Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hetra hegesztő
 
Témaindító: mega360, idő: Jan 31, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   5 / 5
(#) Phile80 válasza atag1984 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Ezt a kapcsolót én gondolkodás nélkül a kukába dobnám. Dikektbe kösd a trafó 400V-os kivezetésére a 400V-ot. Azt a háztartási villásdugót sem tenném rá, mert ez a hegesztőgép 2,5-es pálcával képes felvenni 20A-t is.
(#) atag1984 válasza Phile80 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Üdv!
Ez a gyári kábele 220 as gumis.
Viszont közben rájöttem hogy 3 fázisból nem volt meg 2.a múlt héten vihar volt leküldött 2 fázist a garázsban...mértem kiderült egyből.viszont 400v most menne de leveri a 2 kismegszakítót...
B16 osaim vannak,C-s kéne vagy zárlatvan a hegesztőben vagy fázist kössek át? Illetve képek alapján jó e a trafó bekőtése mert azt nem irtad.
(#) Phile80 válasza atag1984 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Az most komoly, hogy ezekből a képekből meg kellene tudnom állapítani hogy jól kötötted be? Vezetékek mennek egy kapcsolóba, amin kb. semmi felirat nem látszik. Ha műszerészként dolgozol, egy váltókapcsoló bekötés az nem nagy feladat. Tekerd lejebb a söntöt, hátha nem veri le, de a Hetrához mindenképp C jelű megszakító kell minimum. Ha menetzárlatos lenne, akkor amikor a 230V-ot kötötted rá rögtön melegednie kellett volna, de mint az állat.
(#) atag1984 válasza Phile80 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Üdv!

C-s kell ok.kapcsoló bekötése ok ezzel nincs is gondom,csak a trafó 3 kivezetése hova megy ennyi volt képek lényege.1 kép a betápról amivel semmi gond.1 kép a trafó vezetékekről a kapcsolóra hogy vannak kötve. Ott látszik a képen az átkötés 1-5 alsó sorban 1es alatt 3as 5 alatt 7es pont.
(#) atag1984 válasza atag1984 hozzászólására (») Júl 26, 2018 /
 
Üdv!
Na akkor megszakító csere lesz c-re.
Megy 2 fázisról mostmár.sönt le tipped bevált,bár 10mp után így is lementek a megszakítók de megy !!!
Köszi a segítséget meg a türelmedet !
220ról bekapcsoltam és kimértem a feszűltségeket és meglett a
2 vezeték ami kell a 2 fázishoz.

Köszi meg egyszer!
(#) fastaction hozzászólása Szept 11, 2018 /
 
Sziasztok ! A Hetra 160DS gépről van valakinek esetleg leírása ? Vagy , hogy mit tud ? Köszönöm !
(#) fastaction válasza fastaction hozzászólására (») Szept 11, 2018 /
 
Leginkább a DS jelölés érdekelne . Talán egyenárammal hegeszt ?
(#) Tira hozzászólása Ápr 4, 2021 /
 
Sziasztok,abban kérnék segítséget, hogy a képen pirossal be karikázott csatit kell valahova kötni? Illetve a sárgával jelölt helyen nem kellene egy vezetéknek lennie a túlmelegedés lámpa tol a hokioldoig? Köszönöm szépen! Hetra100/160
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2021
Következő: »»   5 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem