Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   40 / 48
(#) dave500 válasza cupika97 hozzászólására (») Okt 13, 2018 /
 
Hogy lássak?..
Lámpatest az pipa, LED-et nem akarom.
bbb: Ezt kérdeztem, hogy hogyan keressek rá, mi a neve ennek a szint szabályzónak? Érzékelő oké, azt tudom hogy hol és mennyi, de a vezérlőnek mi a neve? Lámpa mosó sem egy nagy kaland, van lámpa mosós lökhárítóm.
(#) aGyuSee hozzászólása Okt 18, 2018 /
 
Üdv!
Volt egy kisebb balesetem fél éve mikor hátulról belèmcsúsztak (hátsó szélvédő bejött a hátsó ülésre) de azóta már a lölhárító és a csomagtartó is cserélve lett, viszont azóta nem működik a hátsó szélvèdő fűtésem. A kapcsolója a középkonzol felett vilàgítás mellett is narancssàrgàn világít (mintha be lenne kapcsolva) piros helyett, de bármilyen àllásban is van a kapcsoló, a fűtés nem működik, valamit a hátsó szélvédő mosó sem olyan, az ablaktörlő megy, de a folyadékot nem spricceli.
Mi lehet a gond? Azóta világít így a kapcsoló mióta kirepült a hátsó szélvédő.
A válaszolat előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2018
(#) zolika60 válasza aGyuSee hozzászólására (») Okt 18, 2018 /
 
A kábelköteget elvágta, vagy elégette a lakatos, vagy a szerelésnél követtek el valami hibát. Nehéz lesz ezt így távolból diagnosztizálni. Te vagy az autó közelében neked kell megnézni.
(#) bbb válasza dave500 hozzászólására (») Okt 18, 2018 /
 
A neve automata szintszabályzó. De csak a golf iv xenon kulcsszavakra rákeresve a komplett köteg hozzá (ugyanott mosóhoz alkatrészek): Bővebben: Link

Minden esetre az árát elnézve, megfontolandó egy gyárilag xenonos jószág megvétele (1000 euro, s még egy százasért behozzák) akárcsak alkatrésznek...
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2018
(#) dave500 válasza bbb hozzászólására (») Okt 18, 2018 /
 
Köszönöm, ezt kerestem!
Valamiért reménykedtem, hogy olcsóbb a dolog, így inkább maradok a LED-nél, de köszönöm, hogy megkerested!
(#) cupika97 válasza dave500 hozzászólására (») Okt 19, 2018 /
 
100%-osan biztos leszek benne hogy meg leszel vele elégedve
(#) dave500 válasza cupika97 hozzászólására (») Okt 19, 2018 /
 
Remélem!
Egyébként valaki nem tudja, hogy a magasság állító motort hogy kell kiszedni? Nemigazán jöttem ráá. Youtubeon rákerestem, de érdemlegeset nem találtam.
(#) bbb válasza dave500 hozzászólására (») Okt 20, 2018 / 1
 
Ha olyan, mint a puntoban volt, akkor csak el kell fordítani és kihúzni, illetve a végét kipattintani.
(#) dave500 válasza bbb hozzászólására (») Okt 20, 2018 /
 
Úgy kellett, köszönöm!
(#) dave500 hozzászólása Okt 21, 2018 /
 
Sziasztok!
Bár félig sejtem, hogy a kérdés a válasz, de.. az miért van, hogy a jobb oldali lámpa (projektoros) úgy adja a legkisebb! fényt, hogyha az izzó normálisan a helyén van? Most próbálgattam, ha rendesen a helyén van, szep, egyenletes, rohadt gyenge fényt ad, viszont akár fordítva, akár egy kicsit (3 fokkal lefelé döntve) rakom be az izzót, máris konkrétan érzem a lábamon a lámpa melegét? Ezzel egyidejűleg hatvanyozottabban nagyobb fényt ad.. most azt csináltam, hogy a H7es izzó azon részét, ami egyenes, (hogy ne lehessen fordítva berakni) feljebb hajlítottam, így raktam be, és most látok is vele. A vetítési kép nem változott, nem került feljebb a kitakaras, tehát ugyanúgy nem vakít, csak középre sokkal több fény jut.. a kérdés az, a foncsor adta meg magát, és azért világít így jobban, vagy félre lett tervezve a lámpa?
(#) AngerFist hozzászólása Nov 27, 2018 /
 
Sziasztok!
Szeretnék egy golf IV-be fényszóró mosót beépíteni! Minden kész van a kábelezésen kívül!
Esetleg tudnak nekem valaki adni egy leírást, hogy hogyan kell bekötni a fényszóró mosó motorját?
Köszönöm előre is a válaszokat!
(#) zolika60 válasza AngerFist hozzászólására (») Nov 27, 2018 /
 
Vagy egy külön gombra, vagy a szélvédőmosóéval párhuzamosan.
(#) AngerFist válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Csak simán rákötöm az ablakmosó motorjára és működni fog?
(#) zolika60 válasza AngerFist hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Igen. Csak abban az estben minden ablakmosáskor mossa a fényszórót is, nagyon sok vízzel. Gyakrabban kell a tartályt töltögetni, mintha külön tudod mosni őket.
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2018
(#) bbb válasza AngerFist hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Sok autónál gyárilag úgy szokás, hogy csak akkor nyomja a vizet és mosson, ha a tompított is fel van kapcsolva.
(#) zolika60 válasza bbb hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Mivel nappal is lámpázni kell az is luxus. Pont nappal amikor a látást nem zavarja hagynám ki a fényszóró mosást.
(#) bbb válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Olvasd el még egyszer, amit írtam! Azt írtam, gyárilag sok autónál így van megoldva. Pl. Volvo s40, FIAT Punto mk1, … Nem azt írtam, hogy minden áron így kösse be, de ez egy megfontolandó szempont.
(#) AngerFist válasza bbb hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Igen, jobb lenne úgy bekötnöm, esetleg abban nem tudtok segíteni, hogy "gyári" bekötés legyen?
(#) zolika60 válasza bbb hozzászólására (») Nov 29, 2018 /
 
Csak a vízfelhasználás miatt írtam, tudom, hogy sok autón gyárilag ez van.
(#) martin96 hozzászólása Dec 5, 2018 /
 
Sziasztok!
Van egy 2003-as golf iv-esem, amiben gyárilag olyan komfort modul van, ami nem támogatja a távirányítóst kulcsot. Gondolom ez az 1 csatlakozós. Ha vennék 2 csatlakozóst, ami már támogatná, azzal meg lehetne csináltatni hozzá a bicskakulcsot?
2 csatlakozó van azon, a jelenlegin 1, a plusz 1 csatlakozóba mit kéne bekötnöm? Vagy gyárilag ki van vezetékelve?
(#) liderces válasza martin96 hozzászólására (») Dec 11, 2018 /
 
Hali! Az nem olyan egyszerű! Létezik három csatlakozós is. Olyant kell keresni amiben benne van a távirányító vevő modulja, azokra rá van nyomtatva a feliratok közé hogy német rádió engedélyes ilyesmi. Aztán ösze tanítani mindent mindennel fel programozni a kulcsokat stb. Én is szeretnék ilyen műtétet. de a kábel kötegek is változnak ekkor már, meg ismerni kell hova mit kel stb. Bonyi bonyi.....
(#) martin96 válasza liderces hozzászólására (») Dec 11, 2018 /
 
Akkor ez marad így.
(#) cupika97 hozzászólása Dec 27, 2018 /
 
Sziasztok. Golf 4 2000 évj. Semmibol semmi nem mukodik az eggyik távirányítóm a kozponti zárhoz. Originál VW 2 gombos bicskakulcs, szerencsére a pótkulcs megyen. Elemet cseréltem benne, úgysem megy. Próbáltam volna tanítani, de nem sikerult. Mit csinaljak vele? Elegge rossz erzesem van hogy csak egy mukodo kulcsom van az automhoz.
(#) liderces válasza cupika97 hozzászólására (») Dec 27, 2018 /
 
Szia! Ezt most hogy érted? Van egy eredeti müködő kulcsod, többi elveszett. De szereztél akár honnan egy másik VW kulcsot, és azt akartad a kocsihoz pót kulcsnak? A meglévő régebbi kulcsaid közül már csak egy müködik, de megvan mindegyik? Milyenek voltak hozzá eredetileg ird le és mi van meg? üdv
(#) cupika97 válasza liderces hozzászólására (») Dec 27, 2018 /
 
Már megcsináltam, VCDS-el sikerült megtanítattnom vele mindkét kulcsot. 2 originál kulcsom van hozzá, csak tegnap az eggyikre nem reagált, elemcsere után sem. De most már míködik.
(#) dana19970522 hozzászólása Jan 4, 2019 /
 
Sziasztok az lenne a problémàm hogy a jobb oldali ajtóm (3 ajtós) nem nyitja és nem zárja a központi zár mielött szét szedem szeretnék egykis infót gyüjteni hogy hol keressem a hibàt !! És hogy ha esetleg ki kellen szerelnem a zárat akkor milyen méretü kulcsot kell használnom a képen jelölt csavarokhoz köszönöm előreis a segítséget
(#) Benteng17 hozzászólása Jan 4, 2019 /
 
Sziasztok! Gyári Xenon lámpám olyat csinál, hogy általában a jobb oldali nem kapcsolódik fel, ez leggyakrabban akkor jön elő ha úgy állítom le az autót, hogy a lámpa égve marad!A helyzetjelző működik, a refi is! Ilyenkor néha ha széthúzom a kábelt meg összedugom megjavul, de van hogy kapcsolgatom föl le a lámpát és akkor 1X elmegy a bal és csak a jobb oldali világit, majd mind kettőnél csak a helyzetjelző és utána meg jó mind! Ez mitől lehet ??? Trafó baszakodna?
(#) VIM válasza dana19970522 hozzászólására (») Jan 4, 2019 /
 
Szia! Egy kis infó. Ha lentebb is olvasgatsz az oldalon, más ajtószétszerelési részleteket is találsz.
(#) martin96 hozzászólása Jan 5, 2019 /
 
Sziasztok!
Ablakemelő motorom csak szakaszokba volt hajlandó működni, ezért lecseréltem. Az újjal most jól működik, de csakis ha a jobb első ajtón lévő nyomógombbal működtetem, ha vezetőoldalról akkor semmit nem reagál. Visszaraktam a régit, az működik vezetőoldalról, de csak szakaszokba, tehát nincs kontakthiba. Mi lehet a baj?
(#) VIM válasza martin96 hozzászólására (») Jan 5, 2019 /
 
Szia! Talán a rajta lévő modul az nem "kommunikál" a központi kapcsolóval. A gyári számmal megegyezőt sikerült beletenni? Ha nem akkor nem fog csak helyből működni. Talán az ajtóátvezető "harmonikában" el van törve a vezeték?
A hozzászólás módosítva: Jan 5, 2019
Következő: »»   40 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem