Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   158 / 172
(#) Kovidivi válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2020 /
 
Ugyanaz.
(#) bbatka válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2020 /
 
A CH340-esnek kisebb az áramfelvétele.
(#) Bakman válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 7, 2020 /
 
Attól függ. Pl. Raspberry Pi-vel az FT IC-vel szerelt USB-UART átalakító szeret rosszalkodni, van, amikor csak a kihúz-bedug módszer segít.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Szept 7, 2020 /
 
Üdv!

Az érdekelne, hogy ez a páka:

Bővebben: Link

Jó e a korábban forgalmazott 28012-es forrasztóállomáshoz? Teljesen ugyanazok a paraméterei, csak már nem lehet kapni, kinézetre is ilyen.
A hozzászólás módosítva: Szept 7, 2020
(#) Sanyesz5 válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Szept 8, 2020 /
 
Valaki? Hestore? Rendelnék, de nem tudom hogy potyára rendelem e, nincs adatlap semmi
(#) HESTORE válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Szept 9, 2020 /
 
Sajnos a nevezett termék a 28012-es pákaállomással nem kompatibilis és ehhez az állomáshoz való pákát nem tudunk ajánlani. Amennyiben a fűtőbetét cseréje is szóba jöhet, az alábbi típust ajánljuk:

28212 Fűtőbetét
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Szept 11, 2020 /
 
Sziasztok!

Sajnos egy rendelésemből az én hibámból kimaradt néhány alkatrész. Kérdezem, hogy a közeljövőben rendel e valaki a HESTORE webáruházból? Ha igen, kérnék egy szívességet, ha nem gond.

Köszönöm.
(#) klausz18 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 11, 2020 / 2
 
Ha még folyamatban van a rendelésed, akkor tudsz hozzáfűzni, nekem is sokszor leadás után jut eszembe hogy még ez, még ez. Amikor a kosárba teszed a terméket amit elfelejtettél, akkor elkezded végigvinni a befelyezés folyamatot, és ott lesz a szállítási módok között, hogy "hozzáfűzés a jelenlegi rendeléshez", és automatikusan hozzáadja a tételt.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Okt 6, 2020 /
 
Üdv!

Csak egy érdekesség,

Bővebben: Link

Ha a belső furat 6.4, akkor a külső átmérő nem lehet 4.3, össze lehet cserélve a két érték.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Okt 11, 2020 /
 
Tisztelt hestore!

Lenne egy észrevételem, rendeltem önöktől 28013-as forrasztóállomást aminél feltűnt hogy nem szabályoz utána a pákahegynek. Kis nyomozás után észrevettem hogy a pákahegyek belső furatai a gyárival ellentétben nem 4.3mm, hanem 4.8 az összes, a fűtőbetét a leírtak szerint 4.3 mm.

Video

Mi a teendő ilyenkor? Megnéztem melegen is így lötyög
(#) klausz18 válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Okt 11, 2020 /
 
Keresd meg az ügyfélszolgálatukat, biztosan segítenek.
(#) Johnycorp hozzászólása Okt 15, 2020 /
 
Sziasztok,

A HESTORE-n elérhető MQ-135 szenzorral kapcsolatban lenne kérdésem.
Valóban tartalmazza az elektronikát, mely a feltüntetett 0,1-4V közötti kimenet adja?
Fotón nem sok minden látszik, adatlap pedig nincs fent róla.

Köszönöm!
(#) Bakman válasza Johnycorp hozzászólására (») Okt 15, 2020 /
 
Lásd melléklet.

MQ-135.pdf
    
(#) b10up hozzászólása Okt 21, 2020 /
 
Sziasztok,

tudja valaki, hogy EZ a csatlakozó tartalmaz-e leválasztó tekercseket is?
A hozzászólás módosítva: Okt 21, 2020
(#) Gafly válasza b10up hozzászólására (») Okt 21, 2020 / 1
 
Szerintem nem (el sem férne benne).
(#) b10up válasza Gafly hozzászólására (») Okt 21, 2020 /
 
Köszönöm, én is ettől féltem, mert egyébként a store-ban viszont nem találtam ethernethez külön trafót.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Okt 27, 2020 /
 
Sziasztok,

Erre a gondra létezik valami megoldás?
(#) kokozo válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Okt 27, 2020 /
 
On/OFF gomb?
(#) lelkes amatőr válasza kokozo hozzászólására (») Okt 27, 2020 /
 
Kikapcsolás után elég sokat kell várni mire újra bekapcsolhatóvá válik.
(#) Bakman válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Okt 27, 2020 /
 
A BT IC tápfeszültségét kapcsolgasd, ne a modulét. Lehet, hogy csak egy vezetősávot kell ehhez átvágni.
(#) lelkes amatőr válasza Bakman hozzászólására (») Okt 27, 2020 /
 
Olyan pici és fekete ez a panel, hogy szerintem ezt már nem fogom tudni megoldani. 65 felett nem egyszerű az élet.
(#) gabilow hozzászólása Nov 3, 2020 /
 
Üdv! Néztem ezt a kijelzőt de ez szerintem csak 0,36 hüvelykes. Javítsatok ki, ha tévedek.Bővebben: Link
(#) proli007 hozzászólása Nov 7, 2020 /
 
Hello! A 1393219-4 "típussal" megjelölt relé DPDT-ként van jelölve, ami aztán a felsorolásban (szerintem helyesen) SPDT-nek van írva. Továbbá a relé ezen az adatlapon bistabil-ként szerepel. Nincs odaírva a beültetési képhez, hogy az a forrasztási oldal felöli nézet.
Nos, amennyiben ez tényleg a kép alapján nézve ez egy SCHRACK PE014A06-os relé lenne, talán célszerű lenne így megjelölni a rendeléshez és a mellékelt adatlapot linkelni hozzá. Mert engem ez így teljesen félrevezetett..
(#) CIROKL hozzászólása Nov 29, 2020 /
 
Bővebben: Link
Ilyen modul nincs véletlen ami max 15-20watt os ,
Lényeg lenne az usb ,micro sd
(#) golem hozzászólása Dec 1, 2020 /
 
Sziasztok!
Most most rendeltem meg a hestoréból egy pár darab alkatrészt egy nem jót raktam a kosárba de már meg lett rendelve ki szeretném szedetni a csomagbólmi ilyenkor a teendő?
(#) Bakman válasza golem hozzászólására (») Dec 1, 2020 /
 
Levelet kell írni az ügyfélszolgálatra vagy telefonálni.
(#) rectamas válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 1, 2020 / 1
 
Mi a baj ezzel?
15V-os tápnál 8Ohm-on 15W-ott ad ki az adatlap szerint.
12V-nál 4Ohm-on lesz kb. 15-20W.
Egy hasonlót használok 15W/4Ohm hangfallal, 12V akkumulátorral kerti célra.
Egész jó, sokkal jobb, mint az elöző 15W-os D osztályú.
(#) CIROKL válasza rectamas hozzászólására (») Dec 1, 2020 /
 
A kérdés felvetésekor az adatlapot nem néztem ,közben jobban utána olvasva rájöttem hogy jó lessz arra a célra amire szeretném használni,jelen esetben 12 volt lessz a táp.
Igy rendben lessz minden köszönöm a válaszod.
(#) CIROKL válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 4, 2020 /
 
Meg is jött ,most próbáltam ,amire kell használnom oda tökéletes .
A beállitott hangerőt tárolja tehát amivel lekapcsolom a tápfeszt azzal a beálitással indul ujra!

Köszönöm a Hestore gyors közremüködését !
(#) szikorapéter hozzászólása Dec 14, 2020 /
 
Sziasztok. Rendeltem nemrégiben Hestore-ról, jópár dolgot, köztük egy H-hidas motorvezérlő modult (L298N-MOD).
Megérkezett, megörültem , mivel terepasztal vezérlésbe lesz a program már meg lett előre írva hozzá így csak beraktam a helyére, még tettem mögé egy kicsi ventillátort is a biztonság kedvéért.
Kb. egy 10 perc üzem után (2 vonattal a pályán összesen 800~mA folyamatos áramfelvétel, csúcsokban talán 1,1A össz), nagy puff, a labortápom biztije kiment.
Nem értettem mi a gond először azt hittem valamelyik szerelvény hibásodott meg, de szerencsére "olcsóbb" hiba ütötte fel a fejét.
A vezérlő modulon lévő hűtőbordát hiába hűtöttem mivel a chipet felfogató csavar feje némileg "le volt szakadva" így az ic hozzá se ért a bordához, és szépen csendben meghalt.
Csak tanulságképp írom, nem drága buli, meg hát bagatel hiba volt részemről hogy még a hűtést se ellenőriztem le, fura volt hogy a hűtőborda hideg volt de az ic még pár perc után is irtó forró volt.

Mákomra találtam itthon ilyen ic-t így cserélve lett, felcsiszoltam az eroxálást a hűtőbordán, lezsíroztam majd összeraktam. Most már szépen működik.
Ez mehetett volna a viccek-mókás topicba is ügyetlenségem miatt...

Egyébként az ajándék gömb alakú villogó nyáklap az asszonynak nagyon tetszett így már a karácsonyfán lóg.

Inkább így...
A hozzászólás módosítva: Dec 17, 2020
Moderátor által szerkesztve
Következő: »»   158 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem