Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   800 / 962
(#) zolika60 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 29, 2019 /
 
Ez a videó bizonyíték arra, hogy a videó készítéshez nem kell agy.
(#) sonajkniz válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 29, 2019 /
 
Nagy az Isten állatkertje.
A mágnesességet elfogadja mint létezőt, pedig azt sem látja, de a gravitációt már nem.
"Miért tud repülni a madár, ha a víz nem lebeg?"
Ezen besírtam. Méghogy a víz nem lebeg. Akkor magyarázza már el nekem a felhőt. Ja meg persze azt is, hogy ha a madár becsukja a szárnyait, miért nem marad továbbra is fent.
Az a legszomorúbb az egészben, hogy a lapos föld hívők tábora napról napra növekszik.
(#) djusee válasza sonajkniz hozzászólására (») Aug 30, 2019 / 1
 
Sajnos nem tudtam végig nézni, nem volt elég meggyőző a fickó. . Viszont ha már növekszik a laposfejüek tábora, ki kellene tolni velük, elterjeszteném hogy szerintem meg kocka a föld és attól van a sok földrengés hogy ugye átfordul az egyik oldaláról a másikra(mert ugye azért mégis mozog a föld), lehet olyankor ütik be a fejüket sokan és lesznek tőle lapostobák és nekem meg legurulnak az apró csavarok az asztalomról és nem találom meg öket. De így ahogy egyre jobban belegondolok, lehet hogy igazam van?
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2019
(#) djusee hozzászólása Aug 30, 2019 /
 
Beleolvastam a Retro számítógépek topicba majd elkezdtem a neten keresni a tárgyalt MFM drive után, ezt találtam(bocs angol), USAFRet válasza. Jót mosolyogtam majd megrettentem hogy én is sürün hallgatok a Jó ötlet tündérre.
(#) szucsistvan123 válasza sonajkniz hozzászólására (») Aug 30, 2019 /
 
Idézet:
„hogy ha a madár becsukja a szárnyait, miért nem marad továbbra is fent.”


Az egyetlen ésszerű magyarázat hogy megváltoztatja a sűrűségét.
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2019
(#) DannyTorrence válasza djusee hozzászólására (») Aug 30, 2019 /
 
Én inkább sírok a hozzáállásán. "Minek foglalkozni vele? Minek költeni rá? Mit érdekel az ősrégi adat?"
Totál offtopik és kötekedés az egész ember, ráadásul moderátor egy tech fórumon.
Mintha itt valaki megkérdezné, hogy hogyan lehet megjavítani az elromlott mosógépét és azt a választ kapná, hogy minek azt a tízéves gépet javítgatni, amikor már modernebb gépeket árulnak?
Rossz napja lehetett USAFR-nek.
(#) nagym6 válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Aug 30, 2019 /
 
Idézet:
„hogy ha a madár becsukja a szárnyait, miért nem marad továbbra is fent.”
Mer le akar szállni.
(#) djusee válasza DannyTorrence hozzászólására (») Aug 30, 2019 / 1
 
Sajnos itt is lehet elég sürün olvasni ilyet. De nekem a tündéres hasonlat volt vicces, főleg hogy magamra ismertem(gondolom nem vagyok egyedül) párszor már én is bevásároltam olyan "maj' jó lessz valamire" dolgot amit nem kellene. Én is szeretek ha van idöm régi dolgokat megjavítani, beindítani a szórakozás és kihívás végett ráadásul nem szeretek kidobni semmit sem de ez már totál off itt a viccesben.
(#) DannyTorrence válasza djusee hozzászólására (») Aug 30, 2019 /
 
Értem én, hasonlóan engem is elkap néha az a tündér és kényszerít, hogy roncs-kiégett számtech cuccokat vegyek vagy kiszedjem őket a konténerből a hulladékudvarban. Viszont nem annyira offtopik, mert olyan durván túl vannak árazva a "retró" címén árult dolgok, hogy amikor az ember megvesz pl egy sérült videokártyát fillérekért és 10 percnyi munkával megjavítja, azon csak mosolyogni lehet jó értelemben. Vicces, hogy a kishibás és a hibátlan retró cuccok értéke között néha ezrek-tízezrek vannak.
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2019
(#) szucsistvan123 hozzászólása Aug 31, 2019 / 6
 
(#) Remci hozzászólása Szept 3, 2019 / 2
 
– Kedves utasaink, itt az Önök kapitánya beszél! Mivel erősen zuhanunk, ezt megállítandó már kidobáltunk minden nehezéket. Sajnos ez nem volt elég,
úgyhogy utasaink közül kell megválnunk néhánytól. Hogy ne lehessen kivételezéssel vádolni bennünket, ábécé sorrendben szabadulunk meg a túlsúlytól. Jelentkezzenek tehát először az “A”, mint Afro-amerikaiak!
Természetesen senki sem mozdul…
– Akkor jelentkezzenek a “B”, mint barna bőrűek!
Újból senki, csak a sorok közt egy kisgyerek mondja az apjának:
– Te papa, nem kéne jelentkeznünk? Hiszen mi afro-amerikaiak is vagyunk, meg a bőrünk is barna!
Mire az apja:
– A pofádat befogod fiam, mi most itt NIGGEREK vagyunk, úgyhogy először a KÍNAIAK jönnek.
Mire a hátsó sorból egy hang :
-Ném kínáái! SÁRGÁÁÁ!
(#) yulo5310 hozzászólása Szept 3, 2019 / 3
 
A hajó kapitánya leszól a tengerfenéken dolgozó búvárnak.....azonnal jöjjön fel-süllyedünk!!!
(#) tothbela hozzászólása Szept 6, 2019 /
 
tűz
Reggel mentem dolgozni, ez várt.
(#) mek-elek válasza tothbela hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 1
 
Nem kellet volna megpatkolni azt a biztit....
(#) mineral hozzászólása Szept 6, 2019 /
 
Ipari áram már csak ilyen...

Ipari.jpg
    
(#) sonajkniz válasza mineral hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Megtudhatnám miben más az ipari áram, mint a háztartási?
Mármint egy 230V-os lengődugalj szempontjából.
(#) pipi válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 3
 
Ha főzöl vele akkor háztartási, ha falat fúrsz, akkor meg ipari áramot használsz )
(#) nagym6 válasza pipi hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 1
 
Ha alszok, éjszakai az áram.
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 2
 
Ha meg motoron ülök, a karjaimat szét tárom, az asszony átnyúl a hónom alatt megfogni a kormányt, akkor boldog.
Mert ilyenkor ő a váll alatt vezető.
(#) tothbela válasza mek-elek hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Ááá dehogy, csak három "A" osztályú végfokról ment a 200kW-os kompresszor. Oszt kicsit megmelegedett.
(#) tothbela válasza mineral hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 3
 
A hálózati villásdugó két pólusa egyformának látszik, de valójában ég és föld. Az egyik ég, a másik meg a föld. De van amikor a föld ég.
Vagy az üzem.
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2019
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 1
 
Idézet:
„az asszony átnyúl a hónom alatt megfogni a kormányt”
Az egyszarvú kormányt.
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Tudod, ki mit szeret...
(#) proba válasza tothbela hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Már a Kínaiakban sem lehet bízni, normális esetben a 200KW még elmegy egy 10A-s biztosítékról...( Vagy a dugvilla is Kínai volt? )
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Hát ilyenre gondoltam, vajon mi más is lehetne.
(#) Lacika hozzászólása Szept 7, 2019 / 1
 
Gaming on a Mac

apple.png
    
(#) Lacika hozzászólása Szept 7, 2019 / 6
 
Egy őszinte tejesdoboz...

milk.jpg
    
(#) sany válasza Lacika hozzászólására (») Szept 7, 2019 /
 
(#) djusee válasza Lacika hozzászólására (») Szept 8, 2019 /
 
2 dolog lehetséges, Photoshop vagy kecsketej
(#) erbe válasza djusee hozzászólására (») Szept 8, 2019 /
 
Van még néhány lehetőség. Elődeink megitták a lótejet, néhol még ma is előfordul, hogy birkatejet isznak, de ami a leggyakrabban előfordul a hűtőben, az anyatej.
Azt még Mehemed is megissza. Kortól függően.
A hozzászólás módosítva: Szept 8, 2019
Következő: »»   800 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem