Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Indesit villanysütő hiba
 
Témaindító: vtsoftware, idő: Okt 19, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) nandor zsigmond hozzászólása Márc 20, 2018 /
 
Hát a kép minősége ?sajna nem volt jó a beállitás a fényképező gépen,Eredményt meg írrom és még egyszer kösz.
(#) nandor zsigmond válasza Tomi111 hozzászólására (») Márc 21, 2018 /
 
Köszönöm tanácsod a kombinált tűzhely sütője működik .
(#) sjoco100 válasza nandor zsigmond hozzászólására (») Aug 8, 2018 /
 
indesit k3c76/bg kerámialapos villanytűzhelyünknek ugyanez a vezérlője van.
amikor a sütőt bekapcsolom a panelen megjelenik a sütő gomb ,de a kattanó hang elmarad
és utána nem indul el a sütő.mi lehet a baj?
illetve ki lehet -e iktatni ezt az elektronikus panelt?
(#) nandor zsigmond hozzászólása Aug 8, 2018 /
 
Üdv.Én kiiktattam jól működik azóta is.
(#) nandor zsigmond válasza sjoco100 hozzászólására (») Aug 8, 2018 /
 
Én kikapcsoltam és azóta nincs panasz rá.
(#) sjoco100 válasza nandor zsigmond hozzászólására (») Aug 11, 2018 /
 
nekem is gond nélkül működik köszi szépen
(#) nandor zsigmond hozzászólása Aug 11, 2018 /
 
Nem beszélve róla majd 30 000 egy panel.
(#) sjoco100 hozzászólása Aug 12, 2018 /
 
szia nándi

nem probaltad megjavittatni?Nálunk a digitális óra ,programozás mind működik csak a sütő nem kapcsol be valoszinu a reléje nem kapcsol be ugyanis eddig mikor bekapcsolt egy kattano hanggal jelezte.A 30 000 ft meg vicc mikor mondták nekem az árát el sem akartam hinni aztan az alkatreszeknel latom ennyi.Vegyél ujat azt akarják.
(#) aramis hozzászólása Okt 29, 2018 /
 
Tisztelt fórumozók! szeretnék segítséget kérni egy indesit K3C51 villanytűzhely sütője leoldja biztosítót.
általában mi a hiba ilyen zárlat esetén kivéve a kábel összeégést?
(#) Jenyiszjin hozzászólása Jan 25, 2020 /
 
Nem kérdés, inkább tapasztalat. Indesit villanytűzhely sütője, ami nagyon ritkán volt használva, egyszercsak nem működött. Semmilyen funkció, még a lámpa sem. Néha a kapcsoló félállásában világított a visszajelző lámpa, de a hőfokszabályzó feltekerésekor az is kialudt. Olvastam, hogy gyakran az óra (be nem állítása) okozza a sütő hibáját. Mivel a kapcsoló jónak tűnt, kipróbáltam, hogy az óra áramköréről a két kék vezetéket, amiről azt gondoltam, hogy a relé összezárja őket, összekötöttem, és azután jól működött a sütő. Tehát vagy a relé döglött meg (bár az óra állításakor kattogott), vagy ami máskor is hasonló hibát okozott már (akkor a hűtőgép vezérlésénél nagyon hasonló módon), a tápnál lévő fóliakondira gyanakszom. De mivel így már minden működik valamennyire, inkább nem piszkálom tovább.

Igazából azt nem értem, milyen, vélhetőleg biztonsági funkciója van ennek az órás-relés megoldásnak? Ha nincs használva az időzítő, miért nincs alapból reteszelve az áramkör? Költői kérdés.
(#) sjoco100 hozzászólása Márc 31, 2022 /
 
Vasárnap az indesit kerámialapos légkeveréses sütő működött.
Másnap akarom indítani se kép se hang.
Ki volt menve egy biztosíték kicseréltük , de továbbra sem működött.
Leszedtük hátulját hőkioldója jó , fázisok megvannak ,380 voltról megy.
Leszedtem az elejét égésnyomok nincsenek .
A kerámialapok működnek.
Valakinek van ötlete?
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem