Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   156 / 649
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Csatoltam a képeket. Ez az összes, amit elhoztam. Vihető mind, egy piros és egy fekete CB kivételével. Átvételi pont XIV. kerület, Bosnyák tér mellett. Pénteken estig tudom tárolni, ami megmarad, szombaton reggel viszem a veszélyes hulladék lerakóba. Ha valakinek van lehetősége elhelyezni, természetesen elviheti.
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Még képek.
(#) Vacok hozzászólása Nov 4, 2017 /
 
Ingyen elvihető néhány használt villanyszerelési eszköz. 3db 10A kismegszakító, 5 db 16A kismegszakító, 8 modulos lakáselosztó és 4-5 földeletlen schneider classic konnektor. A kismegszakítók szerintem 4-5évesek lehetnek, szerintem működőképesek, korszerűsírés miatt lettek lecserélve. Átvehető a népliget és zugló vasútállomás között a villamos vonalán valamint a 7-esek vonalán a keleti és újpslota között.
(#) Gabó válasza Vacok hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Írok pü
(#) szevasz válasza Vacok hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia érdekelne ha az elődöm lemondja
(#) papus51 hozzászólása Nov 4, 2017 /
 
Ismerősöm édesapjának a gyűjteménye költözés miatt feleslegessé vált.
Ingyen elvihetők egyben régi zseb- és táskarádiók, televíziók.
Átvehető Besnyőn (M6 autópálya mellett, Bp-től 43 km) vasárnap délutánig.
Utána az egész megy a kukába.
Telefonos elérhetőséget érdeklődés esetén privátban adok.

Posta nem lehetséges.
A hozzászólás módosítva: Nov 4, 2017
(#) Remci válasza papus51 hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia!
Engem csak a rádiók érdekelnének, ha lehetséges a posta. Szoktam járni arra, Százhalombattára, de nem tudom mikor kell mennem legközelebb, sajnos.
(#) Robin2 válasza papus51 hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia, engem érdekelne, ha esetleg hétfő délelöttig eltolható az átvétel időpontja.
(#) papus51 válasza Robin2 hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia!
Rákérdezek.
(#) papus51 válasza Robin2 hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Telefonszám megy privátban.
(#) Frankye válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
A nagy központot, és egy kis központot (aminek megvan a kézibeszélője és a tárcsája) elvinnék, ha lehet. Írok privátot telefonszámmal.
(#) TreasureHunter válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
a nagy telefonok közül ha jól számolom 7 olyan van, aminek tárcsája, kagylója is megvan. Engem abból a 7-ből egyik érdekelne, ha posta megoldható, mivel sajnos nem igen megyek Pestre..
(#) NGY válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Akkor eddig érdeklődtek (remélem, nem hagytam ki senkit):

BarnaPili - két kagyló
TreasureHunter - központos készülék
Szikravadasz - központos készülék
antiktelefon - központos készülék és és bármi más
em - CB telefonok kagylók, központos készülék,
Frankye - nagy központ, kis központos készülék

Természetesen nem megkötés a lista, ha valaki többet és mást is vinne, amíg van belőle (= nem másét vinné), lehet. A fenti sorrendet viszont nem tudom én vezényelni, aki válogatni szeretne (szerintem kell is), mielőbb jöjjön.

Logisztika: nekem a jövő hét 8-20h között szinte bármikor jó, kb. egy órával indulás előtt telefonáljon, aki jönne. Telefonszámot privát üzenetben cseréljünk.
(#) NGY válasza TreasureHunter hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Postázást sajnos nem tudom vállalni. Annyit tudhatok segíteni, ha csak a tiéd marad meg, azt az egy darabot még egy darabig tárolom, amíg valahogy eljut hozzád. Még karácsony előtt .
(#) Szikravadasz válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia NGY!
Hétfőn el is vinném. Írtam privát.
Köszönöm, hogy idáig elhoztad.
Üdv, Zsolt
(#) TreasureHunter válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Rendben, kérlek tarts fent egy épet akkor nekem még egy ideig, és megpróbálom eljuttatni.

Illetve ha bármelyik fórumtárs aki megy a csomagért és később jön majd Szegedre, akkor elhozhatná az enyémet is, meghálálnám!
A hozzászólás módosítva: Nov 5, 2017
Moderátor által szerkesztve
(#) horváth lajos hozzászólása Nov 4, 2017 /
 
Szia! Eengem is érdekelne pár retro telefon. Pestre fel tudok menni. Üűdv: Llali
A hozzászólás módosítva: Nov 5, 2017
Moderátor által szerkesztve
(#) zolika60 válasza horváth lajos hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Miért nem használod a Válasz gombot nehezebben veszi észre így a bejegyzésed.
(#) NGY válasza horváth lajos hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Semmi akadálya. Adjunk pár napot a korábbi jelentkezőknek, szerintem csütörtök-péntek már jó lehet, itt írok majd, hogy mit lehet még elvinni.
(#) NGY válasza TreasureHunter hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Egyet kiválasztok holnap, és azt félreteszem.

Ha addig nem sikerül elvitetned, valamikor december közepe táján várható egy utam M5-M43-44 vonalon, ha ki tudsz jönni valamelyik csomóponthoz, ott is át tudom adni. De ez még feltételes mód.
(#) Jurij Dolgorukij válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Ha még aktuális, szívesen elvinném az összes készüléket!
(#) Jurij Dolgorukij válasza papus51 hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Üdv, televíziók érdekelnének, de kedd-szerda körülinél előbb nem járok arrafelé sajnos. Ha prolongálható valamelyest az átvétel, akkor privátban egyeztessünk! tisztelettel: _Jurij
(#) papus51 válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia!
Ment privát üzenet.
(#) antiktelefon válasza NGY hozzászólására (») Nov 4, 2017 /
 
Szia, írtam privátban a részletekről. Köszönöm, Máté.
(#) TreasureHunter válasza NGY hozzászólására (») Nov 5, 2017 /
 
O
A hozzászólás módosítva: Nov 5, 2017
Moderátor által szerkesztve
(#) wadember válasza em hozzászólására (») Nov 5, 2017 /
 
Szia! Postaköltség ellenében postáznád Miskolcra? Szoftver esetleg van hozzá?
(#) em válasza wadember hozzászólására (») Nov 5, 2017 /
 
Feltettem amim van róla ide: Bővebben: Link
Van szoftver is és régi elektoros cikk. Nézegesd meg.
Postázom, ha muszáj...

Linkhez használd légy szíves a "LINK" gombot!
A hozzászólás módosítva: Nov 5, 2017
Moderátor által szerkesztve
(#) wadember válasza em hozzászólására (») Nov 5, 2017 /
 
Szia köszi letöltöttem! Sajnos mostanában nem lesz utam pestre szóval ha elpostáznád az jó lenne szerintem egy sima borítékba belefér vagy kis dobozba. Privátban ha adsz számlaszámot és megnevezed a postaköltséget akkor előre elutalom! Privátban adom a címet! Magyar posta csomagautomatás cím lesz mivel ritkán vagyok itthon, meg olcsóbb is (890Ft). A feladás ugyanaz mint rendes csomag esetén csak 2 sorral több a címzés.
(#) NGY válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Nov 6, 2017 /
 
Elnézést, ezen valamiért átsiklottam. Amit ”horváth lajos”-nak írtam feljebb, akkor neked is áll.
(#) Remci válasza papus51 hozzászólására (») Nov 6, 2017 /
 
Nos, holnap délután megyek Százhalombattára és ha esetleg a rádiók még meglennének és nincs rájuk jelentkező, akkor érdekelne.
Következő: »»   156 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem