az hogy elektronikai hibás uhc bol nem lehet átcserélni azt az alkatrészt ami az immot mozgatja?vagy alkatrészt keresni hozzá?
(#) eSDi válasza fibbrizzo hozzászólására (») Aug 7, 2017 /
 
Üdv!

Még nem mondta senki, hogy ne az UCH-t cserélgesd feleslegesen? Tipikusan a kulcsot érzékelő tekercs szokott behalni! De csak állítólag (több helyen is olvastam, amikor UCH problémám volt), nekem még nem volt vele bajom. Egyébként a legtöbb UCH problémára a megoldás az alapos átforrasztás.
(#) fibbrizzo hozzászólása Aug 7, 2017 /
 
én nem cseréltem feleslegesen mert szerelö cserélte és programozta ,
Következő: »»   4 / 24
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem