Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Lenovo 4 8 tablet
 
Témaindító: frázis, idő: Szept 23, 2018
Lapozás: OK   1 / 1
(#) frázis hozzászólása Szept 23, 2018 /
 
Nemrég vettem egy Lenovo 4 8 tablettet. Azért döntöttem ehhez, mert amihez kell nekem, elegendő tudása. Örültem, hogy bővíthető ês ami legfontosabb SIM-es, így telefonnak is alkalmas, -leirás szerint. És itt lett a gondom! Képtelen vagyok telefononásra bírni. A 30-as SIM-et felismeri, de ezek után semmi. Lehet, kell még valami, valami progi? És ha igen, mit? A SIM-em feltöltős, van rajta bőven suska, még sem tudok vele telefonálni. Se fogadni, se kifelé forgalmazni nem tudok.
Jelenleg 512 GB tár van benne, de bővítés miatt 128 GB-re fogom kicserélni. (ha, megjön Kínából)
Nem vagyok nagy pályás, meg öreg is, kicsit nehezen forognak már kerekekkel.
Kérném segítségeteket!
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2018
(#) zsa válasza frázis hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Lehet buta kérdés mert lenie kéne , de Tárcsázó app van rajta? Általában egy telefonkagyló az ikonja. Ha nincs telepits a play aruházból. Másik kérdés térerő van a mobil hálózatnak vagy átvan húzva esetleg piros?
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2018
(#) eyess válasza frázis hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Igen egy kicsit helyesbítésre is szorulna , amit írtál , mert gondolom nem lefelé szeretnél fejleszteni.
Na , de nem is ez az lényeg .Hol vetted a tabot , mert ha gond van vele oda kellene visszamenni.De mielőtt ezt megtennéd egy két kérdés .Hány sim fogadós a tablet , független e , engedélyezve van/nak/ e a sim/ek/, csatlakozik e valamelyik mobilhálózathoz , és még lehetne sorolni azon beállításokat, amiket meg kellene nézni.Ha ez nem megy , akkor be kell vinni ahol vetted , és beállítják neked .De a felhasználói kézikönyvében is benne vannak ezek .El kellene olvasni , és a megfelelő beállításokat elvégezni.
(#) frázis válasza zsa hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Köszönöm. Tettem fel többféle tárcsázó appot, de semmi. Azt hiszem, mennem kell a telekomhoz, ott vettem.
(#) frázis válasza eyess hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Nem, vissza kell tennem 128 GB- mert csak annyira lehet bővíteni. Ha, az 512-es kísérletezek, formánál tab. és hazavágja. Sajnos tapasztaltam, drágán. Telekomos a SIM, mobilon simán, jól megy a tapon nem. Felhasználói kézikönyv netes, végig bogarásztam, nem ad semmilyen utalást, gondolom feltételezi, hogy alapból jó. Szóval, hétfőn megyek a Telekomhoz. Köszönöm a segítséget.
(#) vargham válasza frázis hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Ha rákeresel a neten, több helyen írják, hogy a GSM modemet csak mobil adatátvitelhez lehet használni, hanghívásokhoz nem. Máshol pedig azt írják, hogy lehet vele telefonálni...
A kézikönyvében valóban nincs utalás sem a telefonhívásra.
Írj a Lenovónak, és kérdezz rá!
(#) frázis hozzászólása Szept 26, 2018 /
 
Köszönöm, ha ma a dokitól hamarább szabadulok és bírom fizikailag a szolgáltatónál utána járok.
(#) frázis hozzászólása Szept 27, 2018 /
 
Szomorúan közlöm, a szolgáltató tájékoztatott, " SIM nem azt jelenti, hogy telefonálni is lehet vele. Internetezésre igen" Tudomásul vettem és tisztelettudóan elköszöntem. Csak ma sem értem, akkor miért hirdették? Nagyon átvert, dilisnek érzem magam.
(#) vargham válasza frázis hozzászólására (») Okt 7, 2018 /
 
Idézet:
„Csak ma sem értem, akkor miért hirdették?”

Benne volt a hirdetésben szó szerint, hogy lehet vele telefonálni?
(#) frázis válasza vargham hozzászólására (») Okt 7, 2018 /
 
Igen.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem