Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   301 / 642
(#) Gobe54 válasza granpa hozzászólására (») Júl 11, 2019 / 1
 
OK, köszi. Aug 11-n nem bizos, hogy tudok menni börzére, de 24-n tuti ott leszek.
(#) micimacko válasza janigel hozzászólására (») Júl 11, 2019 /
 
Szia!
Ha még megvan, szeretném kérni a kihahangosító szerkezetet. Köszönöm!
(#) janigel válasza micimacko hozzászólására (») Júl 11, 2019 1 /
 
Oké a tiéd.
(#) janigel válasza (Felhasználó 51715) hozzászólására (») Júl 12, 2019 /
 
1000 bocsánat nem vettem észre.
Azt se tudom hol áll a fejem, látod még mindig dolgozom.
A floppykat elteszem neked.
Látod, ha írtál volna mindjárt egy privátot akkor észreveszem.
(#) DannyTorrence válasza janigel hozzászólására (») Júl 12, 2019 /
 
AKkor én lecsapnék a flopikra ha lehet!
(#) janigel válasza DannyTorrence hozzászólására (») Júl 12, 2019 /
 
A floppyk már elkeltek.
(Kicsit feljebb).
(#) sargarigo hozzászólása Júl 12, 2019 /
 
Kis floppyjaim nekem is vannak ha kell valakinek!
(#) pipi válasza DannyTorrence hozzászólására (») Júl 12, 2019 /
 
Kislemezek nálam is vannak(személyesen Kispest)
(#) (Felhasználó 51715) válasza lazsi hozzászólására (») Júl 12, 2019 1 /
 
Aha, jelentkezem valamire itt, nem privátban ahogy illik, aztán megyek szervezni a fuvart és mire visszajövök, a felajánló már odaadta másnak a cuccot. De még utána se volt egyikben sem annyi, hogy akkor visszamondja és fenntartja az elsőbbségem. Na de hiába magyarázom annak, aki nem érti, mi ezzel a baj.
(#) rockersrac válasza janigel hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Nem elvinni akarom, hanem utánépíteni.
(#) janigel válasza rockersrac hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Szia!
Ezt már feltettem madzagos fórumtársnak, ezért oda irányítalak.
Itt van a közös anódos doksi
Itt pedig a közös katódos rajz
A HEX mindkettőnél ugyanaz.
(#) Moderátor hozzászólása lazsi hozzászólására (») Júl 13, 2019
 
Ezt az értelmetlen vitát itt és most kérjük befejezni! Amennyiben folytatni kívánjátok, azt tegyétek privátban!
Az elsőség kérdésében az oldal üzemeltetői nem kívánnak és nem is fognak állást foglalni, ezért ránk haragudni több, mint értelmetlen. Ha pedig valakinek vitája van a másikkal, azt szíveskedjék privátban rendezni, mert egyrészt nem tartozik másra, másrészt senkit nem érdekel, harmadrészt a topicban off.
(#) micimacko válasza micimacko hozzászólására (») Júl 13, 2019 / 2
 
Kedves Janigel!

Köszönöm, de lemondok róla (telefonos cucc), mert láttam, milyen problémák adódtak abból, hogy nem vettem észre, hogy más már jelentkezett érte. Bocs, hogy problémát okoztam Neked! Természetesen így a "kollégáé".
(#) nyamnyam hozzászólása Júl 13, 2019 /
 
Sziasztok

Ingyen elvihető egy autós mini hűtő , menni megy de nincs hűtés !
(#) nyamnyam válasza ibusz44 hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Akkor a tied
(#) ibusz44 válasza nyamnyam hozzászólására (») Júl 13, 2019 3 /
 
köszi ment a pü
(#) granpa hozzászólása Júl 13, 2019 /
 
Felajánlok kb. 1 tucat К155ЛР3 (SN7453N) IC-t. Kiterjeszthető 4×2 be &-OR kapuk.
(#) kissattila88 válasza zeller hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Kapcsoló üzemű tápból ha van még akkor elvinnék egy párat.
(#) szs hozzászólása Júl 13, 2019 / 1
 
Hozzájutottam két garnitúra ilyenhez, szívesen átadom az egyiket. Ha jól számolom, 45 hármas ledcsoport (nem számolom meg mégegyszer ). És van hozzá táp, 12V, 8,5A.
Azok a hármas egységek leszedhetők az alulapról, öntapadósok (és csavarozhatóak is, ha úgy akarod), egyesével (45X3) is használhatók.
Nem adom postára -nem érek rá, mire hazaérek, többnyire zárva a posta, ha nem is biztosan, akkor sem futkosok.
Jászberény környékén bármely nap, Szsztmiklóson szinte mindennap 8-10 közt, Bp-n hetente két-három alkalommal tudom átadni. Más városokban csak egyeztetgetések után, tehát nem biztos... De rápróbálni érdemes.
Nem, nem postázok. Nékem nem ugyanannyi postára menni, mint néked felszállni a villamosra/kék buszra.
Szeretném, hogy a jelentkező itt a topikban jelentkezzen először (a topik szabálya szerint), majd utána privátozzunk.
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2019
(#) Szasza9668 válasza szs hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Szia!

Egy budapesti átvétellel jelentkeznék rá!
Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2019
(#) szs válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Na, ez gyors volt, örülök, hogy van, ki örül néki Tiéd!
(#) antikzsolt válasza szs hozzászólására (») Júl 13, 2019 /
 
Én is örültem volna neki. De sajna csak posta játszik. Tudtam volna hasznosítani. De a te álláspontodat is megértem.
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2019
(#) janigel hozzászólása Júl 14, 2019 /
 
(#) Szasza9668 válasza janigel hozzászólására (») Júl 14, 2019 /
 
Szia!

Alkatrésznek elfogadom akkor ha másnak nem kell.

Kedd szerda körül megyek hozzád!
(#) janigel válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 14, 2019 /
 
Oké, akkor nem dobom ki.
A DVD lejátszó elkelt.
Szasza9668 viszi el.
(#) 06smici hozzászólása Júl 14, 2019 /
 
Sziasztok!

Bp. XX. kerületből elvihető egy táp és egy nyomtató. Csak személyesen, postával nem bajlódnék.

A nyomtató működőképesen lett elrakva. Azóta a tinta gondolom beleszáradt már...

A tápról nincs infóm. inkább alkatrésznek mondanám, de lehet működik még.
(#) Töröcsik Tibor válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 14, 2019 /
 
Hali!Ha netán megválnál pár db paneltól,ha nem kell annyi Neked tudnánk beszélni?
Nekem horgászni kéne világításhoz.Ezek strapabíró ledek!!!
(#) Szasza9668 válasza Töröcsik Tibor hozzászólására (») Júl 14, 2019 /
 
Gyere privátba!Ez nem ide tartozik.
(#) szs válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 14, 2019 /
 
Válaszoltam tegnap a privátra, csak biztosan elkerülte a figyelmed Nézz rá!
(#) f.gabi hozzászólása Júl 14, 2019 / 1
 
Sziasztok!

Rádiótechnika 8 évfolyam 1962-1969 (5db sajnos hiányzik a teljes sorból).
Rádióamatőr füzetei 1959-1964 11db.
Léder-Rádai: TV-szerelők könyve (1967) Sok asztalterítő méretű kapcsolási rajz melléklettel.
Schneemann József: Tranzisztoros táskarádiók (1962).
Renczes Tamás: Televízió kapcsolások I. (1971) Valójában ez nem is könyv, hanem sok-sok (főképp Vidi-Orion) TV rajz ("lepedők" ) összecsomagolt gyűjteménye.
Egy cipősdoboznyi elektroncső, vegyes, használt és pár db új is van közte. A legtöbbről leolvasható a típusa.

Hely: Pétfürdő. Hacsak lehet, személyes átvétel lenne jó. A postázás kissé bajos (jó nehéz a sok papír).
Üdv: Gábor

Jaa, és grátiszban egy szintén "lepedő" formátumú eredeti (de tényleg! ) kapcsolási rajz, az ERKEL típusú elektroncsöves magnetofon készülékről Jó állapotban
Következő: »»   301 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem