Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   219 / 652
(#) nyamnyam hozzászólása Júl 18, 2018 1 /
 
Sziasztok

Van néhány ingyen elvihető riasztó alkatrészem , nem tudom mi működik mi nem !
(#) Sam Seed válasza Frankye hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Viccet félretéve. Nekem a Merkuri alaplap kellene utánvéttel a holdra. 32456\002 Hrsz alá.
Zümzümkikik
(#) Szasza9668 válasza Johnycorp hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Szia!

Esetleg laptop ram van közötte? Érdekelne ddr1 és sdram, ha van.

Üdv!
(#) Johnycorp válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 18, 2018 /
 
Szia!

Sajnos nincsen. A felsorolt alaplapokhoz jók általában.

Üdv.
(#) Johnycorp válasza szikorapéter hozzászólására (») Júl 18, 2018 / 1
 
Köszönöm!

Azért körbekérdezem a kollégáimat, hátha valaki megy arrafelé a közeljövőben, akár privát céllal is.
(#) vision61 válasza nyamnyam hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Szia!
Ha a mozgásérzékelőket külön is adod, azt elfogadnám. Ha nem, akkor egyben az egészet.
Köszönöm.
(#) nyamnyam válasza vision61 hozzászólására (») Júl 19, 2018 /
 
Szia

Egyben az egészet , tied viheted mind !
(#) deniel hozzászólása Júl 22, 2018 /
 
Sziasztok!

Ingyen elvihető egy Ricoh FT5535 fénymásoló. Valamennyire meg lett bontva, de az alkatrészei nagy része még megvan. Adok hozzá pluszban pár ugyanilyen típusból származó alkatrészt, valamint egy más géphez való szortírozó egység részét. Van benne sok motor, fogaskerék, tengely stb...

A gépet Berhidáról lehet elvinni. Jó nehéz, de 3 részre szedhető, egy kombiba befér.

üdv,
Deniel
(#) velegiistvan hozzászólása Júl 23, 2018 /
 
Ingyen elvihetőek személyes átvétellel Bp. xx. kerületből régi sd ramok, valamint még annál is régebbi, szerintem edo modulok, de ez olyan régi, hogy nem értek hozzá. P1-es gépből lett kikukázva, szóval nem tudom, mi működik, mi nem.
Kérlek, emailben keressetek, ritkán vagyok a fórumon.
***@***.***

Sárga mező az oldal tetején?!
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) velegiistvan hozzászólása Júl 23, 2018 /
 
Törött talpú, házhibás oszlopventillátor elvihető Bp. XX. kerületből kizárólag személyesen.
A géptest mozgató motorja leégett, de a ventillátor része még működik.
Kérlek, emailben keressetek, ritkán vagyok fent itt.
***@****.***
A hozzászólás módosítva: Júl 24, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) antiktelefon válasza velegiistvan hozzászólására (») Júl 23, 2018 /
 
Emailt nem írnék ki, inkább az adatlapodra írd rá, és írd bele a hozzászólásba, hogy: Érdeklődés az adatlapi emailcímen.
A hozzászólás módosítva: Júl 23, 2018
(#) RoliNyh válasza deniel hozzászólására (») Júl 23, 2018 /
 
Ha nem lenne olyan messze, még lehet rá is repültem volna. Köszönjük a felajánlást...
(#) velegiistvan válasza antiktelefon hozzászólására (») Júl 23, 2018 /
 
Oké, ezentúl így lesz.
(#) Szasza9668 hozzászólása Júl 24, 2018 /
 
Sziasztok!

Van kettő ilyenem. Ingyen vihető. Bp 3.ker. Munkaidőben.

Cserébe elfogadok működő pc hanszórót beépített erősítővel. Persze ez nem feltétel.

CAM00098.jpg
    
(#) flaisz balint hozzászólása Júl 24, 2018 /
 
Sziasztok!

Ingyen elvihetőek a következő cuccok:

-reflektor háza, 400W-os MH volt benne, előtét, gyújtó és a front üveg hiányzik belőle, E40-es
foglalttal
-kétsoros kábelcsatorna darab, 4 db piros konnektorral
-24-es patch panel, cat6
-nyomtató alkatrészek, toner, fuser, egyéb görgők
-gázóra, alkalmas lehet kisnyomású gázok mennyiségének pontos mérésére

Bp VIII. kerületből vihetőek.
(#) baloghvl válasza flaisz balint hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
Szia,

A gázóra érdekelne ha el tudod postázni. Természetesen előre utalom a költségeket!

Köszi!
(#) vteo válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
Szia,
Elmegyek értük.
Köszi.
(#) forma3 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
Elvinném
(#) Kera_Will válasza flaisz balint hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
A konnektorok és az UTP PATCH panel érdekel.
Késő délután érte tudok mennni.(kb.: 18 órától)
Köszönöm!
(#) Szasza9668 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
Vteo a nyertes úgy látom! Üdv!
(#) Kinka István válasza flaisz balint hozzászólására (») Júl 24, 2018 /
 
Szia!
Jelentkezek a reflektor házért, ha még megvan.
Az átvételt privátba egyeztessük.
Üdv.: István
(#) bitmixer hozzászólása Júl 28, 2018 /
 
Bp. 17.-ből elvihető Whirlpool AWZ414/D mosó-szárítógép, részben már szétbontva. 7 évet ment, az utolsó baja az volt, hogy nem szivattyúzta le a vizet.
(#) tbarath hozzászólása Júl 28, 2018 /
 
Elvihető

1. Brother HL-1450 laser nyomtató
Költözés miatti kidobástól mentettem meg, a volt tulaj szerint jó csak üres a toner. Egy tonertöltéssel foglalkozó céget felhívtam azt mondták hogy van hozzá tonerporuk, valami 5-6 ezer Ft-ra emlékszem, hogy ennyi lenne a töltés.
Teszt: bekapcsol rendesen. Küldtem rá egy tesztoldat, erre elkezdett nyomtatóhangot kiadni, majd villogni az alarm LED. Ez a support oldal LED szerint azt jelenti, hogy "Front Cover Open", lenyitva-visszacsukva ugyanezt játsza (elkezdene nyomtatni aztán villog az alarm LED). Erről többet nem tudok.

2. HP Color LaserJet 1015 MFP színes, multifunkciós nyomtató
Itt ajánlotta fel korábban egy fórumtárs, elhoztam. Színekből a feketében és a kékben van még valami élet, és a nyomtatt kép szélein halványabb. Egy nyomtatószerelő azt mondta nekem, hogy tonercsere megoldja. Nekem főleg scan-nelni kellett, talán 10-20 oldalt ha kinyomtattam vele, arra jó volt így is mert nem volt nagy minőségi igényem.

Elvihető Bp. 13. kerületből, nem viszem sehova, nem postázom, nem tartogatom. A cél hogy minél előbb eltűnjön, legkésőbb a jövő hét végéig (mondjuk aug 3-4). Ha valakit érdekel akkor itt a fórumon jelezze hogy melyik és hogy kb. mikor tudná elvinni.
Ha többen jelentkeznek valamire akkor teljesen szubjektíven fogok dönteni, leginkább az átvétel ígért napja és a jelentkezés sorrendje alapján.
(#) KBal76 válasza tbarath hozzászólására (») Júl 28, 2018 /
 
Szia a másodikat vinném akár holnap este, kerületben lakok. Ha csak árukapcsolás van akkor mindkettőt.
(#) tbarath válasza KBal76 hozzászólására (») Júl 28, 2018 /
 
OK, a 2. a Tiéd, a többit privátban.
(#) Szasza9668 hozzászólása Júl 29, 2018 /
 
Nem elektronika de ingyen van. Bp. 12.ker.
Szállító alkalmatosságról gondoskodni kell, a kosarakat nem adom.
A hozzászólás módosítva: Júl 29, 2018

CAM00107.jpg
    
(#) kocsgab002 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 29, 2018 /
 
Ez micsoda?
(#) Szasza9668 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 29, 2018 /
 
Tűzrevaló fa.
(#) Skori hozzászólása Júl 29, 2018 /
 
15 colos LCD monitor ingyen elvihető, nincs tápja, 12V DC (max 30W) kell neki. Próbaképpen adtam neki 12V-ot, egy mezei dugasztápról, az OSD szépen megjelent rajta - tehát valószínűleg használható. VGA csatlakozó van rajta (szabványos 15 tűs D-sub). Több jelentkező esetén sorsolok. Nem postázom (akkor sem ha valaki külön megkérdezi)!
Elfogadok gyerekruhát, játékot, 5 éves kislányomnak, esetleg más elektronikai cuccokat ill. alkatrészt - de semmi sem kötelező, akkor is örülök, hogy valaki még hasznát veszi, ha semmit sem hozol, csak beugrasz érte.
(#) vargham válasza Skori hozzászólására (») Júl 29, 2018 /
 
Hello! Jelentkezem a monitorért.
Következő: »»   219 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem