Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Érdekességek
 
Témaindító: Gatery, idő: Szept 5, 2006
Lapozás: OK   183 / 579
(#) zsoltee0001 hozzászólása Szept 8, 2017 /
 
Nektek erről mi a véleményetek?

Bővebben: Link
(#) Bakman válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Egyrészt desztillált víz mellé még a csodaszer sem kell, nem vezeti az áramot csak nagyon kis mértékben. Másrészt készülékek vízmentessé tételével komoly iparág foglalkozik, Mérnökökkel az élén. Nem mondom, talán létezik a fehér holló, de az ilyenekről általában kiderül, hogy kamu és/vagy spanyol viasz.
(#) sonajkniz válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Az elosztóba egy trafó van bedugva. Ergo az izzó (márha izzó egyáltalán és nem ledes fényforrás) törpe feszültségű. Ha ráadásul a folyadék még desztillát víz is, szinte semmilyen hatást nem gyakorol rá.
(#) zsoltee0001 válasza Bakman hozzászólására (») Szept 9, 2017 /
 
Ebből a videóból indultam ki:Bővebben: Link

0:12-nél van ez a vegyszer
Chemsearch NC123, na ezzel bűvészkedik a másik videóban a húzottszemű.
A Flakon egyértelmű magyar feliratok ellenére sem dob ki semmi értékelhetőt a gugli.
Mintha nem is létezne, pedig engem érdekelne.
Üdv
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2017
(#) vadmalna válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
Magyarországon is kapható, létező termék kizárólag foglalkozásszerű felhasználásra. A videóban szereplő módon nem próbáltam, de sok esetben megoldotta már egy-egy beázott panel vagy motor helyes működését. Most kéznél még a régi kiszerelésű változat van, ezt tudtam neked (remélem olvashatóan) lefényképezni.
(#) erbe hozzászólása Szept 10, 2017 /
 
Éppen ma véletlenül láttam a Sztárban sztár adásából néhány percet. Megragadtak Király Viktor szavai. Rátonyi Róbertet kellett utánoznia. Szerintem nem igazán sikerült, pedig a zsüri és Tilla áradoztak. )
Ami a lényeg.: "...minden betűt ki kell ejteni." A szakmai szövegekkel is így van. Hiszen egyetlen betű elhagyásával megváltozhat az értelme. Vagy akár el is maradhat.
(#) Gafly hozzászólása Szept 11, 2017 /
 
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Szept 11, 2017 / 1
 
Régi tologatós fűnyíró nagyszüleim padlásáról előkerülve! Kuplungos, tehát a kés csak előre tolva forog és hátul van egy görgő, hogy ne tudd a lábadra húzni! Ha jól megtolod akkor rendesen röpköd belőle hátul a levágott zöld! Hatalmas előny hogy nem kell hozzá hosszabbítót húzogatni!

IMG_2613.JPG
    
(#) zsoltee0001 válasza vadmalna hozzászólására (») Szept 11, 2017 /
 
Szia
Köszi, ez biztos hogy az, jó volna egy ilyen itthonra, egy csomó mindenhez és nem csak elektromos cuccokhoz, de pl úszószemüveg stb.
Honnan szerezted?
Üdv
(#) Gafly hozzászólása Szept 13, 2017 /
 
(#) nagym6 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Jó embererő, és alacsony ritka fű kell hozzá.
(#) Petyaa hozzászólása Szept 13, 2017 /
 
(#) _BiG_ hozzászólása Szept 13, 2017 / 1
 
(#) kameleon2 válasza Petyaa hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Ha már gőzautó ekkor inkább ez a változat .
(#) Petyaa válasza kameleon2 hozzászólására (») Szept 13, 2017 / 1
 
Elfogadnám a síp az nagyon cool
(#) _BiG_ válasza Petyaa hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
Ha dudálsz, azt hiszik, hogy egy gőzmozdony tévedt el
(#) Petyaa válasza _BiG_ hozzászólására (») Szept 13, 2017 /
 
vagy egy pillanatra azt hinnék hogy ők járnak rossz helyen
A hozzászólás módosítva: Szept 13, 2017
(#) vadmalna válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 14, 2017 /
 
Bent a munkahelyen használjuk, ez az egy flakon is csak egy kiszállás alkalmával került ki a cégtől és nálam maradt . Egyébként az NCH Hungary Kft. forgalmazza ügynökök által, boltban sajnos szerintem nem kapható.
(#) Gafly hozzászólása Szept 17, 2017 /
 
(#) sonajkniz hozzászólása Szept 17, 2017 /
 
Szenzációhajhászás zsurnaliszta és zsaruszóvivő módra.
Bővebben: Link
Nem elég, az idétlen rendőrségi megfogalmazás, még az illusztrációként beillesztett képre sem bírtak odafigyelni. Az még hagyján, hogy nem MI2-es, de hol van azon a gépen farokrotor?
(#) uniman válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 17, 2017 /
 
Itt van eredetiben: Bővebben: Link
(#) sonajkniz hozzászólása Szept 18, 2017 / 1
 
(#) kameleon2 válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 19, 2017 /
 
Gondolj csak bele... ha mach3-al le lehetne vezérelni... ! Mi mindenre lenne jó. 3D papírprinter
(#) pucuka válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 19, 2017 /
 
Nálunk az erkély rácsába nádpalló van befűzve. A nyavalyások innen hordják az anyagot. Már egészen ki vannak csipkézve a nád végek.
(#) kaqkk válasza pucuka hozzászólására (») Szept 19, 2017 /
 
Nálam két éve rakott a szomszéd nádat a kerítésre , nem a darazsak hanem a kutyája ette le már csak mutatóban lóg itt ott a 20 méteres dróthálón
(#) wbt hozzászólása Szept 20, 2017 /
 
Végre megjelent az új egykezes multiméter. A képen a táp nélküli alaplapon mi a 6.000 mért érték? A helyes válasz beküldői között egy "6.000"-t sorsolunk ki! (ej, ezek a reklámfotók...)

mitmér.jpg
    
(#) AMD válasza wbt hozzászólására (») Szept 20, 2017 /
 
Szórt induktivitást mér.
(#) lazsi válasza wbt hozzászólására (») Szept 20, 2017 /
 
Mivel szinte minden szegmens/pixel be van kapcsolva rajta, így ez egy önteszt lehet. Erre utal az AC és a DC együttes jelzése.
A 6.000 az eszköz típusa lehet, vagyis a helyes válaszok között egy ilyen multimétert sorsolsz ki.
Mivel én már nyilvánosságra hoztam a helyes választ, így a továbbiak már figyelmen kívül hagyandóak, tehát a nyereményt közöttem kell kisorsolnod, amit nagy eséllyel meg is fogok nyerni. Az átvétel körülményeit magánban megbeszéljük...
(#) Zsolt2 válasza lazsi hozzászólására (») Szept 20, 2017 /
 
Az eszkoz tipusa ANENG B01, a 6000 a maximalis skalajat jelenti. ANENG B01 Pen Type Digital Multimeter Auto-Rang True RMS NCV 6000 Counts AC/DC Voltage Resistance Capacitance Temperature Tester Electronic Meter
(#) wbt válasza AMD hozzászólására (») Szept 20, 2017 /
 
Vagy átütést vizsgál 6000V-on. Az a krokodilcsipesz a tekercsen, ezért nem semmi.
Következő: »»   183 / 579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem