Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   353 / 429
(#) Remci válasza wbt hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Szia!

A Forrásban, vagy a Digitálban nincs?
(#) wbt válasza Remci hozzászólására (») Júl 31, 2018 /
 
Szerencsére lett. Köszi.
(#) latyakosa hozzászólása Aug 4, 2018 /
 
CCFL inverterbe 33pf/6KV illetve 22pf/6KV keresek. Pár webshopba benézve triviálisan nem találok, illetve farnell-nél kb 500huf/db. Lehetőleg M.O-i érdekelne. Javaslatokat tudtok adni ?
(#) Sendi hozzászólása Aug 4, 2018 /
 
Sziasztok. SLA6805M tip. motorvezérlőt keresek, belföldön. tud valaki segíteni?
(#) kowi hozzászólása Aug 26, 2018 /
 
Sziasztok. Keresek D679A-t (gondolom 2sd679a) Magyarországi bolt előnyben
(#) rockersrac hozzászólása Aug 26, 2018 /
 
Sziasztok! Bp-n hol kapok nyákba forrasztható egyenes koax csatlakozót? Tv-be kellene. Ha valakinek akad bp-n használt az is jó. Ugyanis anyósom monitorából félig kitört a csatlakozó(ne kérdezzétek hogy, én sem tudom, így lett hazahozva 2 éve, és most a tv funkció is kellene neki belőle)
(#) Peter65 válasza kowi hozzászólására (») Aug 27, 2018 / 1
 
Miért nem jó, ha TIP122-vel helyettesíted?
(#) pompidu válasza latyakosa hozzászólására (») Aug 27, 2018 /
 
Szia,

Farnell beszállító, nagyon gyors (ált. már másnap hozza az emberük)
Bővebben: Link
(#) latyakosa válasza pompidu hozzászólására (») Aug 27, 2018 /
 
Köszi, a Farnell mint lehetséges beszerzési forrás nekem is megvolt, de sokalltam az árát egy köröm nagyságát el nem érő passzív alkatrésznek...
(#) pjg hozzászólása Aug 27, 2018 /
 
Ha valaki jó fejhallgatót szeretne vásárolni olcsón: ajánlom ezt. Én most rendeltem meg. Van fehérben is.
A hozzászólás módosítva: Aug 27, 2018
(#) pjg válasza pjg hozzászólására (») Aug 28, 2018 /
 
Tegnap rendeltem meg, már a fejemen van egy órája. Nagyon tetszik. Ajánlom a hifiseknek.
(#) std66 válasza pjg hozzászólására (») Aug 28, 2018 /
 
Fejhallgatóból nekem a Skullcandy Crusher Wireless vált be, mivel főleg olyan zenéket hallgatok, aminél fontos a nagyon jó basszus. Hasonlót keresek hallójárati (agyba dugós) fülhallgató formájában, de nem tudom, melyik lenne a jó Vettem egy JBL T290 fülest, de nekem az hatalmas csalódás volt. Nem tudom, mennyire reális dolog egy fejhallgató hangzását elvárni egy fülhallgatótól, de ha valaki tud valami hasonló hangzásút, mint a Skullcady, az ne tartsa magában
(#) silent15 hozzászólása Szept 4, 2018 /
 
Sziasztok!

Megadtak egy RN8P-4R-CRA06S tokozású 4 ellenállásos 10K-s SMD ellenálláshálót, de nem tudom ezt itthon mivel lehetne kiváltani és hogy hol kapható egyáltalán, mert amit itthon néztem azoknak más a kódja (más gyártó is), ennek az adatlapja meg nem mondott nekem sokat.
Tudtok erre beszerzési helyet ajánlani, vagy helyettesítőt és annak is beszerzési helyet?

Köszönöm!
(#) Hp41C válasza silent15 hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Talán ezzel.
(#) silent15 válasza Hp41C hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Köszi, ezeket a kódokat hogyan kell értelmezni? Írták hogy convex, meg mit tudom én. Honnan tudom, hogy mit kell keresnem ilyenkor?
(#) Hp41C válasza silent15 hozzászólására (») Szept 4, 2018 /
 
Gooooooogle a barátod segít, ha beírod neki: "yc164 jr 0710kl datasheet"
Bővebben: Link
(#) kowi hozzászólása Szept 4, 2018 /
 
Sziasztok. A következő relét keresem: oa5612.60/2636l4/61 (24VDC) Esetleg tudtok beszerzési forrást?
(#) waldi75 hozzászólása Szept 5, 2018 /
 
Sziasztok!

SSC1S311A táp ic-re lenne szükségem.Lehetőleg magyar forrásból.

Tudna Valaki segíteni?

Előre is köszönöm!
(#) Sendi hozzászólása Szept 15, 2018 /
 
Sziasztok.
OP282 ic-t keresek, magyar forrásból.
(#) silent15 hozzászólása Szept 21, 2018 /
 
Sziasztok, CD4066 IC-t keresek (nagyon esetleg 74HC4066) TSSOP14 SMD tokban. Pest környékén van tart valamelyik bolt?

Köszönöm!
(#) nedudgi válasza silent15 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
(#) silent15 válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Nekik nincs ebben a tokban.
(#) Kenderice hozzászólása Szept 23, 2018 /
 
Üdv.
Tud valaki elektronikai alkatrész boltot délpest környékén?
IR vevőt (TSOP 38238) szeretnék venni raspberry pi-hez.
(#) tbarath válasza Kenderice hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
A Konthában szerintem van. A bolt az Üllőin van, a Klinikák és a Corvin között, ez nem tudom mennyire Délpest számodra.
(#) Kenderice válasza tbarath hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Jó lesz, majd felhívom őket. A webshopjukban nincs.
(#) tbarath válasza Kenderice hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Szerintem ez az: Bővebben: Link
(#) nedudgi válasza kowi hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
(#) usane hozzászólása Szept 26, 2018 /
 
Üdv!

Áramgenerátoros LED-szalagot lehet kapni valahol? Amelyiken sorba vannak kötve a LED-ek.
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2018
(#) Frankye válasza usane hozzászólására (») Szept 27, 2018 /
 
A legtöbb LED szalag úgy van elkészítve, hogy egy névleges tápfeszültségre van méretezve (általában 12 V). Ehhez vannak az előtét-ellenállások belerakva, és általában 3 (esetleg 5) LED van egymás után, sorba kötve, majd ezek a csoportok egymással pűrhuzamosan. Ezért van az, hogy a LED szalagok n db LEDenként vághatóak.
(#) Kovidivi válasza usane hozzászólására (») Szept 27, 2018 /
 
Szeretnéd, ha a szalag eleje és a vége is ugyanakkora erősséggel világítson? Tápláld be két oldalról. Egyik oldalon csak a negatív tápod add, másikon a pozitívot. Így minden LED-del ugyanakkora LED-szalag vezetősáv kapcsolódik sorosan, szuperül működik! RGB-LED szalagnál sajnos ez nem a megfelelő megoldás.
Következő: »»   353 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem