Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   780 / 962
(#) tothbela válasza Gafly hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Szerintem egyedül is kimeríti az elvárást, hogy névadója lehessen a kocsmának.
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Ha jön az asszony ki lehet menekülni.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Mifelénk régen háromcsecsű kocsma volt, nagykörnyéken teljesen ráragadt név volt sok évig. Két csaj volt ott, egyiküknek leműtötték egyik mellét.
(#) Remci válasza pjg hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Pont tegnap este néztem. Jó hogy más is néz rajtam kívül kabarét
(#) granpa válasza sany hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Sajnos nem lehet, mert lent egy sarokra torkollik a két lejárat.
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Ez kilóg a viccesből. Bár mifelénk is volt négycsecsű.
(#) pjg válasza tothbela hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Szentesen meg a "Körbeszaros" nevű jellemgyalázó.
(#) tothbela válasza pjg hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Az még mindig jobb. Csak közeli ismerősom lett aszimmetrikus attól a rükvercbe kapcsolt tízlábútól. Így nem tudtam nevetni.

Szívből kívánom, hogy ennek ellenére sok mindenki viccesnek találja. Addig távol marad tőlük.

Viszont van a környéken egy "Zsuzsi", meg egy "Papó". No meg a "Keresztapám kocsmája". Persze ez már nem annyira érdekes.

Bár amikor katona voltam Győrben, az őrparancsnokom a fertődi őrségben ide adta a parabellumát. Hát nálam tört el a hüvelykivetője, amiért cserébe az én AMD65 (nem processzor) karabélyommal ment velünk a "Csilla" nevű kocsmába. Azt mondta, egy férfi nem igazi férfi fegyver nélkül. A betárazott géppityumat odacsapta a pulthoz. Hát elsült. Egy perces néma csend, majd mint ha csak a poharat verte volna le, elnézést kért. Na arrafelé volt néhány dolog, amit civil ember nem igazán tudna megrágni reggelire.

A "Csilla" kocsma volt az ugródeszka az elvált hölgyek lakónegyedéhez, ahová a kiképző parancsnokok vitték bevetésre a balfék katonákat éjszakai lövészetre. Persze eredetileg nem ez a terep volt kijelölve hivatalosan, de utólag senki nem tett soha panaszt.
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2018
(#) szsrobert válasza pjg hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Korulszaros.
Obsitos meg Kesdobalo.
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Idézet:
„nem ez a terep volt kijelölve hivatalosan, de utólag senki nem tett soha panaszt.”

Elvégre ott is "lövöldöztek", viszont könnyebb volt a célzás.
A hozzászólás módosítva: Okt 31, 2018
(#) Remci válasza tothbela hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Hogyhogy elsült? Csőre volt töltve?
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Hát ebben nem lennék annyira biztos. Volt egy kis szeplős bajtárs, aki nagyon megilyedt. Valahonnan szerzett lőszert. Most utólag már nem titok, de az őrszolgálat azon a helyen inkább jelképes volt, így üres tárral álltunk készenlétben. Na a fiatal úr nem. Neki valahonnan volt néhány hangtompítós 7,62-ese (ezekbe kevesebb lőpor volt, de attól még 500m-ről bárkit..), Amikor tudomására jutott az "éles" bevetés, hát bepánikolt. Ráfogta az őrparancsnokra a fegyvert. Ha valaki szolgált ott és emlékszik a 88-89-es fertődi örségre, akkor tudja miről van szó. Én szerelmes lettem, és nem akartam haza jönni. de szerencsére hamar elmúlt. Most nevetek rajta. Hát nem tegnap voltam 20 éves. Nagyon hülye fiatalok voltunk.
(#) tothbela válasza Remci hozzászólására (») Okt 31, 2018 /
 
Igen. Csak öreg és kopott volt mindene. nem komoly bevetésre szánták. Katona létemre jobban megijedtem, mint a kocsmáros. Egyébként a fertődi kastélyban vol a bál minden hétvégén. Azt mondta, aki el mer oda szökni, azt lelövi. viszont együtt elmehetünk. A bálban is lövöldözött a kastélykertben.
Varga főtörzs, Kertész törzsőrmester. Ha valamelyikük olvassa a fórumot, jelezze. Van amit még a nyomdafesték sem bír el.
(#) Gafly hozzászólása Nov 3, 2018 /
 
(#) Bakman hozzászólása Nov 3, 2018 / 1
 
Amikor a kollégák meglepnek...

Fogo.png
    
(#) Gafly válasza Bakman hozzászólására (») Nov 3, 2018 /
 
Haha
Állítólag az se volt kutya, amikor a kolléga elfelejtette lezárni a gépét. Mire a többiek csináltak egy screenshot-ot, levették az összes shortcut-ot a desktop-ról, majd beállították a screenshot-ot háttérképnek...
(#) Macsek71 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 3, 2018 / 3
 
Hasonló poén csak a másik irányba :

Múlt század vége felé ( amikor még lehetett dohányozni az irodában, és crt monitorokat bámultunk), az éjszakásnak elege lett, hogy a nikotinködtől besárgult képernyőn sem színek sem vékony vonalak nem látszanak. Néhány dl üvegmosó és pár m2 géprongy segítségével megtisztította a monitort ....
Reggel jött a váltás, lehuppant az asztal mellé és őszintén felüvöltött :
- Kaptunk új monitort !
(#) tothbela válasza Gafly hozzászólására (») Nov 3, 2018 /
 
Na ezt mi is eljátszottuk kis eltéréssel. Céges gép monitorképét betéve háttérben, a kolléga hiába kattogtatott az ikonra, nem indult a böngésző. Nagyon jó buli.
(#) bbatka válasza Gafly hozzászólására (») Nov 3, 2018 /
 
Ezt én is eljátszottam a kollégámmal.
Hasonló jó poén még az egér jobb és bal gombjának felcserélése.
Majdnem 20éve a kollégámnak az Excellére kipakoltam az összes eszköz készletet. Az ikonok kipakolása után maradt vagy 4x4cm hasznos felület a munkalapon. Persze visszacsináltam neki, mert ő képtelen lett volna. Láttam rajta hogy kétségbeesett.
Egy másik poénom a Word-be be lehetett állítani a szócserét a helyesírás ellenőrzőbe. A kollégám csak nézett hogy beír valamit és más jelenik meg helyette.
(#) sonajkniz hozzászólása Nov 3, 2018 / 7
 
Én a fiamat vicceltem meg.
Lekódoltam a gépét, és mikor jött, és kérdezte, mi a jelszó, azt mondtam, hogy elfelejtettem.
Egy órán keresztül nyúzott, hogy nem hisz nekem, mondjam már meg a jelszót.
Végül mondtam neki, hogy gépelje már végre be hogy "elfelejtettem", mert már unom mondogatni.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 3, 2018 /
 
Ismerősöm nagyon erősen béka fóbiás. Fia egy hatalmas tátott szájú, monitor előtt ülőt bekapni készülő békát tett háttérképnek. Bekapcsolás után annyira megijedt bepánikolt, hogy azt a monitort ki kellett cserélni, nem volt elég csak a békát eltüntetni.
(#) david10 válasza tothbela hozzászólására (») Nov 3, 2018 /
 
Mi a cégnél nem igazán szoktunk ilyesmivel poénkodni, mert nekünk az már alapból elég, ha a windóz nem engedi, hogy a tálcán az ikonokra kattintsunk, konkrétan hiába kattintunk, a gép meg se lövi. A multkor amikor ezt a jelenséget csinálta a gép, azt hittem, hogy poénkodnak a kollégák, mert pont a cég legperformánsabb gépe csinálta ezt...

Viszont a routerben beállított sebességkorlátozással nagyon jókat lehet poénkodni.
(#) Hp41C válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 3, 2018 / 2
 
Meg kellene változtatni a jelszavaimat az "invalid password" -re. Ha elhibázom valahol, a rendszer azonnal kiírná a jót...
(#) P1251500 válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 4, 2018 /
 
Ez eredeti,nagyon tetszik!
(#) gyuszo hozzászólása Nov 4, 2018 / 7
 
A szennyvíz tisztító üzemben a főállású csőszerelő tanítja a fiát.
-Fiam add a 9-es kulcsot.
Majd az apa alámerül a nyakig érő szarba..
5 perc múlva feljön majd ismét a fiához szól.
-Fiam add a 8-as kulcsot!
Majd újra alámerül a fosba.
5 perc után ismét feljön, lerázza magáról a fost majd odaszól a fiának.
-Látod fiam, ha tanultál volna most nem a kulcsot adogatnád hanem te tekerhetnéd a csavarokat .
(#) D Wye hozzászólása Nov 4, 2018 /
 
Régebben, mikor a számítástechnikai ismereteim kimerültek annyiban, hogy hogyan kell megnyitni egy Paint-et, apám gyakran szivatott az efféle kódolásokkal, képernyő trükközésekkel. Ma viszont már jobban ismerem a rendszereket talán még nála is, így tervezem már egy ideje a bosszút!
Szóval... Ha netán ezt olvasod, jobb ha felkészülsz
(#) sonajkniz válasza D Wye hozzászólására (») Nov 4, 2018 /
 
Bővebben: Link
Én viszont felkészültem.
(#) proba válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 5, 2018 /
 
Dos-os korszak, Munkahelyeken mutatóba gép. Autoexébe beírtam egy végtelen ciklusos file keresést (kerregő hang) , meg némi vírusra utaló szöveget a képernyőre. Csak azzal nem számoltam, a munkatársam direkt korábban jön be számítástechnika vizsgára (World/excel ) tanulni. A szokásos 5-10 perc érkezési eltéréssel nem lett volna baj, de így már megvolt az alaphangulat, mire beértem.
(#) kala1982a hozzászólása Nov 7, 2018 /
 
9:00 percnél a kártyaosztó nagyon gyári.

Bővebben: Link
(#) Peter65 válasza kala1982a hozzászólására (») Nov 7, 2018 /
 
1:00 és 1:05 között van egy hat részre osztott fakorong és egy háromágú forgó valami. Ezeket mi hajtja?
Következő: »»   780 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem