Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   159 / 250
(#) Kovidivi válasza Pék Pál hozzászólására (») Okt 4, 2018 /
 
Eddig nekem is nagyon jó volt a tapasztalatom. Amit nem tudok elfogadni, hogy nem tudok ellene semmit sem tenni. 20 csomagból 10 jött meg. Én türelmesen vártam, mert már aug. 14-e óta megérkezett az országba a pár $ értékű áru. Másfél hónap nem volt elég neki, hogy megtaláljon. Megrendelem újra, aztán keresgélni kell, hogy most az előző megrendelés jött meg, vagy az utána levő. Az eladók meg persze írják, hogy várjak még egy hetet, vagy nem is válaszolnak. 10 csomag 10 eladót jelet. Ketten már vissza is adták a pénzt, csak nekem nem a pénz kell, hanem a 2x50db SMD LED, meg a 2X5db Arduino Nano (vám miatt)... Ez a probléma.
A hozzászólás módosítva: Okt 4, 2018
(#) sany válasza Kovidivi hozzászólására (») Okt 5, 2018 /
 
Nekem is így van. Valami van a postával szerintem.
(#) Olits hozzászólása Okt 8, 2018 /
 
Sziasztok.Tudna valaki segíteni, abban hogy hogyan kell beállítani az ebay oldalon , hogy a termék árát a saját országom pénznemében mutassa?Ne dollár vagy euró.
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2018
(#) Olits válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Ebben a videóban láttam ,hogy van ilyen:
https://www.youtube.com/watch?v=Veh0a1n_ipQ&feature=youtu.be&t=955
(#) tbarath válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
google: ebay country settings
Első találat.
(#) Olits válasza tbarath hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Köszi.Nekem be van állítva az ország(Románia), de ettől még nem írja ki lejben, csak dollárban.
(#) neoone hozzászólása Okt 8, 2018 /
 
Sziasztok. Valaki megtudná mondani, hogy a Paypal magyar felületén hol tudom megnézni a pénzváltást. Az érdekelne, hogy jelenleg hogy van beállítva: a Paypal váltja vagy az én bankom?
(#) pipi válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Nálam ebay.com-on működik,
de ebay.de eur-t ad
(#) Olits válasza pipi hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Ha Magyarországot írod be, akkor forintba is kiírja a termék árát?Az én esetemben nem.
(#) tbarath válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Hát az ebay ezt írja: "This helps us show you the most relevant items, in the correct currency, and in an appropriate language."

Aztán a fene tudja hogy működik-e, a leírás szerint kellene neki.
(#) Olits válasza tbarath hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Ok.De nektek működik?Vagyis látjátok forintban is a termékek árát?A videóban amit linkeltem úgy látszik, hogy úgy van.
(#) vargaf válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Én ezt látom ami a képen van. Az ár forintban van.
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2018

1.jpg
    
(#) tbarath válasza Olits hozzászólására (») Okt 8, 2018 /
 
Igen, látom forintban.
De jobban megnézve be se vagyok lépve, úgy is látom. Lehet hogy valamilyen locale beállítás alapján megy így (a böngésző nyelve angol), vagy az IP cím alapján próbálja betippelni az országot.
(#) Olits hozzászólása Okt 8, 2018 /
 
Nálam nem megy.Megpróbáltam internet explorer böngészőben is, de úgy sem...
(#) jocoka hozzászólása Okt 19, 2018 /
 
Sziasztok
Ezt az összeget hogy tudom átküldeni az Otp számlára vagy ez nem lehetséges.
Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Okt 19, 2018
(#) pipi válasza jocoka hozzászólására (») Okt 19, 2018 /
 
Hali!
Szerintem jobban jársz, ha levásárolod, annak nincs bankköltsége
(#) jocoka válasza pipi hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Szia
Gondoltam rá csak hogyan,ha veszek valamit azt rögtön az otp kártyámról szedi le.
(#) pipi válasza jocoka hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Lehet, ha ettől drágábbat vásároltál, akkor az egészet a kártyáról szedi?
Nekem sikerült levásárolnom, bár már régen volt.
(#) jocoka válasza pipi hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Hát nemtudom majd kipróbálom.
Veszek valamit ami nem éri el ezt az összeget.
Azért köszönöm hogy írtál.
(#) minitrue válasza jocoka hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Ha a PP-lel vásárolt termék ára egy bizonyos devizában van megadva ÉS a PP számládon az adott devizából pozitív egyenleged van, akkor a PP először a PP számládat fogja terhelni, a kártyádat csak akkor, ha a PP egyenleget meghaladta a vásárlás.
Ha más pénznemben vásárolsz, akkor nem fog a Paypal egyenlegedhez nyúlni (legalábbis én így tudom).
(#) Bakman válasza minitrue hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Nekem mindig elöször a PP számláról vonja le az összeget. Ha az nem elég, nyúl a bakkártyához, függetlenül a pénznemekhez.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2018
(#) tbarath válasza Bakman hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Nem tudom hogy működik ez a PP egyenleg (nekem sose volt ilyen), de az eltérő tapasztalatotok lehet azért van, mert egyikőtök a PP-lel váltat pénzt, a másikótok a bankkal. Ha a PP-nek határozottan meg van mondva, hogy az eredeti pénznemben vonja le tőled a pénzt, akkor nyilván nem tud a számládon levő más pénznemű pénzből váltani.
(#) Sendi hozzászólása Okt 27, 2018 /
 
Sziasztok. Megváltozott az email címem. Hol tudom átírni az Ebay-en és a Paypal-on?
(#) kadarist válasza Sendi hozzászólására (») Okt 27, 2018 /
 
Szia!
Ebay: katt a nevedre, Account settings, Personal information, Email and Contact Information, Registered email address, Edit.
Paypal-nál hasonló a metódus.
(#) Sendi válasza kadarist hozzászólására (») Okt 27, 2018 /
 
Mindkét helyen sikerült. Köszönöm.
(#) Kovidivi hozzászólása Nov 2, 2018 /
 
Sziasztok!
Rendeltem augusztusban 1$-ért elektronikai alkatrészt. Nem jött meg 2 hónap múlva se, írtam az eladónak, visszautalta a pénzt. Később megjött a csomag, írok az eladónak, hogy örülhetünk, szeretnék fizetni. A válasz: nem kell fizetnem, örül a jó hírnek, adjak csak pozitív értékelést, és minden szépet és jót kíván! Jól esik az embernek az ilyen.
(#) pipi válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 2, 2018 /
 
Nyilván neki is jólesett hogy visszajeleztél
Nekem mondták hogy vegyem meg újra, és a megjegyzésbe írjam be hogy ne postázza.
(#) Pgeorge80 válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 2, 2018 /
 
Én már sokszor jártam így, és nekem is mindig ezt írják!
(#) Pgeorge80 válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 2, 2018 /
 
És még annyit, hogy mostanában nekem sem jöttek meg a csomagok! A múlt héten meg jöttek folyamatosan!Valamiért késtek!
(#) Tiggey hozzászólása Nov 8, 2018 /
 
Üdv mindenkinek. Vásárolt már valaki hasonló leválasztó trafót, vagy van valakinek "bevált" típus?Bővebben: Link
Következő: »»   159 / 250
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem