Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   159 / 172
(#) Proci_85 hozzászólása Dec 21, 2020 /
 
Sziasztok!
Van erről másnak tapasztalata? TEMP-5070
Több hőmérővel is összevetve, 2-2.5 °C-t téved és talán nem is lineárisan. 20-25°C tartományban néztem. A többi körülötte lévő digitális hőmérők 0.1°C -t térnek el egymástól.
Lehet ezt esetleg belül potméterrel "hangolni"? Ha nem, nem feszegetem szét feleslegesen
(#) geri12 hozzászólása Jan 8, 2021 /
 
Sziasztok!

Micro SD kártya illesztő modulon lévő (MICROSD-M) SD kártya foglalatnak külön is nagyon örülnék a jövőben, ha kapható lehetne az áruházban. Tudom hogy vannak külön micro SD kártya foglalatok, de egyik sem olyan, mint a modulon lévő típus. Ezért sajnos komplett modult kell vennem, hogy "lebányásszam" róla.
(#) HESTORE válasza Proci_85 hozzászólására (») Jan 8, 2021 /
 
Kedves Proci_85!

Megvizsgáltuk a jelenséget, és úgy találtuk, hogy amennyiben a benne található elem nagyon le van merülve, úgy a mérés szép lassan egyre pontatlanabbá válik (természetesen a kijelző folyamatos halványulásával együtt). Érdemes új LR44 elemekkel kipróbálni.
(#) HESTORE válasza geri12 hozzászólására (») Jan 8, 2021 /
 
Kedves Geri12!

Köszönjük az érdeklődést. A modulon található microSD foglalatot felvettük a kínálatba. Új termék révén az első raktárra érkezés kicsivel több időt fog igénybe venni, de utána raktártípusként folyamatosan készletezett termék lesz, így azonnal elérhető lesz.

Bővebben: MCSP-Q-08-A-SG-T/R
(#) geri12 válasza HESTORE hozzászólására (») Jan 8, 2021 /
 
Köszönöm a gyors intézést. Le is rendeltem 10db-ot elsőnek, majd jeleztek mikor beérkezik.
(#) Proci_85 válasza HESTORE hozzászólására (») Jan 10, 2021 /
 
Ez aztán az ügyfélközpontú hozzáállás. Tudtam, hogy jók vagytok, de nem, hogy ennyire. Őszinte elismerésem! Jó híretek tovább fogom vinni
(#) Kicsa hozzászólása Jan 14, 2021 /
 
Kedves Illetékesek!
Érdeklődni szeretnék,hogy 7 lábú micro usb aljzatot be tudtok-e szerezni smd kivitelben? Egy időseknek szánt nagy gombos mobiltelefon nyáklapjára van szerelve,ezt kellene kicserélni de nem találok ilyet nálunk. Sem elektronikai alkatrészbolt,sem mobilszervíz nem tudott segíteni ebben.
7 db különálló pin egyenes kivezetésben és az árnyékoló rész 4 pad-ra van forrasztva.
Ha szükséges,később tudok képet is készíteni róla.
Köszönöm szépen előre is!
(#) Kicsa válasza Kicsa hozzászólására (») Jan 15, 2021 /
 
Elkészítettem a képet,amin látszik a kialakítása a csatlakozónak,amit keresek.

Köszönöm szépen előre is!
(#) Attila86 hozzászólása Jan 20, 2021 /
 
Egy próbát megér:
Be tudtok szerezni 32-40 közti érszámú, 1mm rasztertávolságú FFC csatlakozót és hozzá való 50cm(!) hosszú FFC szalagkábelt? Hogy alsó vagy felső érintkezős az kb mindegy. Nem hiszem hogy be tudnátok ilyet szerezni de hátha, hatalmas szükségem lenne rá.
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2021
(#) Attila86 válasza Attila86 hozzászólására (») Jan 20, 2021 /
 
Nem hiszem el... majdnem 20 órája próbálom megoldani a problémát, erre mikor utolsó lehetőségként beírom ide hogy hátha tudtok nekem szerezni szalagkábelt, végre sikerül beletuszkolnom minden funkciót 30 érbe, olyan FFC csatim meg kábelem pedig van.
Szóval tárgytalan, de azért köszi!
(#) blasz hozzászólása Feb 5, 2021 /
 
Sziasztok vettem egy ilyen modult de az istenért sem tudom beüzemelni.ESP8266 5V WiFi relé modul.
Lehet gügye vagyok de nem megy. A segítséget előre is köszi
(#) vargham válasza blasz hozzászólására (») Feb 5, 2021 /
 
Mit próbáltál, mi lett az eredmény?
(#) blasz válasza vargham hozzászólására (») Feb 6, 2021 /
 
Letöltöttem az appot amit az oldalon irtak.De nem vagyok pc zseni sajnos igy fogalmam sincs hogy milyen ip.cimet adjak és portot, meg az alkalmazásban.Néztem a netet infóért de nekem nem segitett.Sehogy nem sikerült elérhetővé tennem ezt a kütyüt.NO CONNECT. Csak ezt kapom.
A hozzászólás módosítva: Feb 6, 2021
(#) vargham válasza blasz hozzászólására (») Feb 6, 2021 /
 
Küldesz linket?
Az eszköz adatlapjára.
Az applikációra.
(#) blasz válasza vargham hozzászólására (») Feb 6, 2021 /
 
Adatlapot nem találtam csak képeket. sajna.Az appot pedig a play áruházból töltöttem le
Ahol vettem
A hozzászólás módosítva: Feb 6, 2021
(#) vargham válasza blasz hozzászólására (») Feb 6, 2021 /
 
Állítólag van rajta wirmware. Ha adsz neki tápot, akkor megjelenik egy új WiFi hotspot?
Tényleg, milyen tápot adsz neki?
(#) blasz válasza vargham hozzászólására (») Feb 6, 2021 /
 
Szia labortápról 5v.De holnap neki ugrok megint.Most jöttem temetésről most nincs kedvem kisérletezni vele.
(#) brato hozzászólása Feb 12, 2021 /
 
Üdv!
Ezen alkatrész adatlapja el van cserélve.
(#) Müszi hozzászólása Feb 16, 2021 /
 
Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy NE5534 műveleti erősítőt be tudtok szerezni SMD tokozásban (SOIC-8) ? Már csak ez hiányzik a kosaramból.

Előre is köszönöm !
(#) Müszi válasza Müszi hozzászólására (») Feb 16, 2021 /
 
Egy kérdés lemaradt a hozzászólásomból. A jelenlegi lakcímemet hozzáadtam a regsitrációmhoz, viszont a másik két cím nem él, mégis abból alapértelmezett az egyik. A régi címeket hogyan tudom törölni ?
(#) HESTORE válasza brato hozzászólására (») Feb 16, 2021 /
 
Kedves Brato!

Köszönjük az információt. Javítottuk az adatlapot.
(#) HESTORE válasza Müszi hozzászólására (») Feb 16, 2021 /
 
Kedves Müszi!

A kért alkatrészt felvettük a kínálatba, első beérkezést követően raktári típus lesz, folyamatos készlettel.
Bővebben: NE5534AD (Texas Instruments)

Cím módosítás: A megrendelés folyamatában amikor a kiszállítási cím kiválasztásra kerül, akkor automatikusan átáll a jelenlegi címre, onnantól az lesz az alapértelmezett kiszállítási cím.
(#) Müszi válasza HESTORE hozzászólására (») Feb 16, 2021 /
 
Le a kalappal az ügyfélközpontú hozzáállásotok előtt, nagyon köszönöm, már adom is fel a rendelést !
(#) Hp41C hozzászólása Feb 26, 2021 /
 
Észrevétel a SPX-300W DC-DC modullal kapcsolatban:

A specifikáció szerint a bemeneti feszültség tartomány 0 .. 40V.
A XL4016 adatlapján az Absolute Maximum Ratings specifikációban a 40V szerepel, de az alkalmazott 78L05 legtöbb gyártójának adatlapján Absolute Maximum Ratings 30V szerepel.

Texas LM78L05: 30V
ST L78L05: 30V
On Semi MC78L05: 30V
Diodes AP78L05: 30V
National LM78L05: 35V.
NEC uPD78L05: 30V
KIA 75L05T: 30V
HOTTECH 78L05: 30V
Idézet:
„Stresses beyond those listed under Absolute Maximum Ratings may cause permanent damage to the device.”
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2021
(#) b10up hozzászólása Feb 26, 2021 / 1
 
Sziasztok,
Másnál sem működött a pickpackos csomagkövetés? Ha a kiírt azonosítót kézzel bemásolom, látszik, de ha az oldalon kattintok, visszaugrik a lap tetejére.
(#) sany hozzászólása Márc 1, 2021 /
 
Esetleg HEstore vagy HE mintázatú szájmaszk nem készül majd, mint promóciós termék? Szerintem jó lenne,én vennék ha lenne.
(#) szikorapéter hozzászólása Márc 8, 2021 /
 
Sziasztok. Rendeltem volna hestore-ról (paypal), fizetés közben a 2. szintű hitelesítésnél elakadtam mert régi mobilszám volt megadva. Itt jön a csavar: mióta próbálok belépni nem hajlandó az újra csak a régi számra küldeni hitelesítőt ami már nem él, viszont így a hestore-s rendelésem se tudom végigvinni, a fizetési módon pedig nem tudok változtatni.
Ötlet?
(#) Pethical válasza szikorapéter hozzászólására (») Márc 8, 2021 /
 
Írj az ügyfélszolgálatnak, mind a kettőnek. A HESTORE ügyfélszolgálatnak azért, hogy tudj fizetési módot változtatni. A PayPalnak meg azért, hogy változtassák meg a telszámod.

Ha nem a PayPal számládon lévő pénzzel akarsz fizetni, hanem bankkártyával akkor lehet áthidaló megoldás:
Bizonyos webáruházak esetén a paypal engedélyezi azt is, hogy belépés nélkül bankkártyával fizess, ha ez működik akkor ez is lehet egy megoldás.
Vagy regisztrálsz egy új PayPal fiókot egy másik email címmel, a jó telefonszámmal.
(#) Pethical hozzászólása Márc 8, 2021 /
 
Nekem próbanyákkal kapcsolatos kérdésem lenne. Van a forrsávos próbanyák 200x100-as méretben. Bővebben: Link
Ezt rendeltem meg nemrég. Hosszában csíkos, tehát a forrsávok a hosszabb oldallal párhuzamosan futnak. Létezik ebből olyan is esetleg, amelyen a forrsávok a rövidebb oldallal párhuzamosak? (Olyat nem leltem a HESTOREban)

Köszönöm!
(#) szikorapéter válasza Pethical hozzászólására (») Márc 8, 2021 /
 
Szia, köszi, idő közben megoldódott, megtaláltam a módosítót így elment a rendelésem.
Következő: »»   159 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem