Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Dweet, az internethez kapcsolódó kütyük csipogása
Lapozás: OK   1 / 1
(#) nedudgi hozzászólása Márc 2, 2021 1 /
 
A tweet-et az emberek már lefoglalták maguknak, így szegény digitális apróságoknak csak ez jutott:
dweet.io.
Az alapelv egyszerű. Ez a webhely egy napra megjegyez egy adatot, ami akárki számára hozzáférhető (nem kell regisztrálni, és ingyenes). Persze, azért megvan a lehetőség, hogy fizessünk érte (1,99$), cserébe egy hónapig tárolják.
Akkor kezdtem el kutakodni, amikor a ThingSpeak/Mathworks már kezdett elszemtelenedni, egyre jobban megnehezítik a bejelentkezést.
Forrás: Lucstechblog 2019-05-03
Forrás folytatása: Lucstechblog 2019-08-09
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Miért kellene bejelentkezni a ThingSpeak-re?
  1. curl --silent --request POST --header "X-THINGSPEAKAPIKEY: XXXXXXXXXXXXCUE" --data "field1=025.0&field2=030.0" "http://api.thingspeak.com/update"
Stb.
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Márc 2, 2021 1 /
 
Akkor kell bejelentkezni, ha megnéznéd a privát csatornádat.
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2021
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Nem bonyolultabb, mint pl. a Gmail fiókba belépni. Felhasználónév, jelszó. Tényleg nem értem, milyen trükkökre hivatkozol.
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Márc 2, 2021 1 /
 
Nem szoktam belépni Gmail fiókba, így nem tudom. Most már naponta kiléptet. De ez itt szerintem off.
(#) Bakman válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 2, 2021 /
 
Te hivatkoztál bejelentkezési nehézségekre.
(#) nedudgi válasza Bakman hozzászólására (») Márc 2, 2021 1 /
 
Látom, sikerült megfogni hozzászólásom lényegét.
(#) Lippincott válasza Bakman hozzászólására (») Júl 2, 2021 / 1
 
Egyébként tényleg körülményes tud lenni. Egy idő után emailen keresztüli megerősítést kér...Valamiért nem küldte el nekem az ehhez szükséges mailt, mondom jó akkor nyitok egy support jegyet. Na, és mit kell csinálni ahhoz, hogy nyithass egyet...? Be kell jelentkezni
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem