Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   765 / 966
(#) mateatek válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
(#) Gafly válasza mateatek hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Akkor jól eltrollodunk itt, mindenki nagy örömére
(#) Orbán József válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Mennyi a szabadkümüves itt...?
(#) mateatek válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Nem csak szóközzel működik.

kep1.jpg
    
(#) yulo5310 válasza Orbán József hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Főleg a most szabadult!
(#) Orbán József válasza yulo5310 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Ma már semmit sem őriznek alaposan...
Ezek megszöktek!
Fusson, ki merre lát!!!
(#) tothbela válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
Talán még emlékeztek arra a kis tamagocsi játékra amit életbe kellett tartani. Ha éhes volt akkor etetni, ha álmos, akkor altatni kellett. Kedves diákok azon versengtek, ki tudja a leghamarabb elpusztítani. Ezt látom most is. De ha ez esik jól.....
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Erre jönnek sorban a válaszok (semmi).
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Szárnyas válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
(#) proba válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Mostanság feltámadt, átment tojáslakóba
(#) tothbela válasza proba hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Lehetne ötvözni a Japán szexbabával. Azért az asszonnyal olyat nem merek csinálni aminek beláthatatlan a következménye. Gondolok itt arra, hogy amikor nagyon tetszik, ki veszem belőle az elemet hogy egy pár hétig úgy maradjon.

Nem ér perverz dolgokat gondolni, elég ha azt én magamban teszem!
(#) Orbán József hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
Szombat estére egy jó vicc:
Az imént kaptam HE értesítést, mi szerint jelszóváltoztatási kérelmet küldtem. Pedig nem.
Valaki nagyon szeret...engem...is.
Nőjön köröm...a szemére is.
(#) Zsombi13 hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
(#) Zsombi13 válasza Zsombi13 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Megerősítem! Lehet üreset csinálni!
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
5 elég
(#) Gafly hozzászólása Feb 4, 2018 / 1
 
(#) Szárnyas válasza Gafly hozzászólására (») Feb 4, 2018 /
 
(#) sonajkniz válasza Szárnyas hozzászólására (») Feb 4, 2018 / 1
 
Egy ilyen csurit beszerzek anyósomnak.
Ezzel elvitatkozhat egész nap.
(#) Szárnyas válasza sonajkniz hozzászólására (») Feb 4, 2018 /
 
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez valószínűleg nem az eredeti felvétel, hanem a valódi alá lettek bejátszva videóban hallható hangok. Az eredetije itt látható: Bővebben: Link Mondjuk még így is figyelemre méltó, ahogyan utánozni tudja ezeket a hangokat a madárka.
Szóval lehet, hogy nem lenne olyan interaktív a társalgás közte és az anyósod között, de meg kell hagyni, mint ötlet, nagyon eredeti.
(#) Bakman hozzászólása Feb 7, 2018 /
 
Hátha valakinek újdonság: Musicless Video: Elvis Presley. A csatornán van még pár mókás videó.
(#) tothbela hozzászólása Feb 8, 2018 / 2
 
Flash memória hiba////////////////..

Emlékeztet egy esetre. Egy kollégám először vett magának okos telefont, majd mutatta milyen szép. Minden gyönyörű, csak érdekes hogy a háttérképen van egy "díszítősor".
-Lacikám! ez a díszítősor csak a zárolási képernyőn van?
-Nem. Máshol is.
-Ha fotókat nézel akkor is?
-Akkor is. Mindig. Ez valami egyedi azonosító lehet?
-Nem Lacikám, hanem pixeles. Hány napja vetted a telót?
-Kettő.
-Akkor meló után gyorsan vidd vissza cserére. Három napig cseregarancia van rá. Addig kicserélik.
-Minek? teljesen jó. Amúgy meg nem pixeles, hanem androidos.
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Feb 8, 2018 / 1
 
Engem ez a hozzászólásod emlékeztet, amikor valaki azzal jött hozzám, hogy hol a frissen vett zsebszámológépének a billentyűzete, kijelzője, hogyan kell használni. 32000Ft. volt, biztosan előjön valami szuper módon. Igen előjön mondtam neki, semmi hókusz-pókusz, csak lehúztam a fedelét. Azt viszont nem tudom minek a drága számológép, ha már ezen fennakad.
Közben eszembe jutott, Texas TI83 gép volt.
A hozzászólás módosítva: Feb 8, 2018
(#) Massawa hozzászólása Feb 9, 2018 /
 
Az EU parlamentben ugy látszik megint unatkoznak, s igy áttekintették a téli meg a nyári idöátállást, annak elönyeit (nem sokat tudtak felsorolni) meg hátrányait és következményeit.

Egy képviselö mindjárt egy javaslattal állt elö. (Lehet, hogy már elöre elitta a farsangi tartalékait.)

Az egy ora átállás helyett fél orát javasolt.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Feb 10, 2018 / 1
 
A minap javítottam egy garázsnyitó vezérlést és szégyen, nem szégyen egy picit bevitt az erdőbe.
24Voltos rendszer és a relék voltak beégve, miután kicseréltem, próba (persze a panelt nem raktam vissza a helyére csak a kábeleket kötöttem be, itt csesztem el, de ez majd később)
Indításkor kellett volna csinálni egy le-föl nyitást, hogy a menetidőt betanulja, mivel nincs rajta végállás kapcsoló, csak mechanikus ütköző.
Picit furcsálltam is a dolgot, mert a motorhoz (ablaktörlő) nem ment semmi jeladó vagy valami referencia jeladó, szóval honnan tudja a vezérlés hol tart a dolog??
Na jó, ezt be tudtam annak, hogy biztos atomgagyi és ezt is kispórolták.

Szóval, induláskor csinált 1-1-1 másodperc föl-le-föl mozdulatot, majd megállt, na, mondom biztos valami gixer még van, nem szórakoztam, levettem egy vadi újat és elkezdtem összahasonlítani, nincs semmi külömbség... hmmm, mondom, közbe kipróbáltam az újat, persze kivett panellal, az is ezt csinálja...

Hát ez nem igaz, elcsesztem, levettem megint egy újat, kipróbálom, az jó, kiveszem a panelt, átrakom a használtba (persze itt se raktam a helyére) ott se jó

Hát mondom, biztos a motor hibás és eltárol valami hülyeséget az epromjába.
Eprom törlés (1 órás meló)
Semmi eredmény.
Miután az asztalon már 3db működésképtelen motor volt addig próbálgattam amíg az egyiknek helyére csúszott a panelja és csoda történt.

A megoldás az volt, hogy a kispóroltnak hitt fordulatszám jeladó nagyon is ott volt, a motor tengelyébe épített mágnes az alá becsúsztatott panelen nem csak a rádió vevő áramköre volt hanem egy hall jeladó is.
(#) wbt válasza Massawa hozzászólására (») Feb 10, 2018 / 2
 
Csak úgy eszembe jutott, sokszor merül fel az átállítás kezelése a programokban. Mire szegény SW-es megírja, addigra eltörlik...vagy 30 perces lesz...vagy 28.7perces Na, óra:
- meló közben rápillant kijelzőre, jaj, 18.40. Elkések. Autóval kiáll, kapu csuk...de hát nekem nincs is digitális órám. Ki állította be a tápegységemet 18.40V-ra??? (bár már taxiban is volt, hogy a fuvar végén kijelző: 48. Ohh, itt egy 50-es, köszönöm. "az a CB csatornaszáma, a másik kijelzőt tessék figyelni". Azt hiszem hülyülök.
(#) sonajkniz hozzászólása Feb 12, 2018 / 1
 
Ez súlyos!
A szó átvitt, és valós értelmében egyaránt.
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2018
(#) Epu2 válasza Massawa hozzászólására (») Feb 13, 2018 /
 
Vicces, de nem. A fél óra köztes idő, amit állandóra állítva meg van a téli és nyári előnyének fele, meg a hátrányának is. De az előny egy pindurkával több. Nem kell állítgatni az órát, ha csak nem keletkínai.
(#) cupika97 válasza sonajkniz hozzászólására (») Feb 14, 2018 /
 
Az összes videójában ugyan az énekli? Ez beteg.
(#) Orbán József hozzászólása Feb 15, 2018 / 6
 
Nem is tudom, miért jut eszembe most. Illetve miért csak néha jut eszembe. Hiszen ez egy olyan állandó, mint bármelyik fizikai, matematikai tétel:

Dante a 8.teraszra érkezik, számtalan fortyogó üstből kiáltoznak a kárhozott lelkekek. Az üstök körül népes ördögcsapat, taszigálják vissza a kimászni vágyókat.
Ám az egyik üstnél nincs őrség, pedig, ha lehet, még zsúfoltabb a többinél is.
- Ez hogyan lehet? Hiszen elszabadulhatnának! - morfondírozik
- Azok a magyarok! Ha bármelyik kimászna, a többiek visszahúzzák... - kapja a választ.
(#) Frankye válasza Orbán József hozzászólására (») Feb 15, 2018 /
 
No igen, nagy igazság... Ez a klasszikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is!"-hozzáállás.
Következő: »»   765 / 966
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem