Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Androidos okos telefonok
 
Témaindító: Igi13, idő: Feb 26, 2012
Lapozás: OK   35 / 58
(#) RoliNyh válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Júl 16, 2018 /
 
Keress valakit, akinek ilyen telefonja van, és kérd meg, hogy mentse le neked a ROM -ot SD kártyára.
(Ezt igazából neked kellett volna elkövetned, még mielőtt belefogtál volna az új ROM feltelepítésébe.)
Máskülönben nem nagyon fogsz találni, hacsak nincs szerencséd. Esetleg gyártó oldalán...
A hozzászólás módosítva: Júl 16, 2018
(#) renegat1 válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Júl 16, 2018 /
 
Szia! Itt találsz: Rom
(#) pana-papa hozzászólása Júl 16, 2018 /
 
Üdv minden hozzáértőnek!
Évek óta hempereg egy Samsung 7275R a fiókban Android 4.2.2 op rendszerrel. Kitaláltam, hogy GPS-t csinálok belőle, rátöltöttem egy iGo-t és egy Startup Managert, amivel elértem, hogy boot-olás után automatikusan betöltse a navi progit és mint PNA működjön.
Kérdésem: a Startup Manager programban a gyorsabb boot-olás érdekében mely alkalmazásokat kell meghagynom, hogy a rendszer még működésképes legyen? A válaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Papa-papa
(#) krauszkrisztian14 válasza renegat1 hozzászólására (») Júl 16, 2018 /
 
És ennél fogok tudni beállítani magyar nyelvet?
Most tettem egyet rá, de azon nincsen magyar nyelvbeállítási funkció.
(#) krauszkrisztian14 válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 16, 2018 /
 
A ROM-ot hogyan lehet lementeni?
(#) RoliNyh válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Júl 16, 2018 /
 
Android ROM dump...
Valahogy így.

Keresőkifejezések.: android ROM dump, android ROM backup, android ROM save...
A hozzászólás módosítva: Júl 16, 2018
(#) RoliNyh hozzászólása Júl 18, 2018 /
 
Reggelt!

5.1-es androidos telóra kellene nekem java futtatói környezet. Tehát van egy *.jnlp fájl, amit futtatni kellene. Néztem a storeban de van vagy 20 féle program, ami javához kapcsolódik. A bajom az, hogy nem tudom melyíket kellene telepítenem. Olyan kellene, ami alapból társítja is a futtatható alkalmazások kiterjesztését. Köszi...
(#) david10 válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 18, 2018 / 1
 
Szia,
Kb. 1 éve én is kerestem a megoldását, de sajnos Androidon nem lehet futtatni.
Bővebben: Link
Egyedüli megoldás az volt, hogy egy számítógépet 24/7-ben járatni.
(#) RoliNyh válasza david10 hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Pfffff ilyen szívást, a pha ki van már ettől a sok szemét platformfüggetlen programozási nyelvtől.
Még jó, hogy kitalálta valamelyík eszement.
(#) RoliNyh hozzászólása Júl 18, 2018 /
 
Most volna egy másik kérdés akkor. Van az aliexpressnek az alkalmazása szintén androidra. A háttérben fut, de elegem van már belőle. Szóval próbáltam párszor már leállítani a beállításoknál, de mindig újraindul. Szóval kellene valami olyan szoft, mint winen az msconfig, ahol végleg le lehetne állítani a háttérben futó szolgáltatásokat. Letiltani nem akarom, mert szoktam használni. Szóval kellene valami app amiben bármikor le tudom állítani a nem kívánt szolgáltatásokat...
(#) Elektro.on válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 18, 2018 / 1
 
Szia!
Esetleg ezt próbáld meg.: Bővebben: Link
(#) david10 válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
A Javát azt alapból nagyon utálom, 2013-ban kiadott verziót kell használjak PC-n hála a sok biztonsági funkcióknak, amik lehetetlenné teszik az újabb Javák használatát.
(#) RoliNyh válasza Elektro.on hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Letöltöttem, kipróbálom. Meglátom mennyire hatásos, köszi...
(#) pipi válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Hali!
Mi a baj vele?
Én az alis appban kikapcsolgattam az értesítéseket, és semmi bajom vele...
(#) RoliNyh válasza pipi hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Hiába lépek ki az alkalmazásból, állandóan újraindul, fogyasztva ezzel az erőforrást, akkumlátort...
Közbe megnéztem, le vannak tiltva az értesítések, nem ez a bajom.
Hanem az, hogy az alkalmazás állandóan fut a háttérben, még most is...
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2018
(#) RoliNyh válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 21, 2018 /
 
Sajnos ez nem nyert hangszórót, hiába próbáltam ki, és ki is írja, hogy le van állítva, de mégsem.

Továbbra is keresek olyan android alkalmazást, ami a háttérben futó folyamatokat és szolgáltatásokat képes kikapcsolni/letiltani mindaddig, amíg újból nem engedélyezem manuálisan...
(#) Udvari Zsombor válasza david10 hozzászólására (») Júl 21, 2018 /
 
Nyilván nézőpont kérdése, de én múlt héten voltam valahol ahol egész héten JavaScript környezetben programoztunk! Ráadásul feltételezem hogy ott (egyetem) újabb Java van minden gépen!
(#) david10 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 21, 2018 /
 
Majd ha autóipari programok telepítésével is fogol foglalkozni akkor meglátod, hogy miről beszélek .
A hozzászólás módosítva: Júl 21, 2018
(#) david10 hozzászólása Júl 25, 2018 /
 
Sziasztok,
Valakinek van-e egy olyan Android 4.1-es telefonja 320x480-as képernyőfelbontással, amiről tudna készíteni egy screenshot-ot, amelyiken látszanak a billentyüzeten a számok 0-9-ig?
A választ előre is köszönöm!
(#) gerleimarci válasza david10 hozzászólására (») Júl 26, 2018 / 1
 
Ez elég fura kérés.
Szerintem keress valami emulátort.
(#) david10 válasza gerleimarci hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Köszönöm a válaszodat!
Jó ötletet adtál, bár egy kis időbe beletelik egy emulátort feltelepíteni.
A billentyűzet összes többi betüjét már megtaláltam screenshot-okban, már csak a számok hiányoznak, gondoltam ha valaki használ még ilyen telefont, akkor eltudná küldeni, ha nem, akkor marad az emulátor.
(#) gerleimarci válasza david10 hozzászólására (») Júl 26, 2018 / 1
 
Vagy egyéb ötlet.
(#) Macsek71 válasza david10 hozzászólására (») Júl 26, 2018 / 1
 
4.4.2 használok

Tud egyáltalán "screenshot"-ot készíteni ?
(#) vargaf válasza Macsek71 hozzászólására (») Júl 26, 2018 / 1
 
Tud, itt van.
(#) david10 válasza gerleimarci hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
A történet röviden:
Egy Android 4.1-es telefonban megsérült az Android, a belét kiszereltem a telefonnak, egy ESP32-es modul lesz egy 2,4 inch-es színes kijelzővel beleszerelve, a telefon gyári érintőkijelzőjét sikerült megvezéreljem (MSG2133 chip I2C-n keresztül), ez érzékeli a kijelzőn megnyomott pont koordinátáit és küldi az ESP32 felé.
Lesz a telefon hátán egy infravörös led (ami TV/légkondi ki/be kapcsolására lesz alkalmas , ez a lényege a projektnek), bluetooth-on fog tudni csatlakozni egy másik modulhoz, ami a 433mhz-es jeleket fogja venni/küldeni, és az egész berendezés lényege, hogy hasonlítson egy szabványos telefonra, a billentyűzet ki lesz világítva
A billentyüzet ki lesz nyomtatva, hogy helyet spóroljak meg vele, a billenytüzet mögé kerül a step up/step down tápegység (2.7-11.8V-->3.3V) és a CP2102 USB-TTL átalakító.

A történet még rövidebben:
Ez lesz betegesen továbbfejlesztve: Bővebben: Link

Jelenleg így néz ki a billenytüzet.
A hozzászólás módosítva: Júl 26, 2018
(#) gerleimarci válasza david10 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Egy távirányítóval ennyit vesződni. Bár mondjuk én is szoktam, ha nem találom
Inkább vettem egy ilyet azt nyomkodom a zaza remote appot.
(#) david10 válasza gerleimarci hozzászólására (») Júl 27, 2018 /
 
Ezen a "távirányítón" lesz HW-es CAN busz is, na az lesz az igazi móka .
Fogok vásárolni egy általad linkeltet is, majd jól lehet azzal is szórakozni.
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Júl 28, 2018 /
 
Lenovo A2010 telefonom Android 5.1 verziót futtat. A kellemetlen problémám az hogy nem tudok a zárolási képernyőre egyéni hátteret feltenni mert azonnal a kezdő képernyőre teszi fel! Tulajdonképpen ez a metódus [beállítáok->megjelenítés->háttérkép->zárolt képernyő háttérképe->egyéni zárolt háttérkép] sajnos a zárolási helyett a kezdőre teszi a kiválasztott képet! (Már egyszer újraindítottam a telefont de nem használt.)
Szerintetek mi a nyű lelte az Androidot?
(#) D Wye válasza RoliNyh hozzászólására (») Júl 29, 2018 /
 
A felkészítői beálltásokban le tudod állítani, illetve minimalizálni a háttérben futó appok számát. Beállítod pl 1-re és a telefon szolgáltatásokon kívül elvileg nem fog menni semmi a háttérben.
(#) RoliNyh válasza D Wye hozzászólására (») Júl 29, 2018 /
 
Na megpróbálom, aztán meglátjuk mi lesz...
Következő: »»   35 / 58
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem