Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2822 / 3549
(#) nedudgi válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Van a könyvtárában egy ini fájl? Telepített, vagy egyből futtatható?
(#) jdani válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Nemigen értetted a kérdést..
(#) jdani válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Futtatható, van ini fájl.
(#) nedudgi válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Azt kellen megnézni. Esetleg átnevezni. Van bizonyíték rá, hogyy más nyelvet is tud? Van cirill font a gépen?
A hozzászólás módosítva: Dec 13, 2017
(#) jdani válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Én azt se bánom ha legalább oroszul írna, azt már megértem, de hülyeségeket ír.
(ez már egy lefordított diagnosztika program, csak épp a hibákat nem fordították le.)
(#) nedudgi válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
A hibákat el lehet menteni egy fájlba? Akkor a Notepad fontváltással megnézhető.
(#) jdani válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Hiába mentem, nincs abba semmi.
(#) nedudgi válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Üres, vagy olvashatatlan?
(#) jdani válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Üres.
(#) pjg válasza peti333 hozzászólására (») Dec 13, 2017 / 1
 
Ez nem így van. Egyszerűen nem terem annyi természetes gumi, amennyire szükség lenne. Ezért műanyaggal helyettesítik. Az meg hamar öregszik.
(#) nedudgi válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
A hibakódokat nem lehet megtalálni valami leírásban? Akár az eredeti orosz nyelvű is jó lehet.
(#) jdani válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Nemigen találtam... :/
(#) gernerakos válasza jdani hozzászólására (») Dec 13, 2017 /
 
Próbáld meg a nyelvek közé telepíteni az orosz nyelvet.
(#) jdani válasza gernerakos hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Az sem segített.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Dec 14, 2017 /
 
Üdv!
Itt az oldallal kapcsolatban is lehet észrevételt tenni?!
Így hogy az ember nem látja ki a moderátor, néha eléggé nehézzé tesz dolgokat.
Jelenleg törölve lett egy hirdetésem, mert 28 napon belül másodszor rakom fel, igen, mert az úriember köddé vált aki azt ígérte elviszi.
(#) Frankye válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Sajnálatos, de a szabályok mindenkire egységesen vonatkoznak. A szabályzat átdolgozása tervbe van véve, de ameddig ez nem történik meg, addig a szabályzat értelmében nincs mérlegelési lehetőség.
(#) Sanyesz5 válasza Frankye hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Köszönöm!

Láttam a másik topicban írtál, nem volt tervben hogy duplikálom a dolgot de sajnos nem tudom a hozzászólásomat törölni, illetve utólag vettem észre hogy van hozzá jobban passzoló hely.
Természetesen nem csak itt hirdetem az adott terméket de a remény hogy így karácsony előtt eladjam kicsit kisebb, egy felelőtlen vevő miatt.
Néha a kőbe vésett szabályok többet ártanak mint használnak, de hát ez nem demokrácia
(#) peti333 válasza pjg hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Nem egészen azért keverik a gumit minden adalékkal, mert kevés lenne belőle, hanem hogy jobb eredményeket érjenek el. A tiszta gumi nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amit egy modern abroncstól elvárnál.
(#) tbarath hozzászólása Dec 15, 2017 /
 
Gumikról volt itt szó: Bővebben: Link
A meghívott vendég elvileg eléggé hozzáértő, noha nem független.
(#) kameleon2 válasza tbarath hozzászólására (») Dec 15, 2017 /
 
Én csak egyet tudok. Hiába a 4x4 is, ha a nyári gumikat használok a csúszós utakon. Ez nem szakértői megnyilvánulás, csak tapasztalat. Nálunk, mivel hegyen lakom, ha nem tudok kiállni a házból, akkor rosszak a gumik, vagy esélytelen a közlekedés (mondjuk ónos eső miatt). Eddig ez csak régebben fordult elő, amikor nyári gumik voltak az autón. Igaz a disesel és az összkerék meghajtás is sokat segít, de észrevehető a különbség. Használtam téli gumit nyáron, de több volt az autó fogyasztása és jobban kopott. Szakértő ide, vagy oda. Téli gumival is lehet szívni, volt, hogy 5 terepjáró törte magát össze mellettem az úton, mert azt hitték a nagy autó mindentől megvéd. De a nagyobb tömeg, nagyobb lendülettel húz az árok felé is. Érdemes ilyenkor lassabban és óvatosabban közlekedni.
(#) nagym6 válasza kameleon2 hozzászólására (») Dec 15, 2017 /
 
Idézet:
„Hiába a 4x4 is, ha a nyári gumikat használok a csúszós utakon.”
Induláskor nagy segítség jégen, havon. Bőven lerajtolnak a 4x4 -esek indulásnál engem csak első hajtásnál. Persze kanyarban nagy gázadásnál kiszámíthatatlanabb, hogy eleje, vagy hátulja fog kipörögni, és kicsúszni.
(#) pucuka válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 15, 2017 /
 
5 évig hajtottam egy céges Daihatsu Ferozát, négyévszakos Michelin sárgumikkal. Egy élvezet volt Skoda, Dacia után. A gumin Z formájú minták voltak, középen felhasítva, cuppant még a jeges úton is. Valóban bárkit le lehetett rajtolni vele, egyszer egy 8 -as BMW -t idegesítettem fel a Múzeum körúton. Volt olyan, hogy a 61 -es úton berongyoltam vele olyan 100 körül egy derékszögű kanyarba, de megrázta magát, zárt az automata difi, és úgy jött ki a kanyarból, mint a cövek. Pedig már azt méregettem, hogy melyik két fa között megyek ki a mezőre. Felezővel az árvízvédelmi töltés oldalán is feljött.
Aztán mikor lejárt a Michelin, kaptam egy GoodYear -t, szintén négyévszakos sárgumit, de azzal egy ködös őszi napon majdnem letoltam egy Skodát a piros lámpánál, vissza is cseréltettem ugyanolyanra, mint az eredeti gyári.
Attól eltekintve, hogy kicsit pattogós volt (elöl torziós, hátul laprugó) én nagyon szerettem.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 16, 2017 /
 
Mitől van az, hogy ha bármely fórumba fel akarok tölteni egy képet az eredetihez képest 90 fokba elfordul és a feje tetejére áll vagy oldalról kell nézni?
(#) Epu2 válasza peti333 hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
Ez tévhit. Az abroncsokank szinte semmi közük a kaucsukhoz.
Mellesleg jegyzem meg, hogy szintetikus anyagból feltalálták már azt a gumiköpenyt, (elsősorban munkagépekre, de a tömegközlekedésben is megállná a helyét), ami tapadásilag talán nem jobb, de sokkal tartósabb és durdefekt esetén is megtartja a kormányozhatóságát. Igaz, ronda sárga és ezért "elfelejtették".
(#) nagym6 válasza Epu2 hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
Csak egy érdekesség, rengeteg korom van benne, ettől fekete. Régen voltam a gumifutózáshoz alapanyagot -gumi futófelületet- gyártó cégnél, ott az egész üzemterületen pár centi vastag korom volt. Kiugrottam a kocsiból, nagy koromfelhő lett. Kevés gyaloglás után fekete lett az ember gatya alatt is.
(#) Bakman válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
A telefonod csinálja a fesztivált.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 16, 2017 /
 
A téma offnak on, on-nak off. A múltkor kiírtam, hogy keresek egy szakit aki kioktat az adatlap olvasásból de a mai napig nem jelentkeztek így nem haladok.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
Jelen
(#) pucuka válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
Jelen
(#) jani1987 hozzászólása Dec 16, 2017 /
 
Pest kicsit messze van és ahhoz legalább egy teljes nap kellene mert vinném a bütykölni valót. Szóval egy komplett hétvége lenne hogy akkor meg is építenénk.
Következő: »»   2822 / 3549
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem