Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   134 / 146
(#) rockersrac hozzászólása Dec 16, 2017 /
 
Valakinek van régi(leginkább az Ipari szakkönyvtár kiadásában készültek érdekelnek, de más hasonló színvonalú könyv is érdekel) elektronikával foglalkozó könyve? Elektronikai technikusnak tanulunk párommal, és a régi könyvekben sokkal jobban meg van fogalmazva minden, mint a mai kiadásokban. (Remélem nem minősül hirdetésnek, és maradhat)
(#) elektroncso válasza rockersrac hozzászólására (») Dec 16, 2017 /
 
Én két könyvcímmel tudok segíteni, próbáld meg őket beszerezni (pl. én antikváriumokban szokom a szakkönyveket venni).
1. Herpy Miklós-Analóg integrált áramkörök - Jó könyv, mint a címe mutassa analóg IC-ket tárgyal részletesen, főleg műveleti erősítőket, belső kapcsolásukat stb.
2. S. Tóth Ferenc-Rádió és televízió műszaki alapismeretek kézikönyve - Hatalmas mű, majd 850 oldal, részletes, kitér mindenre. A televíziós része elavult, de a legnagyobb része ma is aktuális (lévén az elektronika alapjai nem változnak). Persze azóta sokat fejlődött a félvezetőipar.
(#) gyuszo hozzászólása Feb 16, 2018 /
 
"Puskás" börze Február 24. szombat + nosztalgia Budapest, Gyáli 22. (bejárat a Zombori utcából)
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2018
(#) granpa hozzászólása Márc 8, 2018 /
 
A következő: Vasárnap, márc. 11-én! El ne nézzétek!
(#) rockersrac válasza granpa hozzászólására (») Márc 8, 2018 /
 
Erre most úgy néz ki hogy hosszú idő után ki tudok látogatni.
(#) rockersrac hozzászólása Márc 13, 2018 /
 
Sziasztok! Nem ismeri valaki esetleg azt az eladót, aki a börzén a lépcsővel szembeni teremben szokott árulni? Ledes refiket, kézi ledes lámpákat, autós cuccokat stb árulnak. Vettem tőle egy pendriveot, ami sajnos csak csomagolásilag kingston, valójában csak valami hamisítvány! Usb 2 csatolófelület(nyoma nincs a 3.0 usb-nek rajta) plusz a fém csatlakozófelületről hiányzik a lézeres gravírozás, és a gép is csak usb eszközként mutatja, nem Kingston Datatravelernek! Szeretném mihamarabb a pénzem visszakérni tőle, ugyanis nem mondta hogy ez nem eredeti kingston pendrive...
(#) Gafly válasza rockersrac hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Minden börzén ott van családostól, tehát:
Következő börzére ismét elmész és jól orrbavered
Vagy loholhatsz Szlovákiáig, ha nem győzöd kivárni a következő börzét
Márkás terméket inkább Médiamarkt-ban vegyél, ott számla ellenében reklamálhatsz...

Mondanám, hogy én még amit nála vásároltam, azzal nem volt gondom: Értsd ár/érték arány
Kollégám hozott Kínából ajándékba Rolex órát. Édességboltban vette, nem tudta otthagyni annyiért
(#) rockersrac válasza Gafly hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Márkás cuccot lehet inkább Norbiéktól(Itmedia) veszek. Náluk nem kamu az árult cucc.
(#) granpa válasza rockersrac hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Ne mérgelődj, árt a teljesítőképességnek, aztán ketten mérgelődtök. Legközelebb visszaadod neki, és passz.
(#) Triger válasza rockersrac hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Gondolom az, hogy esetleg olcsóbb volt, mint egy eredeti Kingston, fel se tűnt.
A másik, általad említett "bolt"-tól vettem vagy ötféle teljesítmény ledet. Egyik sem tudja azt, amit teljesítményként megadnak rájuk. Semmi más, mint egy kinai továbbértékesítő, kamu cuccokal. Az általuk kiadott számla meg egy vicc.
(#) granpa válasza Triger hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Nem tudom, jársz-e a börzére, de ott lehet eredetit (jót) venni olcsóbban. Persze lehet árában is.
(#) Triger válasza granpa hozzászólására (») Márc 13, 2018 /
 
Járok. De az összes ilyen hely tudjuk miről szól. Számla, garancia, miegymás. Nincs is ezzel gond, nem a helynek szól a dolog, hanem "a nem eredetit adtak, vissza a pénzemet" dolognak.
A hozzászólás módosítva: Márc 13, 2018
(#) CIROKL hozzászólása Máj 1, 2018 /
 
Ne feledjétek ma Lőrinci !
(#) madzagos válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 1, 2018 /
 
Csak ne volna olyan messze!
(#) Gafly válasza madzagos hozzászólására (») Máj 1, 2018 /
 
Hát igen. Én is gondolkoztam rajta, de egyedül a fenének sincs kedve elmenni...
(#) andogeri válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 2, 2018 /
 
Voltam Lőrinciben, jó buli volt! Olyan, mint a Puskás, csak nincs ájer.
(#) Gafly válasza andogeri hozzászólására (») Máj 2, 2018 /
 
Akkor azt még nem szántják.
(#) l48 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 2, 2018 /
 
Akkor most lesz az idén Burabú vagy sem?
(#) Gafly válasza l48 hozzászólására (») Máj 2, 2018 /
 
Átjött a kérdés lényege
A hozzászólás módosítva: Máj 2, 2018
(#) andogeri válasza l48 hozzászólására (») Máj 2, 2018 / 1
 
Lesz!

Másik fórumról loptam az infót!


"BURABU 2018. június 08-09. A találkozó nem az eddigi csepeli helyszínen lesz, hanem Kőbányán. Cím: Bp. X. ker. Bánya u. 32. A terület egy használaton kívüli iskola. Asztal, pad kölcsönzésére nincs lehetőség. A részletekről folyamatos tájékoztatás a http://www.radiovilag.hu/burabu honlapon található."
(#) Gafly válasza andogeri hozzászólására (») Máj 2, 2018 /
 
Préntek/szombat?
(#) l48 válasza andogeri hozzászólására (») Máj 3, 2018 /
 
Köszi!
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Máj 3, 2018 /
 
Főleg szombat; a látogatóknak, börzézőknek.
(#) weend hozzászólása Máj 11, 2018 /
 
Puskás börze 13.-án vasárnap, nosztalgiásokkal karöltve.
(#) ha6qt válasza weend hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Mi az az ideális korai időpont amikor már / még érdemes kimenni vevőként? A Nyugati pályaudvartól van bevált, és gyors útvonalatok?
(#) bakos13gab válasza ha6qt hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nagy fogásra már nem kell számítani. Egyébként már 7-től érdemes kinn lenni. HA van valami jóság, az hamar elkel. 1-es villamossal el lehet menni a Népliget megálló utáni első megállóig és onnan begyalogolni. Jobbat nem nagyon tudok. Esetleg a 3-as metró és az ecseri útnjál átszállsz a 181-es vagy valami hasonló buszra. Az éppen a suli mellett tesz le )Merényi Gyula kórház megálló)
(#) Triger válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Sosem értettem mire jó ez a korai kezdés. Gondolom haza kell érni ebédre
(#) gernerakos válasza ha6qt hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
M3-mas metró (vagyis a pótlója) népligetig, onnan vagy séta vagy 1 megálló az 1 es vilivel buda felé.
(#) Gafly válasza Triger hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Ha azt nézed szempontként, hogy:
- Árulsz, akkor helyet kell találni és kipakolni,
- Ha vásárolni akarsz, akkor elfogy.
Mindkettőre igaz, hogy utána még heti bevásárlást megcsinálni, ebédet megfőzni, stb...
Aki meg lusta/nem tud angolul, az dögöljön meg
Van aki négykor kel, hogy felérjen és délig marad. Előttük meg tiszteletem
(#) Gafly válasza gernerakos hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Dél felől ugyancsak a 1-es villamos javallott.
Következő: »»   134 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem