Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   383 / 642
(#) lazsi válasza Rosszmáj hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Ha lenne robotfűnyíród, akkor most lehetne robotporszívód is...
(#) Rosszmáj válasza bitmixer hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Nézd meg, hogy passzol-e a porszívóidhoz. Illetve kell-e.
(#) Rosszmáj válasza otvenkilenc hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Naná, majd legközelebb jól beengedlek a kincseskamrába.
(#) gernerakos válasza bitmixer hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Ha ezt lerakod valahova, akkor a közeledő robotporszívó megijed tőle, azaz messziről elkerüli.
(#) kisgeri hozzászólása Máj 24, 2020 1 /
 
Elvihető 2db Fujitsu Siemens laptop, alkatrésznek. Ha jól tudom mindkettő alaplap hibás, de már rég volt. A kijelző tudtommal mindkettőben jó. HDD nincs bennük, RAM-ot esetleg tudok adni bónuszba 2db 512 megásat. Az egyik burkolata is törött/hiányos, legalábbis egyelőre nem találom a többit. Proci is csak az egyikben van. Li1708 és Li1705. Személyesen Tárnokon, vagy Bp VII. kerületben vehető át, de ha egyik sem jó, megbeszélés kérdése a többi.
(#) Szasza9668 válasza kisgeri hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Szia!

Egy budapesti átvétellel jelentkeznék rá!

Köszi!

Persze ha van más jelentkező akkor lemondok róla, nekem csak a wifi alkatrészek kellenek belőle meg a csavarok.
A hozzászólás módosítva: Máj 24, 2020
(#) Tomee hozzászólása Máj 24, 2020 /
 
Sziasztok!
Ingyen elvihetők Bp. 21. kerületből az alábbi dolgok:

Fólia billentyűzet, Siemens S5 eprom, nagyfesz. generátor, ventilátor, hűtőborda, szévédőre ragasztható gsm antenna, Zalman heatpipe hűtőborda, ventilátor cső...
A hozzászólás módosítva: Máj 24, 2020
(#) kisgeri válasza Szasza9668 hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Rendben, tiéd!
(#) otvenkilenc válasza Rosszmáj hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Köszönöm! Majd jól szétnézek ott.
(#) rukh hozzászólása Máj 24, 2020 /
 
Zuglóból (vagy ritkábban Szolnokról) elvihető egy használtas FEEL V PC ház (a képen hiányzó két takarólemez is megvan).
Szintén elvihető 3 db 15" nem működő (kettő nem kapcsolható be, egy működik, csak kb. fél perc után kikapcsol) LCD monitor, állvány nélkül.
A hozzászólás módosítva: Máj 24, 2020

pc_ház.jpg
    
(#) silent15 válasza Tomee hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Szia, a nagyfesz generátorra és a GSM antennára jelentkeznék ha még elérhető!
(#) Rosszmáj válasza kisgeri hozzászólására (») Máj 24, 2020 /
 
Ha a bal oldali laptop háza nem kell, szívesen átvenném. Az enyém kicsit romos, itt-ott darabok hiányoznak belőle. És ha még nem voltam elég pofátlan, 2 db csavar is kellene.
(#) silent15 válasza kisgeri hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Én a kijelzőkért jelentkeznék, ha Szasza9668 kollégának nincs rájuk szüksége.
(#) Szasza9668 válasza silent15 hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Kisgerivel priviben megbeszéltük. Nekem csak apróságok kellenek. Csavarok, wifi kártya, wifi antenna.

A többi szabad préda.
(#) silent15 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Köszönöm!

Mondta, hogy megkérdez téged, üzenetben már írtam neki, csak gondoltam így a fair, hogy más is lássa hogy ki mire jelentkezik.
(#) SzZ válasza Sebi hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Szia!

Megkeresem a dobozát vagy a leírását, hátha megemlítik rajta a XP-t. Azt azért hozzátenném, hogy nagyon kezdetleges tábla. A "ceruzája" még vezetékkel kapcsolódik a táblához és a hegy "nyomásérzékenysége" 1 bites, azaz vagy benyomódik vagy nem. Tulajdonképpen egy ceruza alakú egérgomb (talán úgy is érzékeli a PC). Jópofa eszköz, de gyakorlatban én sem tudtam igazán használni. Ezzel együtt előkeresem a leírást és ha érdekel szívesen odaadom.
(#) fakezű válasza SzZ hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Szia!
Érdekelne, küldtem üzenetet.
(#) Sebi válasza SzZ hozzászólására (») Máj 25, 2020 /
 
Köszönöm!
(#) Mrscottt21 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
Szia!

Esetleg ez meg van még?

Ha igen akkor foxpost esetleg vagy sima posta szóba jöhet?
Ha igen akkor a postát állom, plusz megy 2 tábla csoki is!

Üdv, Laci
(#) bitmixer válasza Rosszmáj hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
A porszívókat tegnap elhoztam, de még mindig nem tudom, hogy mi ez a kütymüty? Tényleg azt csinálja, amit Gernerakos írt? Ha igen, akkor pontosan hogy működik?
Egyébként tutira fog jutni a halmazból neked is, mert volt vagy 6-7 darab. Egyet-kettőt felélesztek, ha sikerül, a többit tovább fogom adni. Te állsz legelöl a sorban, időnként kérdezz rám, lsz.
(#) gernerakos válasza bitmixer hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
Ha jól tudom infravörös fényt ad ki, ezzel jelez a porszívónak. Van ilyenünk, nekünk ezt csinálta. Célszerű volt olyan helyre rakni, ahol könnyen elakadt a porszívó (asztal alá pl) és akkor nem ment oda, nem akadt el a székek lábában.
(#) kocsgab002 válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
Még megvan igen, dumáljuk meg priviben.
(#) Rosszmáj válasza bitmixer hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
(#) Epu2 hozzászólása Máj 26, 2020 /
 
Üdv! A héten még él annak az 51 cm-es Samsung CK-5262A analóg TV-nek a felajánlása. 51 cm képátló, 83W max. fogyasztás. Scart csatlakozó van rajta. Viszonylag keveset használták. Kitakarítva.
Távszabályzót gépromboló fórumtárs adhat hozzá.
(#) gépromboló válasza Epu2 hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
Igen, részemről is él az ajánlat. Illetve ha kell, akkor adom a hibás eredeti gépet is mellé, egyszercsak abbahagyta a működést egy áramtalanítás után. Táphibának tippelem. Az egy 54 centis szépség. A mostani lapos izékhez képest bitang jó hangja volt!
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2020
(#) Szasza9668 hozzászólása Máj 26, 2020 /
 
Bga hibás laptop maradék.

cpu van benne.
valami celeron.
és bt modul is benne van.
kijelző működik de picit karcos.
inverter is benne van.
ingyen vihető bp 12. ker. max a hétvégéig tárolom.
foxpost szóba jöhet.
A hozzászólás módosítva: Máj 26, 2020
(#) Gobe54 hozzászólása Máj 26, 2020 /
 
Modul TV alkatrészek, modulok és egy komplett sasszi. Dunakeszi alsóról elvihetők. Lehetőleg egyben, CSAK személyesen! A könyvek*** nem tartoznak a felajánláshoz.*

Ennek itt nincs helye!
A hozzászólás módosítva: Máj 27, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) antiktelefon válasza Szasza9668 hozzászólására (») Máj 26, 2020 /
 
Ha nem kell valakinek kifejezetten egy alkatrésze, elfogadnám.
(#) _BiG_ válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 27, 2020 /
 
Én elfogadom a tévés alkatrészeket, írok pü-t.
(#) Szasza9668 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 27, 2020 /
 
Akkor a tied.
Jó úgy, hogy valemelyik reggel ledobom?
Mostanában bizonytalan a haza érkezésem....
Következő: »»   383 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem