Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   883 / 968
(#) antikzsolt válasza D Wye hozzászólására (») Márc 22, 2021 /
 
Lehet látni cifrábbat is és nem csak kormánykeréken. Az kész időzitett bomba. Csak a z a baj hogy nem csak saját magát ölheti meg. Nyikorgott a fék megzsírozva meg ilyenek.
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Márc 22, 2021 / 1
 
"Nyikorgott a fék megzsírozva meg ilyenek."
Zsírozta? Azt olajozni kell, nem? Nem hallott még a fékolajról?
(#) antikzsolt válasza lazsi hozzászólására (») Márc 22, 2021 /
 
Hőáló zsírt nyomott rá az istentelenje.
(#) tothbela válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Márc 22, 2021 / 1
 
Jó húsz éve vettem egy kabátot. Közel egy húszasba került, és raktak is bele rendesen csipogtatót.
A vásárlás helyén le vette a pénztáros azt a nagy böszme szekuri bogyót amit a drága italok nyakára szoktak tenni. Természetesen utána simán átmentem a sorompón, nem csipogott.
Másnap egy farmerboltba mentem de már az új kabátomban. Már befelé is csipogtam, ezért a biztonsági őr mosolyogva segített megkeresni a kabátom gallérjába rejtett más típusú riasztót, és az egyik pénztárnál hatástalanították nekem. Hazafelé, még beugrottunk a gazdaságosba, ahol először a toalettet szerettem volna meglátogatni, amihez át kell menni az érzékelő sorompón, de nekem befelé csipogott. Megálltam, és mivel az őr látta hogy befelé jelzett, ő is segített. Megleltük az elrejtett harmadik típusú szekut, amit itt is deaktiváltak, és mivel elmeséltem hogy ez már a harmadik, elvitte a kabátomat, és a vevőszolgálatnál valamit csinált vele. Azt mondta, most már nincs több benne.
Pár hónap elteltével beugrottam egy kínai boltba esernyőt venni, mert éppen szükség volt rá, hát befelé csipogtam. Még egy, ezúttal megint más típus.
Néhány nap múlva a Lidl kijáratánál is becsipogtam, és mint öreg rutinos, átadtam magam ellenőrzésre. Természetesen a kabát volt, de most nem tudták kilőni. Szerencsére személyes ismerősöm a biztonságis, és együtt próbáltunk rájönni a problémára. Alig hittük el, de egy 1 méter 1,5-es szigetelt villanyvezeték, amit a villamossági boltban vettem pár nappal korábban a forrasztó pisztoly hegyéhez, ott kucorodott összetekerve a zsebemben. Erre riasztott a kapu.
Később szándékosan ilyen drótgubancokat dugdostam el a bolt termékei között, de soha nem tudtam arra a frekvenciára hangolni, mint annak idején véletlenül.
(#) elektrorudi válasza D Wye hozzászólására (») Márc 22, 2021 /
 
Mindeki márhogy töltődik fel pozitív energiával. Ő az arcán keresztül.
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Márc 22, 2021 /
 
Én hasonlóan voltam egy kabáttal. Másik boltokban csipogás, ekkor a zsebeiben találtam kb. 8-10 db. csipogtatót csak úgy beledobálva.
(#) Gafly hozzászólása Márc 28, 2021 / 1
 
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Márc 29, 2021 /
 
Ez igen! Kerestem egy darabig, aztán meg "szembejött"
(#) gyerek67 hozzászólása Márc 29, 2021 /
 
Kösz, Modi!
(#) gyerek67 hozzászólása Márc 29, 2021 / 1
 
Többet én semmilyen, HANGSÚLYOZOM: SEMMILYEN sós vízbe nem mászom bele, ha ilyen is él benne.
Nem tudom mekkora, ÉS NEM IS ÉRDEKEL!
Ha Photoshop, akkor lesznek szívesek a helybéliek a vízparton meggyőzni arról, hogy ilyen állat márpedig NEM LÉTEZIK!
Ellenkező esetben, majd rontani fogom a strand bevételét...
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2021

Ezmiez.jpg
    
(#) erbe válasza gyerek67 hozzászólására (») Márc 29, 2021 / 1
 
Nagyon élethűnek néz ki. Kinézetre cápaféle. Méretre úgy 15 cm körül lehet. Fogazata alapján korallokat, esetleg csigákat, kagylókat rághat.
A hozzászólás módosítva: Márc 29, 2021
(#) bbalazs_ válasza gyerek67 hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Meg ami a szemének néz ki, az az orrlyuka.
A méretük tök mindegy, ez a fogazat nem ragadozóé.
Érdemes megnézni, keresőbe beírni: viperahal. A rettenetes kinézete ellenére kb kisujjnyi méretű.
Ha a méret nem is minden, de bekapni egy falásra nem fog
(#) sargarigo válasza bbalazs_ hozzászólására (») Márc 30, 2021 / 1
 
Beírtam. Kár volt! A google azonnal olyan szörnyeket dobott, hogy mostantól fogat mosni sem merek majd!
(#) Rosszmáj válasza bbalazs_ hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Idézet:
„A halak hossza 14,5-35 centiméter között van ... Hasuk megnyúlhat akkorára, hogy velük azonos méretű zsákmányt is lenyelhessenek.”

Én meg soha többé nem fogok meztelenül úszni a tengerben.
(#) nedudgi válasza Rosszmáj hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Akkor nem félsz a medúzáktól?
(#) Gafly hozzászólása Márc 30, 2021 /
 
Ezt meg szombaton kaptam a leveszöldség csomagban.
Annyira nem félelmetes, sőt...

huncut.JPG
    
(#) bbalazs_ válasza Rosszmáj hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
A jeges tengerben én sem, NAGYON határeset lenne
(#) Rosszmáj válasza Gafly hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
NEM POLITIZÁLUNK!!!

Ez a Kétfarkú Zöld Párt logója.
(#) lazsi válasza Gafly hozzászólására (») Márc 30, 2021 /
 
Csernobili import répa?
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Márc 31, 2021 /
 
Ha finom, mindegy, hogy néz ki.
(#) Udvari Zsombor válasza sany hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Időnként elég egy keményebb rög vagy egy nagyobb kavics, hogy befolyásolja a répa növését, így akár elég cifra állapotok is ki képesek alakulni, sosem lehet tudni.
A hozzászólás módosítva: Ápr 1, 2021
(#) kzozo hozzászólása Ápr 1, 2021 /
 
Sziasztok. Sokszor láttam itt a fórumon hogyha valaki kérdezett valamit, egy olyan linket kapott válaszként, ami a google-re mutat, és szépen lassan karakterenként beírja, mire kell keresni. Esetleg valaki tudja, melyik ez az oldal? Köszi.
(#) nedudgi válasza kzozo hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
(#) kzozo válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Ez az, köszi
(#) Egri Frédi válasza sany hozzászólására (») Ápr 1, 2021 / 1
 
Nem igazán kapcsolódik a répához, de megosztom ( hátha érdekel valakit ).
Gyerekkoromat - középiskola végéig - egy kis vidéki faluban töltöttem. A szüleim - munka mellett - túrták a földet, mint akkoriban minden épkéz-láb ember.
Manapság szebbnél szebb zöldség-gyümölcs közül válogathatunk. A fajtanemesítés, keresztezés valamint a vízkultúrás termelés meghozta eredményét. És a génmanipulációt nem is említettem.
A mondanivalóm témája a: fokhagyma. Hazai, Kínai, Spanyol szebbnél-szebb, nagy fejek könnyen tisztítható gerezdek. Viszont, ha azt szeretném hogy a pirítóson ne csak látszódjon, hanem érződjön is a foki, egy egész gerezdet rá kell dözsölni.
Gyerekként a kertben nőtt - nem is ültették apámék - valami elvadult fokhagyma féleség. Mindenhez azt használtuk. Kicsi volt, mint egy gyöngyhagyma, 1 - 2 picike gerezd, amit alig lehetett a lehelet vékony héjától megtisztítani. Viszont a kenyéren elég volt egy kört rajzolni vele, olya íze és ereje volt.
(#) sargarigo válasza Egri Frédi hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Mindamellett hogy teljesen egyet értek veled, azért azt se felejtsük el, hogy gyerekként sokkal erőteljesebbnek érezzük az ízeket! Nekem az erős pista volt nagy csalódás, hogy mennyire elgyengült (az íze, nem a sóssága), valamint a konyakmeggy. Imádom. Gyerekként meg jött vissza, olyan erősnek éreztem, amikor egyszer véletlenül megkóstoltam.
Ráadásul aki volt covid-os, jó eséllyel az ízlelése és a szaglása jó részének búcsút inthet. Én pl. a pirítós szagát egyáltalán nem érzem a házban, csak ha odahajolok a kenyér fölé. Pedig előtte nem győztem szellőztetni egy jól sikerült reggeli után.
(#) antikzsolt válasza sargarigo hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Ebben van valami. Átéltem ezt a koronát még tavaly tavasszal. Se kórház sem orvost nem láttam. De lefulladtam mint a kismotor és olyan voltam mint a spori mikor szabálytalanságot lát. Minden lélegzetemkor sipoltam. . Durva volt. Ízlés és szaglás kuka. 2 éves fiam van, és ha betojik nem mindig érzem meg. Csak ha megnézem. Apám termeszt f.hagymát(meg mást is), na az messziről megéreztem ha a konyhában van felhasználva. A sima hagyma is ilyen sírok tőle. A bolti meg na hagyjuk az már érdes.
(#) elektrorudi válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Ne menjen el a topic, csak megemlítem: A szomszéd srác is pont ezt mondta. A virágillatot egész jól megérzi, de a büdöset nem. Most (5 hónappal a betegség után) kezd egy-egy bűdös foszlányt érezni, de csak épp-hogy.
(#) nedudgi válasza elektrorudi hozzászólására (») Ápr 1, 2021 /
 
Hú, katonakoromban mit nem adtam volna egy ilyen tulajdonságért.
(#) antikzsolt válasza elektrorudi hozzászólására (») Ápr 2, 2021 /
 
Pedig vicces mikor csak pisire vagyok felkészülve. Mikor meglátom hogy a szirup is bent van a gyerek röhög
Következő: »»   883 / 968
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem