Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Gépkocsik kapcsolási rajzai
Lapozás: OK   9 / 10
(#) soma53 hozzászólása Máj 27, 2019 /
 
Sziasztok! nem tudtam még kapcsolási rajzot szerezni a WV Lupo 1.7 SDI-hez.
Ha tudtok segítsetek , előre is köszönöm.
Soma
(#) patrick97 hozzászólása Jún 25, 2019 /
 
Sziasztok!

Van egy olyan gondunk egyik ismerősőmmel, hogy van egy Seat Arosa 2000-res évjárat 1.4 3 hengeres Diesel ha minden igaz AMF motorkódú, a gond a vele annyi hogy a vízhőfok mutatója a műszeregységben meg sem moccan ha megmozdul akkor pedig hol jó, hol nem többnyire ugrál, van nekem egy ELM327 "hibakód olvasó" amivel telefonnal megnéztük mennyi a hűtővíz hőmérséklete a motorezérlő szerint 73 *C (fok) -ot mértünk ellenben a műszeregségben lévő mutató meg sem moccant van neki egy 70 *C fok állása ,de az alap állapotban marad... Mi lehet a gond? amúgy a vizet nem forralja, a gumitömlők sem kemények... menni megy, másbaja nincsen, csak az hogy a hőmérő nem mutat semmit... CarScanner nevezetű Android alkalmazással néztük az értékeket.... alapjárat is jó.
Kapcsolási rajzot nem találok, illetve nem tudom hogy melyik az az autó ami ugyan ezzel a motorral van szerelve, gondolom a rajzok nagymértékben nem térnek el egymástól.
(#) VIM válasza patrick97 hozzászólására (») Jún 26, 2019 /
 
Szia! Valószínű, hogy a vízhőfok érzékelő kettő "NTC-t" foglal magába (ezért négy vezetékes) és az amelyik a műszer egységet működteti az nem jó (a másik érzékelő a motorvezérlőnek ad információt).
(#) enree hozzászólása Jún 27, 2019 /
 
Sziasztok!
2007-es 2.0i GrandVitara kapcsolási rajzát keresem. Előre is köszi, ha tud valaki segíteni
(#) ttamas7 hozzászólása Júl 22, 2019 /
 
Sziasztok
Eggy Bmw 2001 e46-oshoz kersekek kapcsolaso rajzot , ha valakinek van kerlek kudje mar el , előre is köszönöm.
(#) Pgeorge80 hozzászólása Nov 1, 2019 /
 
Sziasztok!2001-es B vectrához keresek kapcsolási rajzot!
(#) Pgeorge80 hozzászólása Nov 5, 2019 /
 
Sziasztok! Vectra b2 kapcsolási rajzot keresek! Tud valaki segíteni?
(#) vargaf válasza Pgeorge80 hozzászólására (») Nov 5, 2019 /
 
(#) gabor0135 hozzászólása Jan 1, 2020 /
 
Sziasztok. B corsa dieselhez keresek elektromos rajzot.
(#) zolika60 hozzászólása Jan 9, 2020 /
 
Tudom szinte reménytelen, de hátha valamelyikőtök tud segíteni. Egy Citroen Jumper 2.2 HDI 2012-es ipari hulladékhoz kéne kapcsolási rajz. Nagyon megköszönném, ha valaki elküldené.
(#) VIM válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 10, 2020 /
 
Szia! Mondj egy motorkódot és, hogy melyik része kell? Holnap megnézem hátha találok valamit róla.
A hozzászólás módosítva: Jan 10, 2020
(#) zolika60 válasza VIM hozzászólására (») Jan 10, 2020 /
 
4HH A motorvezérlő és környéke. A főnököm hozta a nyakamra. Valahol motort cseréltek benne, de nem sikerült beindítani. Pontosabban azt mondták, hogy beszerelés után beindult, de néhány perc után leállt. (Hiszi a piszi ) A diagnosztika nem kommunikált a motorvezérlővel. Kiszereltem elvitték valahova ahol állítólag megjavították. (Mondjuk annyi változás van, hogy azóta ha a gyújtást ráteszem hallom, hogy megy az üzemanyag szivattyú.) A motor továbbra sem indul. Gépet ma nem tettem rá, mert a gyújtáskapcsoló betét is megadta magát a sok indítózástól. Rendeltünk megjött kicseréltem, indítózott csak nem indult. A munkaidőm lejárt majd hétfőn megpróbálok okosabb lenni. Ha volnának rajzok talán könnyebb lenne.
(#) VIM válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 11, 2020 /
 
Annyit sikerült kibogoznom, hogy ezeknél a dízeleknél elő szokott fordulni, hogy P0603 hiba ami az erőátviteli modul memória hiba. Persze ez nem befolyásolná az indítást de előfordulhat, hogy a csatlakozók valamelyikében sérült vagy oxidált. Nekem csak 2009-ig vannak infók azok is hiányosak ezekhez a típusokhoz.
(#) zolika60 válasza VIM hozzászólására (») Jan 11, 2020 /
 
Akkor sajnos egy adatbázist nézegetünk. Köszönöm a fáradozást.
(#) zolika60 válasza gabor0135 hozzászólására (») Jan 11, 2020 /
 
Itt fent van. Várd meg amíg a lap alján a Pocessing felirat átvált Download-ra. Meg jelöld be, hogy nem vagy robot.
(#) mhatalyak válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 14, 2020 /
 
Szia, mérj egy 5V-ot a railcső nyomásmérőnél, többször is hoztak már nekem ilyen autót, hogy az előző szerelő kínlódott vele hetekig, pedig csak zárlatos volt a nyomásszenzor, ezért nem volt 5V, motorvezérlő sem volt olvasható, esetleg a motorvezérlőről magát a motor kábelkötegét is le lehet húzni, utána lehet olvashatóvá válik, akkor viszont biztos a zárlat valahol.
(#) zolika60 válasza mhatalyak hozzászólására (») Jan 14, 2020 /
 
Köszönöm szépen, ezen már túl vagyok. Jelen pillanatban ott tartok vele, hogy a javított vezérlővel olvasható a nyomás és rendben valónak is tűnik. Viszont a porlasztókra nem jön vezérlés. A kábelnek ezt a részét kimértem, jó. A porlasztók ellenállását is megmértem 200KΩ körül vannak az szintén jó érték. Rajz nélkül sajnos én nem tudok többet tenni az ügyben. Akár az is lehet, hogy a vezérló továbbra is hibás. Egyenlőre félre toltam volt más dolgom. Talán kerítenek egy biztosan jó vezérlőt, vagy legalább egy rajzot.
(#) mhatalyak válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 14, 2020 /
 
Esetleg még egy főtengely jeladót néznék, indítózás közben van motorfordulatszám? Sajnos így tényleg részemről is csak találgatás, meg kb. bármi lehet a gond.
(#) zolika60 válasza mhatalyak hozzászólására (») Jan 14, 2020 /
 
Sajnos a motorfordulatot is látom indítózás közben. Mondtam is a főnökömnek, hogy összekevertek Uri Gellerrel, vagy Harry Potterrel.
(#) bogumil13 hozzászólása Feb 3, 2020 /
 
Sziasztok!Ford galaxy 1.9pdtd 2006 wgr-hez keresek elektromos kapcs rajzot.Koszi ha tud vki!
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2020
(#) Bandi27 hozzászólása Ápr 14, 2020 /
 
Sziasztok. Megane II coupe /cabrio -hoz kellene 1 kis segitség ..Ha valakinek lenne kapcsolási rajza és elküldené azt nagyon megköszönném. Erre a emil-ra :szimko.andrej@zoznam.sk
Előre is köszi.
(#) Busmanuska válasza melodee87 hozzászólására (») Dec 7, 2020 /
 
Szia! Ezeket nem tudnád esetleg egy tárhelyre feltőlteni és jelszóval ellátva elküldeni a linket?
Pl: Megadownloand-ra? Ingyenes 50Gb tárhely!
Válaszod előre is köszönöm!
(#) gergo55 hozzászólása Okt 14, 2021 /
 
Üdv!
Golf 3 SDI 1.9 1H1 1996 rajzot keresek. Főleg az izzító rendszer érdekelne.
Köszi
(#) zolika60 hozzászólása Okt 12, 2022 /
 
Sziasztok! Nem tud valaki véletlenül egy 2004-es 1,4-es VW Polo-hoz (9n) kapcsolási rajzot elektronikus formában küldeni vagy feltenni ide? Főleg a motorvezérlő és környéke lenne fontos. A kiegészítő részek megvannak az általam használt diagnosztikai programban.
(#) VIM válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
Szia! Motorkódot írj ... estére lesz időm mutatom.
(#) zolika60 válasza VIM hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
Előre is köszönöm. BBY a motorkód.
(#) StMiklos hozzászólása Okt 12, 2022 /
 
Szevasztok!

Hyundai I20 2008-2012 G4LA motorkódhoz lehet valahol kapcsolási rajzot találni?
Ha volna forrás, megköszönném.

Üdv: StMiklos
(#) VIM válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
Ha kérdés volna a rajzal kapcsolatban, majd keresel. Elég jó a rajzgyűjtemény róla. Ez éppen a Hatchback de van Saloon-ról is.

Polo BBY.jpg
    
(#) zolika60 válasza VIM hozzászólására (») Okt 13, 2022 /
 
Szuper, nagyon köszönöm. Ha nem volna nagy probléma légy kedves tedd fel az alkatrésszámok megfejtését. A legtöbbet kitalálom mi, de van néhány rejtélyes.
A hozzászólás módosítva: Okt 13, 2022
(#) VIM válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 13, 2022 /
 
A négy ijektor mellett van a tankszellőztető, mellete a két lambda, az mellett a fék majd a kuplung, kopogás érzékelő és a generátor. Alsó sorban van az üza szivattyú mellette a karter szellőző cső fűtése, majd a négy gyújtótrafó az erősítőivel, EGR, CMP, ECT, MAP, CKP, alapjárati motor, APP (gázpedál potméter), tempomat főkapcsoló. A K281 az a fő relé, K20 üza relé, X1-DLC, A11 multifunkciós kontroll modul benne az A130 diagnosztikai modullal, A5 a műszerfal a kijelzőkkel benne az A75 a kontrol modulja és az IMMO az A162, B33 a sebesség jeladója.
Következő: »»   9 / 10
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem