Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   156 / 172
(#) Tomi111 hozzászólása Nov 7, 2019 /
 
Üdv!
Érdeklődök, ennek a Li-ion akkunak mennyi a max kisütőárama? Nem találok róla adatot.
Köszi! Tomi
(#) Melphi hozzászólása Nov 18, 2019 /
 
Tisztelt Hestore!

Ha jól látom nincs önöknek 620R 1206 1% ellenállásuk, ez beszerezhető lenne?

Köszönöm
(#) Inhouse hozzászólása Nov 22, 2019 /
 
(#) szucsistvan123 hozzászólása Dec 15, 2019 /
 
Üdv!

Be tudtok szerezni minőségi Amphenol hosszúmenetes 50Ohm-os BNC aljzatot?
Kb 11-12mm hosszú menetes résszel kellene.

Köszi!
A hozzászólás módosítva: Dec 15, 2019
(#) deandras hozzászólása Dec 30, 2019 /
 
Tisztelt Hestore!

A TL062CP Műveleti erősítő 1668Ft + Áfa áron van kitéve egy darab vásárlása esetén.
Ha viszont 10 vagy több darabot veszek, akkor már 161 Ft + Áfa a darabonkénti egységár.

TL062

Nekem 2-3 db-ra lenne szükségem, kérném javítsák az egy darabos rendelés egységárát.

Előre is köszönöm
(#) mark.budai hozzászólása Feb 1, 2020 /
 
Sziasztok! Nemrég rendeltem az áruházból, és a rendelésemben volt 2 méter 2,5mm2 keresztmetszetű hangszórókábel. Aminek az anyaga rézzel bevont alumínium. Amit én személy szerint nagyon nem szeretek alkalmazni, de nem problémázom rajt, mert kevés is, és nem is drága. De szerintem minden vevő hálás lenne, ha ilyenkor megjelölnétek a tétel leírásában a vezeték anyagát, mert más termékeknél teljesen kielégítő leírást szoktatok mellékelni, és ez -szerény véleményem szerint- elég fontos jellemzője egy kábelnek.
Köszönöm, hogy elolvastátok, ha pedig pótoljátok ezeket az adatokat, szerintem sokunk nevében is hálás lehetek!
Üdv!
(#) rolie válasza mark.budai hozzászólására (») Feb 1, 2020 /
 
Szia! Ha csak nem az elmúlt másfél órában módosították, akkor ott van az információ az "Érfajta" sorban.
Cu: réz
CCA: Copper Coated Aluminium, azaz rézzel bevont alumínium
(#) balog hozzászólása Feb 3, 2020 /
 
Sziasztok!
Rendeltem az áruházból egy multimétert. A rendelés leadása után találtam egy számomra megfelelőbbet. Tudom valahogyan utólag módosítani a megrendelt tételt?
Üdv!
(#) nedudgi válasza balog hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Egy telefon az ügyfélszolgálatra segíthet.
(#) mark.budai válasza rolie hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Köszönöm, ezt szépen benéztem, elcsúszott felette a szemem. Pedig a jelölésekkel tisztában voltam
(#) balog válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 3, 2020 /
 
Köszönöm. Segített.
(#) b10up hozzászólása Feb 4, 2020 /
 
Sziasztok,

vettem korábban a store-ból egy ILYEN előerősítőt. Sajnos a papírja már nincs meg és az eszköz sincsen nálam. Esetleg beszerezhető hozzá külön a dobozban kapott leírás? Főleg a kapcsolási rajza érdekelne, hogy normális-e az, hogy 12V megy a mikrofon pozitívja felé.
(#) Bakman válasza b10up hozzászólására (») Feb 4, 2020 /
 
Nem ismerem a modult de a dolog normális lehet. A mikrofonnal sorba lehet kötve egy ellenállás is, mint általában az ilyen kapcsolásoknál.
(#) Pepepen hozzászólása Feb 5, 2020 /
 
Sziasztok,
Érdeklődnék hogy a DV2W025-08-12V szelepnek mennyi a fogyasztása, és hogy kell e hozzá nyomás.
Köszönöm
(#) Frankye hozzászólása Feb 28, 2020 /
 
Sziasztok!
Ennél a terméknél az adatlap nem tölthető be.
(#) HESTORE válasza Frankye hozzászólására (») Feb 28, 2020 /
 
Köszönjük, a termék cikkadatlapját javítottuk.
(#) 444Tibi hozzászólása Márc 5, 2020 /
 
Eddig csak én voltam, szállítási és számlázási cím.
Próbálok hozzáadni új címet mert kéne egy cég nevére számla a rendelt termékekről.
Elfogadja a rendszerük az új címet, cégnevet mindent,
és itt vagyok meglőve mert a SZÁMLÁZÁSI cím az a cég nevére kéne.
De ezt hogyan kellene, 1 órai kattingatás után se jöttem rá.
Mindenáron az ÉN lakhelyemet akarja számlázási címnek, nem lehet beállítani a másodikat, a céget.
Erre esetleg valami megoldás?
(#) Topi válasza 444Tibi hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Egy felhasználói fiókhoz kapcsolódó tranzakciók jogszabályi okokból egy adóalanyhoz kapcsolódnak.

Két lehetőség van:
1. Regisztrálsz a másik adóalanyhoz egy másik fiókot (van egy céges és egy magán fiókod ebben az esetben)
2. Kéred az ügyfélszolgálattól, hogy a fiókodat vállalati fiókra és a cég adataira minősítse át, viszont ebben az esetben az a jövőben is a céghez fog kapcsolódni és magánszemélyre / más cégre már nem alakítható vissza.

Amit leírtál eset, hogy egyszeri alkalommal céges rendelés lenne, a legegyszerűbb az első megoldás, azaz külön a magán fiókod és külön a vállalati fiók.
(#) kobold hozzászólása Márc 6, 2020 /
 
Tudom, hogy meló, de lehetne esetleg precízebbé tenni a raktárkészlet megjelenítését? Csak azért kérdezem, mert akkor már rendelésnél el lehetne dönteni, hogy mindent egyben kérünk, vagy inkább több csomagban aszerint, hogy melyik ügyfél mennyit tud várni.
(#) kocsgab002 hozzászólása Márc 6, 2020 /
 
Sziasztok.
byv95c diódát be tudnátok szerezni?
Köszi,
(#) Alkotó hozzászólása Máj 6, 2020 /
 
Érdeklődöm tud-e valaki valamit a HEStore-ról?
Rendelésem fogadták, de telefonon nem érhetőek el, és e-mailre nem válaszolnak (csak 1 napja írtam nekik, ez még akár bele is férhet).
(#) deandras válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Én 05.03.-án vasárnap rendeltem, tegnap átvettem a csomagot.
(#) Alkotó válasza deandras hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Ígéretes információ. Köszönöm.
Esetemben az lenne a kérdés, mit jelent a "beszállítónál megrendelve" állapot. (Mert ha ők is most rendelték pl. kínái forrásból, akkor azt én is megtehetném, illetve annak érkezési ideje több mint bizonytalan.)
(#) Topi válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Rendes ütemben dolgozik a HESTORE csapata. Telefonos ügyfélszolgálat a koronavírus ügyek miatt viszont szünetel átmenetileg, de emailben minden kérdésre válaszolni fognak.

Lásd, főoldali tájékoztató
(#) Alkotó válasza Topi hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Köszönöm a tájékoztatást.
Szokatlan számomra a telefonos ügyfélszolgálat szünetelése. Nálunk éppen ez a vonal erősödött sokszorosára, mert a személyes találkozást korlátozzuk, telefonálni pedig otthonról is lehet a kollégáknak (a rendszer távoli elérésével voltak gondok, de az informatikusok megoldották).
A hozzászólás módosítva: Máj 6, 2020
(#) Topi válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
A HESTORE-ban is IP telefon rendszer van mindenhol, hiszen így a legegyszerűbb a megoldás is a sok párhuzamos bejövő hívás egyidejű kezelése, de sok fiatal kisgyermekes ügyfélszolgálati munkatárs van, és kevéssé segíti elő az ügyintézést a háttérben a gyerekzsivaj, mert nincs bölcsi/ovi, így a gyerekfelügyelet is szülői feladat lett.

Ez van, ez egy ilyen szituáció, de azért reméljük lassan visszaáll minden és mindenhol a rendes kerékvágásba.
(#) b10up válasza Alkotó hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Én is sikeresen rendeltem és vettem is át. Maximum 1-2 nappal később a szokásoshoz képest, de ígyis teljesen jó volt.


Azért pedig külön piros pont jár a csapatnak, hogy pár apróságot rendeltem csak, de a 2 törékeny glimm lámpát külön mini dobozba tették a kis dobozon belül Kellemes meglepi volt, hogy ilyenekre is figyelnek.
A hozzászólás módosítva: Máj 6, 2020
(#) Tardief hozzászólása Máj 11, 2020 /
 
Sziasztok!

A 100.402.04 cikkszámon elérhető GM antennának kb. mennyi a rendelési ideje?
(#) Zozi85 hozzászólása Máj 11, 2020 /
 
Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogy AM26C31 diff line driver beszerezhető e pld SO tokkal vagy valami SMT kompatibilis változatban.

Köszönöm!
(#) Tardief hozzászólása Máj 13, 2020 /
 
Sziasztok!

Van lehetőség MCP1525T-I/TT 2,5V referencia feszültség beszerzésére?

Köszönöm!
Következő: »»   156 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem