Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   2181 / 2484
(#) possim hozzászólása Szept 2, 2019 /
 
Sziasztok! Szeretnék némi tanácsot ,illetve segítséget kérni egy projekttel kapcsolatban. Egy audió erősítő modult kellene összehoznom , mégpedig a következő tulajdonságokkal. A tápfeszültség 100VDC a kimenete 75V-ra eltolva, amin 50Vpp kimeneti feszültség jelenik meg vagyis 50V-100V a kimeneti teljesítmény nem lenne túl nagy mivel egy Mosfet gate-t hajtana meg.A jelforrás a egy bluetooth modul 500mVpp kimenettel. Két ötletem lenne/volt az egyik egy egytranzisztoros emitterkövetős kapcsolás, amit össze is dobtam, többé kevésbé működött.Ez azt jelenti, hogy a pozitív félhullám(1kHz szinusz) teteje ellaposodott nem teljesen szinusz volt csak ha lentebb tekertem a biast . A másik egy komplementerpár eltolva 75Vra, de ezt még nem építettem meg. Valaki találkozott e más hasonló erősítő elrendezéssel vagy van e valami jótanács ezzel kapcsolatban. Köszönöm előre is a választ.
(#) Lacaboy válasza reloop hozzászólására (») Szept 2, 2019 /
 
De ha nem lehet puffert tenni ra akkor a gyari erositoknel hogyan oldjak meg? Szemre azokban sincs nagy eromu.
(#) tothbela válasza Lacaboy hozzászólására (») Szept 3, 2019 / 2
 
Nem azért nem lehet rátenni puffert mert kapcsolóüzemű, hanem nincs betervezve a visszacsatolásba ekkora kapacitás. A gyári erősítők kapcsolóüzemű tápja úgy van tervezve, hogy akkora kapacitást vettek figyelembe a szabályzókörben, amekkorára szükség van. Valószínűleg át lehet alakítani a szabályzókört nagyobb kapacitáshoz is, de nem csak úgy saccra kellene megpiszkálni.
(#) mek-elek válasza tothbela hozzászólására (») Szept 3, 2019 /
 
Annak idején az egyik gyermekünknek építettem PC-jébe egy 2x25W-os erősítöt. Nekem is azt tanácsolták, hogy ne tegyek bele nagy puffert, mert tönkre teszi a tápot. Nem emlékszem, tán 100-200µF volt benne össz-vissz. Évekig ment hiba nélkül.
(#) Alkotó válasza Lacaboy hozzászólására (») Szept 3, 2019 / 1
 
Az hogy a puffer "kicsi/nagy" az nem csak a puszta értékén múlik. 10 szeres frekvencián már tizedakkora puffer is közelítőleg azonos eredményt ígér.
A kapcsolóüzemű tápegységek frekvenciája több 10 kHz is lehet. Ha pl. 50 kHz (csak a könnyebb számolás érdekében), az éppen 1000-szerese a hálózati 50 Hz-nek, tehát ezred akkora puffer is hasonló simaságot ígér mint amit 50 Hz-en használnál
.
(#) mek-elek válasza mek-elek hozzászólására (») Szept 3, 2019 /
 
Kiegészítésként:
(#) eper1234 hozzászólása Szept 4, 2019 /
 
Sziasztok.

Feltettem már ezt a kérdést a saját fórum témájában is de nem kaptam választ így itt is megkérdezném az alábbit: mostanában tervezem a jó öreg quad405 megépítését, kérdésem az hogy mekkora hűttőbordával kell kalkulálnom .? A tápfeszem adott 2x36 V DC 200W torroiddal. A végfok ebayről rendeltem, MJ-kel van szerelve. Mennyire fűt ekkora tápfesznél ? csak szobai zenehallgatásra épül.

válaszokat köszönöm
(#) Dióda válasza eper1234 hozzászólására (») Szept 4, 2019 /
 
Nekem egy régebbi zenekari erősítőbe van beépítve ekkora tápfeszről és teljesen jól muzsikál.
Melegedése eléggé kevéske. https://www.hestore.hu/prod_10024236.html
Egy ekkora bordán van és nem sikerült még kézmelegtől följebb verni , bár az is igaz hogy még nem volt sosem agyongyilkolva.
(#) Alkotó válasza eper1234 hozzászólására (») Szept 4, 2019 / 1
 
Szerintem azért nem kaptál választ, mert nincs jó válasz. Senki nem fogja tudni megmondani, hogy pl. 350 cm2 felületű borda esetén éppen 47° bordahőmérsékletre számíthatsz. Éppen ezért mindenki túloz, és olyan méretet mond amivel már nem lehet tévedni.
Ráadásul nem csak a borda felülete számít, hanem a kialakítása és az anyagminősége is. Sőt az is véleményes, mekkora hőmérsékletet érdemes megengedni.
Az általános 8261-es bordaprofilból 80-100 mm elegendő csatornánként.
(#) highand válasza eper1234 hozzászólására (») Szept 4, 2019 /
 
Indulj ki a gyári méretből. Itt a kínai klón:
(#) eper1234 válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 4, 2019 /
 
igazad van, mindenki mást mond, kezdetnek megpróbálkozom ezzel a bordamérettel, persze oldalanként egy egy. : https://www.aliexpress.com/item/1928959125.html?spm=a2g0s.9042311.0...AQ2wJW
itthoni használatra elegendő lesz ha jól tippelek.
azért köszönöm.
(#) Alkotó válasza eper1234 hozzászólására (») Szept 4, 2019 /
 
Jó eséllyel mindkét csatornához is elég lehet egy ilyen borda, főleg szobai viszonyok között.
Ha meg néha indokolt egy kis bömböltetés, akkor megtámogatod ideiglenesen (vagy akár véglegesen) egy ventilátorral.
A hozzászólás módosítva: Szept 4, 2019
(#) eper1234 válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 5, 2019 /
 
értem, köszönöm a tippet
(#) metabo123 hozzászólása Szept 5, 2019 /
 
Sziasztok!
Hoznak hozzám kipróbálásra egy BOGEN HTA250A erősítőt.
120V hálózati feszültséget megoldom, de a nagyobb kérdés számomra, hogy hogyan és milyen hangsugárzót köthetek rá. Nem volt még dolgom ilyen berendezéssel, ismeretlen számomra a hátlapi hangszóró csatlakoztatási mód.
Kapcsolási rajz birtokában lehet okosabb lennék, de csak egy "User Manual"-om van, azt csatoltam.
(Azzal meg a sekélyes angol tudásom miatt nem birok!).
Segítségetek köszönöm!
(#) zotya1983 hozzászólása Szept 5, 2019 /
 
Sziasztok! Kezembe akadt egy kínai class d csodapanel egy irs 2092 a meghajtása, 2 db fettnek, a hiba hogy a buck dc dc converter nem szolgáltat amiatt megfelelő feszültséget, és valószínű nem is működik mert a vele párhuzamos diódákból 3 ból egy zárlatba vágta magát ez ránézésre egy sima zéner, de itt jön a kérdés hogy hány voltos stb. Már mindennek utánanéztem példakapcsolásoknak is, és sehol semmi utalás rá mi a típusa.Ha valaki találkozott vele ne tartsa magában.
(#) tothbela válasza zotya1983 hozzászólására (») Szept 6, 2019 / 1
 
Én kidobnám belőle a buck konvertert, mert amúgy se sok keresni valója van a hangfrekis rész közelében. Egy kis segédtápot kellene csinálni hozzá akár a fő tápból sima áteresztő stabilizátorost, vagy ha zavaró a kis extra teljesítmény felvétel, akkor külön szekunderről, vagy akár külön kis trafóról csinálhatsz neki tápot. Szerintem 100mA körül bőven elég neki.
(#) zotya1983 válasza tothbela hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Van benne egy + és -6v ez a irs nek kell, és az is onnan megyen. Ezért én is gondoltam egy zéner+ellenállás kombóra, de aztán mégsem. Ugyanis más feszültséget is előállít ez a kis konverter és abból külön van csinálva egy alacsonyabb fesz, és ha az a + - 6v nincs meg pontosan akkor leteszi magát gnd re és kiáll protectbe az ic. Időközben mégegy sima szilíciumdióda is zárlatos lett... Az van hogy a benne lévő irf ek jók de most már kétséges az is hogy gazdaságos lenne e a javítása mivel cca 12-15 EUR újonnan egy ilyen panel... Természetesen példakapcsolás létezik, de az alapján lutri nekilátni. Pláne hogy bementem az elektronikai alkatrészboltba helyben és nem tudta az eladó mi az a xl 7005A pláne nem mi az a dc dc konverter. Így feladtam magamban mosolyogva a dolgot Azért döntenék a mentőakció mellett mert viszonylak nagy dinamikájú és tényleg erőteljes panelok. 280w 8 ohmon 0.1% thd vel, és 4 ohmon 380w környéke amit tud is.
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2019
(#) Directors hozzászólása Szept 6, 2019 /
 
Sziasztok!

Építés alatt áll egy erősítőm.

Az erősítő két trafójának a "burkolata" fémből van és ezeket a feszültségeket mértem ezeken a helyeken.
Ez mennyire van így rendben ?
Fém dobozban üzemelne, így a dobozt földelem.
(#) pinyó39 válasza Directors hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Nem melegszenek ezek a trafó?
(#) latyakosa válasza Directors hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Valahol testel az árakör a pozitiv tápfesz és fémház között, kikapcsolt állpotban szakadáskeresővel érdemes megkeresni.
(#) Directors válasza latyakosa hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Meglett. Az erősítő plusz tápjánál testelt le. Most már nincs kint a feszültség.
Köszönöm a segítséget!

pinyó39: Nem melegedett.
(#) latyakosa válasza Directors hozzászólására (») Szept 6, 2019 /
 
Szívesen!
(#) villanyipi válasza metabo123 hozzászólására (») Szept 7, 2019 /
 
Szia!
Úgy nézem com a negatív csati utána a pozitívat értékhelyesen a megfelelő helyre(4 ohmos- a 4eshez) és persze megfelelő teljesítményű hangoskodóval már próbálható is!
(#) krisz69 hozzászólása Szept 7, 2019 /
 
Sziasztok. Az adott kapcsolást 2x105VDC hajtanám. Tudom hogy ott mar csak inkabb 8R T1,T3 cserélve 2n5551 más a láb kiosztás helyesen be téve. T2 cserélve mpsa 42. Kondik cserélve magasabb fesz tűrésűre.T4,T5, cseréljem ? Vagy maradhat.?
(#) zotya1983 válasza krisz69 hozzászólására (») Szept 7, 2019 /
 
A T4 a hőtranzisztor a T5 sem kritikus az meg a nyugalmi tranyó ott sem lesz akkora a fesz hogy cserélni kelljen!. Egyiket sem kell cserélni. Én +-120v on hajtom.
A hozzászólás módosítva: Szept 7, 2019
(#) tothbela válasza zotya1983 hozzászólására (») Szept 8, 2019 / 2
 
A +/-6V a bemeneti lineáris fokozat tápja. Az irs tokján belül van zéner az adatlap szerint, így csak egy-egy ellenálláson keresztül kell rákötni a tápot, akár a fő tápfeszről. 10mA elég neki, tehát az ellenállást ez alapján kell megválasztani. Például legyen a tápfesz 60V. Ebből le kell vonni a 6V-ot, így csak a különbözetet kell leejteni az ellenálláson. Az értéke az uegymínuszukettőosztvaível, tehát 60-6=54. 54/0,01=5400. Tehát a hozzá közel eső 5,6kOhm. A terhelhetőség pedig unégyzetpererr, vagyis (54x54)/5600=0,52. Tehát kicsit több mint fél W.
(#) lac- hozzászólása Szept 8, 2019 /
 
Sziasztok!
Szeretnék némi segítséget kérni. Egy Rotel RX-850-et javítok, aminek az egyik oldali végfokjában voltak hibás tranyók. Sokat szenvedtem vele, én is figyelmetlen voltam (felcseréltem véletlen egy NPN-PNP párost, aminek a hatására szétdurrantottam a még működő végtranyókat is.... ). A gyárilag használt tranyók beszerezhetetlenek, így kerestem kiváltókat, azokat beépítettem, de sajnos nem akaródzik működni. A csatolt képen látható a végfok, a bemeneti diff erősítőn kívül és a Q607-en kívül már mindent cseréltem kiváltóra (csatoltam egy képet a kiváltókról is). A probléma az, hogy nem akaródzott meghajtani a végfokot a diff erősítő, a kimeneten kb 1.5V os egyenfeszültséget mértem, szóval elkezdtem az R621-et növelni, 1k alatt semmit sem produkált. Így már meghajtja a Q613 és Q615 párost, de erősen aszimmetrikus, az egyik tranyó bázisán több mint 3Vpp van a másikon meg kb 1Vpp. Itt egy kicsit meg vagyok lőve, mit kéne változtatni, hogy szimmetrizálódjon a meghajtás? Előre is köszi a segítséget!
(#) reloop válasza lac- hozzászólására (») Szept 8, 2019 /
 
Szia! Az R621 piszkálása helytelen. A Q607-Q609 áramgenerátornak tudni kell a 10 mA-t. Az R617, 619, VR601 komplexumnak nem lehet nehézség 60-70 Ω értéket felvenni. Az R621-en 2,2 V körüli feszültségesést várunk.
Az ilyen hibák javításánál - mindig hangsúlyozom - ne ültessük be a végtranzisztorokat, míg nincs DC egyensúly és nem 0,5-0,6 V várja a bázis-emitterüket!
Lehetséges hibás, vagy hibásan beültetett tranyód, értékhibás ellenállásod, a DC hiba tipikus forrása C607 vezetőképesé válása.
Javaslom írd rá a rajzra a tranyók bázis-emitter feszültségét (a két láb között mérve és ügyelve, hogy a mérőcsúcs ne okozzon zárlatot!). Ebből áttekinthető hol van az áramkörben súlyos hiba. A tranzisztor típusának megfelelő polaritással (NPN- bázis pozitívabb az emitternél, PNP fordítva) 0,5-0,7 V közé esik a normál érték.
(#) Irkaxka válasza Beringer 600 hozzászólására (») Szept 8, 2019 /
 
Szia. Most kicsit elkeseredtem mert megvettem hozzá minden alkatrészt, ráadásul 2 csatornához Plussz 600W- os toroid stb.... Lehet jobban járok ha ezekkel a végtranyókkal keresek valami másik rajzot. De mi volt a fő oka amivel lebeszéltek róla?
(#) lac- válasza reloop hozzászólására (») Szept 8, 2019 /
 
Köszönöm a gyors választ! Kiszedtem Q613-at és Q615-öt, így a végtranyók nem szólnak bele a körbe (a végtranzisztorokhoz elég nehéz hozzáférni, lecsavarni a bordáról stb.). Visszatettem a 220Ohm ot is. így ebben a helyzetben a végtranyókon kívül az összes tranzisztornak megfelelő a BE feszültsége, viszont még mindig nem jó az áramgenerátor, habár itt nem tudom így mennyire szól bele a Q611? Az R621 en kb 1V feszültség esik, ami nem függ a potméter változtatásától, az ellenállások jók, nem szakadtak, nem mászott el az értékük, a poti is jó volt látszólag, de lecseréltem a biztonság kedvéért, tehát a Q607 nyitófesze 0.6 körüli, az ellenállások jók, azon folyik kb a 10mA de az R621-en nem 10mA folyik, ami arra enged következtetni, hogy a Q609 bázisán folyik ki a maradék, de nem tudom ez miért van. Próbáltam a C607 cserét is, de nem segített. Valamint próbáltam az összes kondi nélkül is egyesével, mivel azok a DC ben sokat nem szólnak bele (C611, 613, 615, 609), hátha valamelyik átvezet. Már kezdek teljesen beleőrülni it a dologba. Ha lenne még tipped esetleg, hogy mit nézzek meg, nagyon megköszönném.
Következő: »»   2181 / 2484
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem