Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   149 / 172
(#) borvendeg hozzászólása Feb 5, 2018 /
 
Szuiasztok!
A magyarokamarson versenyt láttam szponzoráljátok. Ha lehet olyat kérni akkor a webshopban hozzatok létre egy olyan "terméket" amiben a MAM-os egységcsomag van. Szerintem aki komolyan gondolja versenyző is megveszi illetve a "véndiák" kategóriában sokan szeretnénk indulni.
(#) Moderátor hozzászólása Sanyesz5 hozzászólására (») Feb 7, 2018
 
Egy kérdést csak egy helyre teszünk fel!
(#) csapeter hozzászólása Feb 20, 2018 /
 
Sziasztok!
A LED-eknél a "L-934LGD 2mA" a leírásában 2mA míg alatta a táblázatban 20mA van írva, légyszives javítsátok. Köszi: Péter!
(#) Topi válasza csapeter hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
Köszi! Javítva. A LED 2mA-es.
(#) Droot hozzászólása Feb 20, 2018 /
 
Sziasztok!

Ennek a kategóriának a termékeinek ki a beszállítója?
Azért kérdezném, mert >70%-a e-Bay-ről és Aliexpress-ről ismerős.
(#) Topi válasza Droot hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
Szia!

A termékek a nagy beszerzési mennyiségek miatt közvetlenül távolkeleti gyártójuktól vagy EU-ban gyártott termékek esetén azok disztribútoroktól származnak.
Természetesen nem ebayről vagy aliexpressről.
(#) csapeter válasza Topi hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Köszönöm! Sejtettem, mivel a mellette (alatta) lévő sárga LED is 2mA így erre tippeltem.
(#) pikta hozzászólása Feb 22, 2018 /
 
Sziasztok!
Az alábbi típusú reed-et keresném vagy amivel helyettesíthető lenne: Meder MK14 1B90C
A helyettesítésnél a lényeg, hogy az átmérő max 4mm.
Köszönöm a segítséget.

Üdv.
(#) kapcsrajz hozzászólása Márc 2, 2018 /
 
Sziasztok !

Ilyen (JS1-48V-FT ) relét keresnék 48V DC tekercsel: Bővebben: Link Az termékismertető szerint jó is nekem: Coil Voltage: 48VDC. De a magyar leírás szerint a tekercse DC 12 V-os. Nekem a 48 V-os kellene, akkor ez az ?
Köszönöm.
(#) proli007 hozzászólása Márc 3, 2018 /
 
Hello! Ezt a relét szerettem volna ajánlani valakinek, de adatlap mellékelve nincs, a szöveg és táblázat között antagonisztikus ellentétek vannak.
A képen egy 12V-os van (nem ez a gond), ott 90ohm a tekercs ellenállása, a 24V-nál már 360ohm van írva. Ez helytálló? A lábak mellett, mint ha polaritás is meg lenne jelölve. Ezek szerint beépített védő dióda is van benne?
Köszi..
(#) Hp41C hozzászólása Márc 15, 2018 /
 
Az alábbi termékeknél kérem pontosítani a következőket:
- SK10 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- Pozitív 20/200 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- Transparent 21 termékhez mellékelt link nehezen érthető nyelvű leírásra mutat. Ez angol nyelvű.
- 110-MIX 1x0,04 10x10m egyeres vezetéknél melyik keresztmetszet a valódi: 0,04mm2 ahogy a címben van vagy a keresztmetszet rovatban levő 0,14mm2?
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2018
(#) nedudgi válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 15, 2018 /
 
Valamint egy elütés az utolsónál:
"barnam szürke" színt emleget a leírás.
(#) Ivan93 hozzászólása Ápr 24, 2018 /
 
Sziasztok!
A HESTORE tech-csapatnak milyen email címen lehetne írni?
Nem tudom, egyedi hiba-e, de a rendelés leadásánál nem tudom a számlázási adatokat módosítani, egy régebbi cím és név van benne (cég). Új címet tudok rögzíteni, de kiválasztani vagy törölni nem tudok. A közleménybe mindig beírom a megfelelőt, de így az ügyintézőknek kell mindig kijavítani.
Tippeket, segítséget előre is köszönöm!
(#) Bakman válasza Ivan93 hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Ott van az oldalukon: Elérhetőségek.
(#) Ivan93 válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 24, 2018 /
 
Köszi, azt hittem az csak a rendelésekkel kapcsolatos cím. Írok arra a címre.
(#) Helios hozzászólása Ápr 30, 2018 /
 
Üdv!

Termékkel kapcsolatos problémákkal is az Ügyfélszolgálatot kell keresnem?
(#) rascal válasza Helios hozzászólására (») Ápr 30, 2018 /
 
Igen.
(#) Attila86 hozzászólása Máj 8, 2018 /
 
Na mi a hiba a képen?
(#) Udvari Zsombor válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 8, 2018 / 1
 
Az hogy a zacskó szerint LED világításos a billentyűzet de a valóságban nem az?
(#) Attila86 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Talált! Ez egy tök más billentyűzet.
(#) Topi válasza Attila86 hozzászólására (») Máj 9, 2018 /
 
Ha csak nem LED keresés közösségi programot szeretnél szervezni, szerintem egyszerűbb ha az ügyfélszolgálatnak írsz, mert ez a topik egészen másról szól.

Ahogy a topik fejléce is tartalmazza, ügyfélszolgálatnak szóló ügyeket az ügyfélszolgálatnak címezz.
(#) sany hozzászólása Máj 29, 2018 /
 
Sziasztok!
Ha egy termék nincs készleten, illetve kifutottként szerepel, akkor azt egyáltalán nem lehet megrendelni? Köszönöm a választ!
(#) Bakman válasza sany hozzászólására (») Máj 30, 2018 /
 
Ahogy én tudom:
Kifutott: annyit lehet belőle rendelni, amennyi a készlet, többet nem.
Nincs készleten: Rendelés esetén beszerzik.

Legalábbis így tűnik logikusnak.
(#) Topi válasza sany hozzászólására (») Máj 30, 2018 / 1
 
Bakman válaszát annyival egészíteném ki, hogy a Kifutott állapotba elsődlegesen akkor kerül már tétel, ha a raktárkészlete is 0.
Ha egy tételt például a gyártó úgy jelez, hogy megszűnik, akkor ilyenkor "Utolsó darabok" állapotba kerül. Ez az igazi "amíg a készlet tart" státusz. Utána válik a cikk kifutottá.

Ha esetleg olyan cikket keresel, ami már kifutott és szükséged lenne rá, akkor érdemes felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, mert ha nincs is jelölve hivatalos helyettesítő, sokszor rendelkezésre áll nem pontosan egyforma helyettesítő terméke, de alternatívája.

Nincs készlet: Olyan állapot, mely vagy átmeneti készlethiányos (épp kifogyott), vagy ha a termék jellege olyan, akkor csak megrendelésre szállított.
(#) Kovidivi hozzászólása Jún 30, 2018 /
 
Sziasztok.
Ha a tranzisztorok/Fetek-nél szűrést végzek, a teljesítménynél 366W a maximális érték, miközben az IRFP90N20PBF 580W-os értékkel rendelkezik.
(#) proli007 hozzászólása Jún 30, 2018 /
 
Hello! Érdekes, ha én keresek (vagy nevezek meg) egy alkatrészt, majd átváltok nettó árról bruttóra, akkor újra ki kell keresnek az alkatrészt, mert "eltűnik". Ha ugyan ezt teszem az alsó reklám sorban az eszközre kattintva, akkor megváltozik az ár, és megmarad az eszköz is.
Nem lenne lehetséges, esetleg a profilomban megadni, hogy eleve a bruttó ár legyen beállítva és ne legyen szükség állandó állítgatásra? Mert szerintem eleve valaki vagy bruttó vagy nettó áron vásárol vagy "érdeklődik"..
Köszönettel!
(#) Ivan93 válasza proli007 hozzászólására (») Jún 30, 2018 /
 
Ezt én is tapasztalom. A profilodban be lehet állítani az alapértelmezésnek a bruttó-t, de csak akkor működik, ha be vagy jelentkezve. A szűrés megőrzésére én azt a trükköt alkalmazom, hogy megnyitok egy terméket, ott állítom át bruttóra, majd visszalépek a listához.
(#) proli007 válasza Ivan93 hozzászólására (») Jún 30, 2018 /
 
Köszi, ügyes..
(#) Ivan93 válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 1, 2018 / 1
 
Én 90°-os csatlakozó helyett egyeneset kaptam. Sajnos mindkét oldalról be kell forrasztanom, de az egyenessel ez nem megy. Nem a 160 forintot sajnálom amibe a 4db kerül, hanem azt a pár órát amit majd buszoznom kell az újakért.
(#) zamatőr hozzászólása Júl 4, 2018 /
 
Üdv!
Az ICL 7660 és az ICL 7660S leírásában a tápfeszültség tévesen van megadva- az adatlapon helyesen.
Következő: »»   149 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem