Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   187 / 652
(#) Szasza9668 válasza szikorapéter hozzászólására (») Márc 28, 2018 /
 
100 éves Legrand din sinre pattintható 1500w. 0-10v. A háza nincs meg csak a bele. Újonnan egy fél havi fizetés az ára. Van egy ref. száma is 03662.
A hozzászólás módosítva: Márc 28, 2018
(#) szikorapéter válasza Szasza9668 hozzászólására (») Márc 28, 2018 /
 
Foxpost is jó neked? Bár jöhet simával is. A többit privátban .
(#) Szasza9668 válasza szikorapéter hozzászólására (») Márc 28, 2018 /
 
Jó a róka is. Mindegy nekem.
(#) bbb válasza Szasza9668 hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szasza9668!

Viheted április közepén is. Írtam privátot.
(#) tbarath hozzászólása Márc 29, 2018 / 4
 
Sziasztok,

A cégnél van pár dolog ami menne a szelektívbe, de hátha érdekel valakit.

1. Monitor: 17-es TFT-k (LG Flatron 1280x1024) közül néhány meghibásodott. A hibajelenség az, hogy látszólag bekapcsol de nem ad képet, esetleg bekapcsol de 1 másodperc múlva elmegy a kép. Vannak olyanok is amik több próbálkozás után végül adnak képet. Szerintem táphiba, legalábbis egy ilyet szétborítottam és vannak szép púpos elkók a tápjában. A kisebb elkók komplett cseréje párszáz Ft lehet, a párszáz Voltos nagyot remélhetőleg nem kell cserélni, az egy ezres körül van. Persze nem állítom hogy ez a hiba, a hibajelenség fentebb olvasható. Van 6-8 ilyen monitor.

2. PC "szerintem nem túl vacak" kategória: HP gépek (500B MT, Pro 6000), valamilyen Celeron proci, 1-2G DDR3, 160-320G SATA, optika (jellemzően DVDRW) - egészen használható gép (egy SSD-vel ilyet raktam össze édesapámnak), pár darab van belőle.

3. PC "vacak" kategória: HP (dx2200, dx2300), valamilyen Celeron, 256-1024 MB DDR2, 80-160G SATA, optika (jellemzően DVDRW) - ezt használatra nem ajánlom, leginkább bontani, sokrétegű nyákforrasztást tanulni, ilyesmire. Pár darab ebből is van.

A PC-k működtek amikor le lettek cserélve OS váltás miatt, de garanciát nem vállalok rá, a monitorok ugye hibásak. Minden legalább 3+ évet mindegyik ment irodai környezetben. A fenti mennyiségektől lehet több, mert sajnos egy hirtelen "kell a hely most" akciónak áldozatul esett a rend, de amúgy is át kell nézni a dolgokat előbb-utóbb. A jobb PC-kért elvileg bejelentkezhetnek kollegák, ők nyilván előnyt élveznek, bár szerintem akinek kellett az már vitt.

Ha valakit valami érdekel, akkor jelezze vagy itt vagy privátban. Ha többet vinne valamiből, akkor azt is írja meg, hogy mennyi a minimum ami érdekli, és ha több kategória is érdekelné akkor prioritást is kérnék. (Túljelentkezés esetén igyekszem minél több embernek adni valamit.)
Nem bontok se PC-t se monitort, mindegyik komplett állapotban vihető.
Átvétel csak személyesen, Bp. 9. kerület, előre egyeztett időben. A jövő héten szinte biztosan nem tudok majd ezzel foglalkozni, reálisan április második hetétől. (PC-k esetében szükséges lesz egy vinyótörlés, monitoroknál egy gyors tesztelés is, ennek sajnos van valamennyi időigénye.)

Túljelentkezés esetén a Skori által felvetett sorsolást fogom alkalmazni.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2018
(#) jucsaba válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Én egy pc-re beneveznék a jobbak kategriából.
Köszi
(#) feccus válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia!
A 2. érdekelne .
(#) Botond08 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia!
Én is vinnék a jobb gépekből.
Üdv:Botond
(#) forma3 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Ha a monitorok egyformák, akkor elvinném őket
(#) jucsaba válasza jucsaba hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Esetleg ha valaki a fuvarban tudna segíteni Oroszlányba megköszönném .
(#) Szasza9668 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia! A monitorok és a pc-k is érdekelnének. Amennyi jut annyit kérek. Szállítást megoldom teherautóba belefér.
Köszönöm
(#) Temela válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Üdv!

A 2. pontban lévő(k)re jelentkeznék.

Köszi.
(#) erzsé válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia! Ha az 1-es és a 2-es tételből jutna, akkor jelentkezek 1-1 darabra.
Köszi!
(#) janigel válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Üdv tbarath !
Egy db. engem is érdekelne a 2. "nem túl vacak" kategóriából.
(#) xxxyyy hozzászólása Márc 29, 2018 /
 
Sziasztok

A HP500B gépből filléres proci upgrade-el használható gépet tudtok csinálni, de arra számítsatok, hogy a RAM típusára elég finnyás.
(#) Jurij Dolgorukij válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 2 / 1
 
Üdv, szívesen vállalom a "teljes műszaki lomtalanítást"! Ha oké a dolog, írj privátot, és egyeztetünk! Köszönöm!
(#) Szasza9668 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Bocsánat! Pc-ről lemondanék. Inkább a monitorok érdekelnének. Minimum egy darab de ha jut több elviszem. Nem baj ha nem működnek, tudok hozzá vezérlő panelt kreálni.

Köszönöm!
(#) Gerzson70 válasza Gerzson70 hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Elkelt.
(#) Gery78 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia!
A "szerintem nem túl vacak" gépekből egyet én is kérnék szépen. A IX. kerületben lakom, el tudok menni érte.
Előre is köszi.
(#) krauszkrisztian válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 2 /
 
Vinnék egy jobb gépet, és egy rosszabbat, ha lehet.
(#) Poli válasza tbarath hozzászólására (») Márc 29, 2018 /
 
Szia!

Egy darab Monitort elhoznék, ha jut.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2018
(#) Szasza9668 hozzászólása Márc 29, 2018 /
 
Sziasztok!

Linsys router táp 12vdc 500mA működik de a dc csatija nincs meg. ha érdekel valakit.
bp 12. krületből vihető.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2018
(#) Szasza9668 hozzászólása Márc 30, 2018 /
 
Nos. Ez remek. Megint tanultam valamit. Használni kell a print screen-t!
(#) Szasza9668 hozzászólása Márc 30, 2018 /
 
Krauszkrisztián neve mellett az a hópihe szerű valami az mit jelent?
(#) nedudgi válasza Szasza9668 hozzászólására (») Márc 30, 2018 /
 
Ha lenne egered, akkor odamutatva elolvashatnád, hogy "némítva van, a szabályok súlyos megsértése miatt."
A hozzászólás módosítva: Márc 30, 2018
(#) troby hozzászólása Márc 30, 2018 /
 
Helló, ingyen elvihető kettő 12v os tápegység egy egyik késes a másikra tenni kell új kábelt. Postázni nem szeretném, személyesen a 13. Kerületben a Dózsa György útni metró megállóban átvehető.
(#) afp válasza tbarath hozzászólására (») Márc 30, 2018 /
 
Szia!

Egy-egy pc-t elvinnék a 2-es és a 3-as pontból.

Üdv és köszi a felajánlást:
AFP
(#) vatti65 válasza troby hozzászólására (») Márc 30, 2018 /
 
Szia!
Érdekel, ha keddi átvétel megfelel.
Üdv: Attila
(#) vatti65 válasza tbarath hozzászólására (») Márc 30, 2018 /
 
Szia!
Ha netán még marad egy monitor jelentkezem rá én is.
Üdv...
(#) troby válasza vatti65 hozzászólására (») Márc 30, 2018 /
 
Szia,
Jó a kedd nekem is de csak esti órákban kb. 6-7 től. Mind kettőt eltudod vinni?
Következő: »»   187 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem