Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   233 / 647
(#) qvasz2 válasza velegiistvan hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Ha a nevére katt. ott az adatlapja, és Köszegi
(#) (Felhasználó 116638) válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
A 37-es kis TV, és a boyler cucc még megvan.
A többi gazdára talált.
Tehát: Személyesen Kőszegről .(GYK)
(#) mackopajtas hozzászólása Okt 11, 2018 /
 
Sziasztok!

A korábbi Felajánlásomból már csak az alábbi videómagnók maradtak:
Panasonic NV 730 idler gumi elöregedett, csere után kiválóan fog működni.
Grundig VS 500
Távkapcsoló mindkettőhöz van.

14. kerületben átvehető

Postázom is, de személyes átvételnek jobban örülnék.

Üdv
(#) veroka válasza mackopajtas hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Szia,

a Panasonicot felmarkolnám, személyesen.
(#) sany válasza mackopajtas hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Ha esetleg személyesen senki sem viszi el a Grundig-ot,akkor jelentkeznek rá. De postázni kellene.
A hozzászólás módosítva: Okt 11, 2018
(#) mackopajtas válasza veroka hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Szia!

Akkor ezennel a tiedé a Pana!
A többit privátban.
(#) mackopajtas válasza sany hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Szia!
Tiedé a gép!

Sok sok papírdobozzal rendelkezem, postázás nem akadály.

A többit Privátban
(#) velegiistvan válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Okt 15, 2018 /
 
Akkor sajnos tárgytalan, én pesti vagyok.
(#) dani555 válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 15, 2018 /
 
Hello, 125w-os higanygőz lámpa, kisülőcső meg kondik érdeknének! Meg vannak még? Helyileg hova kéne értük menni?
(#) zolee1209 válasza dani555 hozzászólására (») Okt 15, 2018 /
 
Üdv! A lámpák megvannak még, kondik nincsenek. Soltvadkert, Bócsa, Jakabszállás, Kecskemét átvételi pontok lehetségesek.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 18, 2018 /
 
Nagy hohonak hála a kezembe került pár nyomtatott rajz aminek ti talán hasznát vehetitek. Listázom:
TA-5101 és TA-3210 tv vevőkészülék
TA-3201-02-03 és TA-4201-02-03 tv vk
EMG 1343/C műszer
Szignál generátor
EMG 1173 műszer
EMG 1151
Noname rádió vevőkészülék
AM-FM szuperrendszerű vk
RB 3603 tranzisztoros rádió
TV vk
Minivizor tv-vk
EMG 1113/C műszer
EMG 1143/B műszer
R 4901 B típusú rádió vk
EMG 1581/S műszer
EMG 1534 műszer
(#) orbana válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Szia!
Ezek (főleg a műszer rajzok) eredetiek, vagy másoltak? Abból, hogy nyomtatott, a másodikra következtetek.
(#) jani1987 válasza orbana hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Nem én készítettem őket hanem így kaptam. Szóval az eredetiséget illetően nem én vagyok az illetékes.
(#) zolika60 válasza orbana hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Nem mindegy ha rajz kell?
(#) orbana válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 21, 2018 1 / 1
 
Köszönöm a választ, de látom rosszul tettem fel a kérdést, tehát három lehetőség van: 1. a rajzok a gyári dokumentációból származnak - eredetiek -, vagy 2. a gyári dokumentáció fénymásolva, vagy 3. a neten esetleg fellelhető rajzok kinyomtatva? A szomorú tapasztalat az, hogy sokszor a kis fájlméret oltárán a készítők beáldozzák az olvashatóságot. A kérdésben "eredeti" jelző arra irányult, hogy a gyári dokumentációból van meg a rajz -vagy annak fénymásolata (ez a jó eset). Az hogy "nyomtatott rajz", az esetleg érthető úgy is, hogy gyári, nyomdából származik, erre szerettem volna rákérdezni.

Elsősorban az EMG-1173 érdekelt volna (van egy ilyenem), mert a neten fellelhető dokumentáció (Bővebben: Link) 51. oldalán a rajz sok helyen olvashatatlan (értékek, pozíciószámok). Ha jani1987 kolléga rajzával előrébb vagyok, mert mondjuk az eredeti rajz vagy annak A3-as fénymásolata, akkor tisztelettel elfogadom, egyébként meghagyom másnak a lehetőséget.
Ezt és a többi műszer rajzot pedig szkennelni gondoltam, hogy ha megvan jó minőségben, akkor mentsük meg az utókornak. Most részleteiben rákerestem mindegyik EMG műszerre (bevallom ezt korábban nem mindegyiknél tettem meg), a letölthető dokumentációban jó minőségűek a rajzok (és itt is szeretném mindannyiunk nevében megköszönni annak, aki beszkennelte).
Így már remélem érthető a kérdés.
Üdv: Árpi
(#) 06smici hozzászólása Okt 22, 2018 /
 
Sziasztok. Ilyen jórészt PC-s lomokban lát valaki fantáziát? (egerek, hangszóró, fülesek, webcamera, stb...) Van benne működő és javításra szoruló darab egyaránt. Hátha valaki fel tudja használni és nem a lomtalanításba fog kikötni.
Helyileg Bp 20.ker-ben van
(#) sany válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Ha posta van, akkor kellenének.
(#) jani1987 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
A konzolokat, a laptop adaptert és a fejhallgatót elfogadnám ha a posta megoldható.
(#) krauszkrisztian14 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Soros porti egér nincs véletlen köztük?
Ha van, érdekelne.
(#) tbarath válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Soros portos egér engem is érdekelne, már ha van és jut.
Ksözi!
(#) 06smici válasza tbarath hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
@sany és jani1987: Első sorban egyben adnám az egészet és ha nem muszáj akkor nem cipelném ki a postára.

A jobb alsó Genius az soros, de golyó nincs már benne. Meg van pár PS2-es is még a kupacban.
(#) 06smici válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Mivel ilyen nagy az érdeklődés a soros egerekre, találtam pár átalakítót is hozzájuk. Ezeket is odaadom az előbbi kupachoz.
soros-PS2 és PS2-USB
(#) krauszkrisztian14 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
El menni sajnos nem tudnék érte, viszont valaki el tudna menni a soros porti egérért, és feladni, aki megy a többi cuccért is?
Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2018
(#) Szasza9668 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Tisztelettel vinném a kupacot ha más nem jelentkezik érte.
(#) 06smici válasza Szasza9668 hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Rendben, te vagy az első aki egyben vinné az egészet. Többen jelentkeztek a soros egérért előtted. Ha neked az nem kell, azt meg tudnátok oldani egymás közt?

A többit pedig privátban egyeztessük.
(#) Szasza9668 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
A soros egérre akkor nem tartok igényt!
Akinek kell tőlem átveheti vagy postázom de arra várni kell!
(#) krauszkrisztian14 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
El tudná nekem postázni?
Nem annyira sürgős...
(#) Moderátor hozzászólása Okt 23, 2018
 
OFF hozzászólások eltávolításra kerültek.
(#) sastas01 hozzászólása Okt 23, 2018 /
 
Elvihető Miskolcról(Debrecen is megoldható) egy szatyor(kb 10-15 darab) régebbi laptop, mind hibás/hiányos állapotban, valamint 2 pc. Mindet hozták hozzám az évek alatt rokonok, ismerősök, nem tudom milyen állapotban vannak, nagy részük valószínüleg halott, töltőm nincs hozzájuk, a legtöbben hdd sincs(legalábbis első ránézésre nem láttam). Alkatrésznek, macskát dobálni, vagy ajtókitámasztónak, stb. maximum két részre vagyok hajlandó szétszedni, de egyben jobban örülnék. Posta van, ha fizeted előre. Képeket este tudok felrakni.
(#) szikorapéter válasza sastas01 hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Szia, nagyon régi masinák? Érdekelne ha van közte ilyen 8086-486 -osok is.
Következő: »»   233 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem