Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   196 / 250
(#) sany válasza morgo hozzászólására (») Júl 18, 2020 /
 
Akkor rendben. Azt hittem kötelezően aktívnak kell lennie. Nem nagy értékű csomag különben.
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Júl 18, 2020 /
 
2-3 oldalon is megnéztem a számot. Aktívnak mutatja. Bár elég furcsa hogy Hollandiában lett feladva.
(#) sector99 hozzászólása Júl 22, 2020 /
 
Sziasztok !
Most honnan ér ide leggyorsabban a kínai cucc ? (Ali..., Bang..., eB...) Például június elején történt rendelésekre gondolok.
A hozzászólás módosítva: Júl 22, 2020
(#) Massawa válasza sector99 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
A Bang megbizhatobb.
(#) superuser válasza sector99 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Szerintem a kínai szállítás általánosan belassult a légijáratok ritkulása miatt.
Az összes csomagom tracking-es. Nem vesznek el, de hónapok amíg megérkeznek.
(#) uniman válasza Massawa hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
A Banggood sem jobb most már! A lejárt szállítási határidejű rendelésemet megreklamálva, ezt linkelték: Bővebben: Link
A nyomkövetési száma alapján, még a PostNL sem vette át a küldeményt, aminek már júl.13-án meg kellett volna érkeznie.
(#) Massawa válasza uniman hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Nem tudom, az én Banggood rendeléseim májusbol mind idöben ideértek, mig az AI rendeléseket márciusbol/áprilisböl még mindig keresem. Nagyon ugy néz ki , hogy március - május vége volt a kritikus idöszak, amikor halomszámra vesztek el a cuccok.
(#) sector99 válasza Massawa hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Köszi ! És a többieknek is... Akkor egyenlőre EU-ból rendelek.
(#) Massawa válasza sector99 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Vigyázz mert az Ebay is gyakran Kinábol szállit ( ugyanaz az ábra, csak magasabb az ár). Az Amazonnál van esélyed, hogy Europábol jön. Ott azonnal látod mikorra ér hozzád ( és az müködik). Az Alin már sok dolog van europai raktárban ( csak nehéz rátalálni ) a raktárok E, FR, PL, CZ meg UK-ban vannak, onnan is felárral, de gyorsabban megjön az áru.
(#) sector99 válasza Massawa hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Köszi ! Konkrétan erre az eladóra gondoltam. (meg még nano-t is rendelnék)
(#) Massawa válasza sector99 hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
Ez Németországbol szállit ( legalábbis azt irja - a belgákat kerüld, azok nagyon veszélyes források).
(#) sector99 válasza Massawa hozzászólására (») Júl 22, 2020 /
 
(#) tbarath válasza Massawa hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Az ebay nem szállít, az egy piactér. Vannak rajta eladók, akik szállítanak valahonnan, ez az "Item location" alatt található, ez általában releváns. De gyanús az, ha pl. egy német eladótól egy ilyen furulya 6-8 hét határidővel van, itt gyanakodhatsz Kínára.
Én rendeltem már EU-n belül sok országból (német, brit, francia, olasz, észt), mind rendben volt.
(#) Massawa válasza tbarath hozzászólására (») Júl 23, 2020 /
 
Én nemrégen több jonevü alkatrészszállitoval jártam igy. Mindegyiknek ( két europai és egy amerikai, de itteni leanyvállalata). Az alkatrész jo drágán ott volt a katalogusban, amikor megrendeltem derült ki, hogy HongKongbol jön. Mindjárt ment is a storno. Onnan én is meg tudom rendelni és olcsobban.
Az Ebayon, ha a dolog lokalitása Europában van, akkor az többnyire itt van, valamelyik kikötö vámterületén szokott lenni ( a cim szerint). Ha hosszabb a szállitási idö, akkor lehet, hogy a vámra várnak.
(#) mcc hozzászólása Júl 28, 2020 /
 
Nem egyszerű úton jön...

2020-07-20 15:48 Hagyja el a Szmolenszk, Oroszország feldolgozó központ.
2020-07-17 13:04 Hagyja el a Dostek, Kazahsztán feldolgozó központ.
2020-07-09 15:01 Hagyja el a Chongqing Unity Village Center Station, China Processing Center.
2020-07-01 10:06 Chongqing-ot átadták a légi közlekedésnek.
2020-06-30 11:51 Chongqing City, elhagyva a Chongqing International Processing Center, a következő megálló, Chongqing Exchange Station( átutalással)
2020-06-30 11:27 Chongqing City, "Chongqing International Processing Center" exportálták egyenesen lezárt.
2020-06-29 21:15 Chongqing, Chongqing Nemzetközi Feldolgozó Központ (átutalással)
2020-06-29 18:02 Chongqing, így a Nemzetközi Small Package Business Department, következő megálló , Chongqing International
2020-06-29 10:39 Chongqing City, "International Small Package Business Department" megkapta, a kancsó: Nemzetközi kis csomag ideiglenes munkavállaló száma 1.
(#) tbarath válasza mcc hozzászólására (») Júl 28, 2020 /
 
omg ez a fordítás...
(#) mcc válasza tbarath hozzászólására (») Júl 28, 2020 /
 
A kínai nyelv nem erősségem, kénytelen vagyok az automatára hagyatkozni
(#) antikzsolt hozzászólása Júl 28, 2020 /
 
Az utolsó tétel mi akar lenni?
Egy koponya formájú öntőformát rendeltem.


FelvételFelvétel a feladótól
2020.07.07. | 02:25
FelvételFelvétel a feladótól
2020.07.17. | 18:17
SzállításKüldemény előkészítése nemzetközi szállításra
2020.07.18. | 03:47
SzállításKüldemény előkészítése szállításhoz
2020.07.20. | 05:30
SzállításKüldemény átadása nemzetközi szállításra
2020.07.22. | 05:30
SzállításA bejövő küldemény átvétele a kicserélőben
2020.07.27. | 09:27Nemzetközi Posta Kicserélő Központ
A hozzászólás módosítva: Júl 28, 2020

Postal.png
    
(#) sany válasza antikzsolt hozzászólására (») Júl 28, 2020 / 1
 
Itt cserélik ki a csomag tartalmát, cserépdarabra, kis darab téglára, stb..

Infó

Idézet:
„A külföldről érkező áruk vámkezelését A külföldről érkező áruk vámkezelését és kézbesítési előkészítését a Nemzetközi Posta Kicserélő Központban végzik”
(#) zsa hozzászólása Júl 28, 2020 /
 
Sziasztok. Nem tudja valaki hogyan lehet beálítani alliexpresst hogy dollárban mutassa az öszegeket? Egy tételemre kérik az adatokat de a nyilatkozatban valutában kell megadni az összegeket. Sajnos nekem mindent forintba jelenít meg az alli. Ha megváltoztatom a régiót másra akkor is a már megvásárolt tétel forintban marad vagy is a visszaigazolás forint alapú.
(#) pipi válasza zsa hozzászólására (») Júl 28, 2020 /
 
Szerintem a lényeg az, amiben kifizetted. A banki bizonylaton mi van forint vagy egyéb?
(#) antikzsolt válasza zsa hozzászólására (») Júl 28, 2020 /
 
Én is ma próbáltam átállítani. Jobbról a harmadik fent.
(#) superuser válasza zsa hozzászólására (») Júl 28, 2020 /
 
A korrekt válasz ilyenkor a banki tranzakció nyomtatása. Ha valamiért nem tetszik az ügyintézőnek az Alis nyomtatás, úgyis ezt fogja bekérni. Ha ezzel kezded, egy kört megspórolsz.
(#) Kovidivi hozzászólása Aug 3, 2020 /
 
Ma megjött egy február 15-én rendelt termékem... 145 nap után. Őrület, merre járhatott
(#) pipi válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 3, 2020 /
 
Vagy inkább állhatott. Nem virágzott még ki?
(#) Kovidivi válasza pipi hozzászólására (») Aug 3, 2020 /
 
A feliratok a hőpapírról majdnem eltűntek, alig olvasható a címem... Jó sokáig tartott visszakeresni az eladót Ebay-en. Főleg, hogy a napokban 3db ősrégi csomagom is érkezett. 3 csomag: fél óra kutatómunka. Jobb később, mint soha?
A hozzászólás módosítva: Aug 3, 2020
(#) Bakman válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 4, 2020 /
 
Úgy tűnik, a rakás aljára rágták magukat. Ma én is kaptam két olyat, amelyik bőven 100 napon túli rendelés.
(#) Massawa válasza Bakman hozzászólására (») Aug 4, 2020 /
 
Én meg közben rendeötem ujakat, mert a márciusi rendelés eltünt. Az ujak 2 hete már itt vannak, ma meg megjött a márciusi cucc is ( amit közben vissza is téritettek és eltünt a megrendeléseimböl). Igy most el vagyok látva ebböl a szegmensböl jobban, mint egy alkatrészbolt.
(#) proba válasza Kovidivi hozzászólására (») Aug 10, 2020 /
 
Alin úgy néztem ennek örömére felemelték a határidőt 90 napra.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Aug 10, 2020 /
 
Sziasztok
Banggod-ról máj 17-én rendelt cucc még mindig nem ért ide, természetesen nem 3 forintos (17ezer)
Alin értem, hogy kell , de bangoodon, hogy kell reklamálni?
Érdemes még várni?
Következő: »»   196 / 250
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem